Şimdi Ara

[ücretsiz] - [sertifikalı] - online BTK Portal eğitimleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
7
Favori
3.414
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    - Siber Güvenik
    - Dijital Tasarım
    - Kişisel Gelişim
    - Güvenli İnternet
    - Telekomünikasyon Sistemleri
    - Regülasyon
    - Oryantasyon
    - Sertifika Programları
    - T.C. Hazine ve Maliye
    konu başlıkları altında birçok eğitim bulunmakta. biraz inceledim #evdekaltürkiye günlerinde online ve sertifikalı olarak alınabilecek güzel eğitimler.

dün site çökmüştü aşırı yüklenmeden dolayı ama şuan iyi çalışıyor.
    https://www.btkakademi.gov.tr/portal/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikoylmz -- 21 Nisan 2020; 8:30:43 >

• Sitede önceden kaydım var. Site içeride hiç kimsenin olmadığı zamanlarda bile yavaş çalışan hata veren bir siteydi(2-3 ay kadar önce eğitim almıştım). Şimdi yeni birkaç eğitim eklemişler, birisinin dokümanlarını indirdim 2 defa, ikisinde de arşiv bozuk hatası verdi.

Netice: Sistem oturunca tekrar girersiniz acele etmeyin.
    Amacınız kendinizi geliştirmek olsun herhangi bir beklenti içinde olmayın...
    Bu arada yazılımcılığın sonu işletme gibi olmaz çünkü Bilgisayar, Yazılım mühendisliği okuyup ben bu işi yapamıyorum diyen bir sürü insan var ve genede IT sektorunda farklı alanlara kayıyorlar ama yazılım yapmıyorlar.
  • Site çalışmıyor.
  • Sabah ben girdiydim açılıyordu. Yine çökmüş. Zorda olsa giriyor.
  • Cumhurbaşkanı açıklama yaptığı gibi çöktü site

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sitede önceden kaydım var. Site içeride hiç kimsenin olmadığı zamanlarda bile yavaş çalışan hata veren bir siteydi(2-3 ay kadar önce eğitim almıştım). Şimdi yeni birkaç eğitim eklemişler, birisinin dokümanlarını indirdim 2 defa, ikisinde de arşiv bozuk hatası verdi.

• Tüm eğitimler ücretsiz mi ? Siteye girmediği için soruyorum. Birden fazla kursa kayıt olunuyor mu ?
  • hayırlı olsun 2 sene sonra herkes yazılımcı ünvanı ile iş arar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

hayırlı olsun 2 sene sonra herkes yazılımcı ünvanı ile iş arar
    is ararlar ama kimse yazilimci diye bunlari almaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mitokondrioglukadayi

is ararlar ama kimse yazilimci diye bunlari almaz.

Alıntıları Göster
    yazılımcıyım ama atama bekliyorum bu sürede markette kasiyerlik yapıyorum,muhtemel senaryo bu olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fabrizo -- 21 Nisan 2020; 12:1:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bilgi@sayar

Sitede önceden kaydım var. Site içeride hiç kimsenin olmadığı zamanlarda bile yavaş çalışan hata veren bir siteydi(2-3 ay kadar önce eğitim almıştım). Şimdi yeni birkaç eğitim eklemişler, birisinin dokümanlarını indirdim 2 defa, ikisinde de arşiv bozuk hatası verdi.

Ne eğitimi almıştınız

• Yazılımcılığın sonu işletme gibi olacak gibi görünüyor

• Amacınız kendinizi geliştirmek olsun herhangi bir beklenti içinde olmayın...
    Bu arada yazılımcılığın sonu işletme gibi olmaz çünkü Bilgisayar, Yazılım mühendisliği okuyup ben bu işi yapamıyorum diyen bir sürü insan var ve genede IT sektorunda farklı alanlara kayıyorlar ama yazılım yapmıyorlar.
  • Yazılımı iyi öğrenen için çok faydalı. biraz merak ilgi ve alaka
    elinde de geçerli bir belge olduktan sonra aç kalmazsın.

ama elimde sadece belge olsun öğrenmesemde olur dersen olmaz o iş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fabrizo

yazılımcıyım ama atama bekliyorum bu sürede markette kasiyerlik yapıyorum,muhtemel senaryo bu olur

Alıntıları Göster
    Yazılımcı olup atama beklemek. Neyse Allah herkesin yardımcısı olsun. Bu kriz günlerinde iş bulmak gerçekten zor.
    Bende sektöre başladığımda herkes bilgisayarcı olmak istiyordu. Geldiğimiz noktada piyasada hala siber güvenlik, network, sistem analisti ve tasarımcılara ihtiyaç var.
    Yazılım veya sistem ikisi de gerçekten mesleği hobi edinmeniz lazım.
  • T.C. Hazine ve Maliye işimize yarar mı?
  • dünden beri kaç defa girmeye çalıştıysam giremedim siteye çok ağır 1 saatten fazla beklediğim halde kurslar listelenmedi bile. Bilgisyar teknikeri olarak faydalanmak isterim güzel bir uygulamaya benziyor.
  • Yazılımcı atama beklememeli, özel sektörde ilerlemeli

• konuyu görmeyenler için güncelleyelim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.