Şimdi Ara

Ucretsiz Referans 10TL indirim Kodu guncellendi Glovo uygulamasından sipariş

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
163
Cevap
1
Favori
41.939
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Karşılıksız
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • OCAK 2020 ✅güncel - Glovo uygulamasından sipariş için GÜNCEL 10tl indirim kodu: 194ZMJM
    Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra Promosyon Kodu kısmına yukarıdaki referans promosyon kodunu girmelisiniz.
    Siz benim referansımla 10TL ücretsiz sipariş veriyorsunuz, bu kodu kullandığınızda ben de indirimli sipariş verebileceğim. Kullananlara simdiden tesekkurler?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burjuvazi -- 2 Ocak 2020; 10:34:41 >

• MERHABA kodu ile 20 TL indirim yapıyor ilk siparişe. Yukarıdaki kod sadece arkadaşa para kazandırıyor.
  • MERHABA kodu da 15TL indiriyor 20 değil, Arkadaş doğru söylüyor siz benim referansımla yine 15TL ücretsiz sipariş veriyorsunuz, bu kodu kullandığınızda ben de 15TL ücretsiz sipariş verebileceğim, merhaba koduyla yaparsanız bana indirim gelmez, ispanya firması kazanır bu durumdan. Benim referansımla indirim alınmasında nasıl kötü bir durum olabilir ki? Bunun kimseye bir zararı yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burjuvazi -- 15 Aralık 2018; 23:5:48 >
  • SELAM kodu girerek artık 20 lira indirim alabilirler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben bugün TÜNAYDIN kodu ile 25 TL indirimle sipariş verim. 40 TL minimum sipariş şartı bulunuyor.
  • 15TL lik indirim kodu paylaşayım bende kullanmak isteyen biri varsa 17889ZB

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melihdemirag -- 13 Ocak 2019; 18:59:32 >
  • 167X9ZW 15 tl indirim kodunu kulkanabilirsiniz.

• ✅08-10/02/2019 ✅güncel - Glovo uygulamasından sipariş için GÜNCEL 15tl indirim kodu: 167MJLM
    Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra Promosyon Kodu kısmına yukarıdaki referans promosyon kodunu girmelisiniz.
    Siz benim referansımla 15TL ücretsiz sipariş veriyorsunuz, bu kodu kullandığınızda ben de 15TL ücretsiz sipariş verebileceğim. Kullananlara simdiden tesekkurler?
    Sadece İstanbul

• ✅08-10/02/2019 ✅güncel - Glovo uygulamasından sipariş için GÜNCEL 15tl indirim kodu: 167MJLM
    Siz benim referansımla 15TL ücretsiz sipariş veriyorsunuz, bu kodu kullandığınızda ben de 15TL ücretsiz sipariş verebileceğim. Kullananlara simdiden tesekkurler?
    Sadece İstanbul

• Arkadaşlar referans kodumuz nerede yaziyor ben bulamadım kendiminkini yardımcı olabilirmisiniz?

• Güncel kod: 18148B1

• kod geçersiz
  • -JonTurk- - kullanıcısına yanıt
    3661TGM bu kodu kullanabilirsiniz.

• 169UT3M
  • 370ANTR

• 296L1PH

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Kod paylasacak kimse yokmu?
    verilenlerin hepsi ucmus, acil lazim
  • C_e_R_k_H_a_N_n C kullanıcısına yanıt
    169RWGA

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.