Şimdi Ara

Ücretsiz PlayStation Kamera Adaptörünüzü Talep Etmeyi Unutmayın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 3 ay
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 2 saat 6 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Bloo. (1 mesaj) crash95 (1 mesaj) keremec (1 mesaj) :::LOSTPLANET::: (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (2 mesaj) (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Oyun >> Oyun Haber, İnceleme, Ekran Görüntüleri >> Oyun Haberleri >> Ücretsiz PlayStation Kamera Adaptörünüzü Talep Etmeyi Unutmayın
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    19393 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sony Interactive Entertainment, PlayStation kamera adaptörünü talep etme formunu açtı.

PlayStation VR, PlayStation 5'te çalışacak fakat PlayStation 5'in yeni kamerası ile uyumlu olmayacak. Bu yüzden de PlayStation 4 kamerasını PlayStation 5'te kullanabilmek için ek bir adaptöre gerek var.

Sony Interactive Entertainment, bu adaptörü tüm PlayStation VR sahiplerine ücretsiz olarak vereceğini duyurdu.

Buradaki formu doldurarak talepte bulunabilirsiniz.

Detaylı bilgi için PlayStation kamera adaptörü sıkça sorulan sorular sayfasını buradan ziyaret edebilirsiniz.

|
    |

• Dualshock4 ün Ps5 oyunlarında çalışmamasının sebebini tüketici dostu olmayan bir ticari hareket olarak görüyordum ama bu haberden sonra gerçekten Sony nin beceriksizliğinden dolayı da olabileceğini düşünmeye başladım  

• Yüzbaşı
    555 Mesaj

Şimdi buna güleyim mi ağlayayım mı küfür mü edeyim bilemedim ki. 

|
    |

Dualshock4 ün Ps5 oyunlarında çalışmamasının sebebini tüketici dostu olmayan bir ticari hareket olarak görüyordum ama bu haberden sonra gerçekten Sony nin beceriksizliğinden dolayı da olabileceğini düşünmeye başladım  

|
    |

Madem diyorsun ps4 oyunları ps5te çalışacak.4teki kamera 5te de aparatla vs çalışıyorsa 5in kamerası da pratikte bu kamera ile aynı o halde.O zaman neden yokuşa sürüp aparata ihtiyaç duyduruyorsun.Ya kutuya koy bunları ya da ps4 ve 5i ortak bir platform haline getir, kamerası da birbiriyle uyumlu olsun.Hadi gamepadi gectim.Çünkü onda hubtic feedback gibi teknolojiler var.
    |
    |
1
Reklamlar
Masal Oku
Ekonomi
Cancer Clinical Trials
Sohbet
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR6
0,391
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.