Şimdi Ara

Ücretsiz Olarak Kredi Danışmanlığı (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
785
Cevap
39
Favori
53.705
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet açılabiliyor. Finansbank bu konuda çalışma yapıyordu

• Gravicy G kullanıcısına yanıt
    Ret olan başvurularda yansır oraya.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba. Umarım bu konu hakkında bilgi sahibisinizdir. Yurtdışında yaşayan bir Türk vatandaşına Türkiye'de kredi kartı çıkar mı? Hayırsa bunun bir istisnası var mıdır? Adresi yurtdışında gözükmekte ve yurtdışında çalışmaktadır. Cevap(lar) için şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence alamazsın zira 2014 te Türkiye ye geldim. Uzun zaman kredi kartı vermediler. 1600 euro da her ay maaş olarak hesabıma yatmasına rağmen. Zira bankalar için o bir maaş değil havale. Yani garanti değil. Bankalar için önemli olan Türkiye de maaş veya sgk emeklisi gibi garanti maaşlar. En önemliside kredi kartı panı. Tabi yurt dışında oturan birisi veya yeni gelmiş birisinin kredi kartı puanı 0 olur. Kart vermezler.

Bunu nasıl aşarsın. Ben 5000 tl bloke ettirip kredi kartı almıştım. Sonra 300, 500 tl kredi çekip ödemiştim. Puanım 1600 e çıkmıştı. Sonra diğer bankalara kredi kartı sordum. Hepsi vermeye başladı. tabi büyük kredilerde aldım. 3 sene evvel 260000 tl ziraatten ucuz faizli kredi aldım. Sadece ödeme performansıma bakarak verdiler. Şimdi 200000 tl ye giden kredi kartlarım var.

Türkiye e maaş döviz olan birisi için alınan kredi çok ucuza geliyor. Mesela 3 sene evve 850 euıroya denk gelen büyük kredim. Şimdi aylık 350 euroya düştü Tl nin değer kaybetmesiyle.

Sorunun diğer cevabı eğer bankada paran varsa ginede kredi, kartı çıkar. Bütün mesele para maalesef

• Merhaba kredi notuma baktım 1400 küsür. Öğretmenim 1 senelik ,eşim de öğretmen. 35 bin küsürlük kredi kartım vardı ziraat bankasına başvuru yaptığımda kredi kartlarının limiti düşürülmesi lazım dedi 15 bine düşürdüm ama bunun 10 bini borç şu an kredi kartında daha sonra iş bankasından 100 bin liralık kredi başvurusu yaptım sonuç ne olur sizce ? uygulamadan başvurdum 1 gündür değerlendirme de diyor pazartesi şubeye başvuracağım.

• AquaGrace A kullanıcısına yanıt
    İş bankasi değerlendirme diyorsa sube’ye atmıştır büyük ihtimal sube değerlendirecek, kredi kartı limitinizin kredi ile bir bağlılığı yok bankalar ile aktif çalışmıyorsunuz sanırım eşinizin bordrosu ile birlikte başvurun şansınız yükselir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Şu konuya bakıp bi cevaplayabilme şansınız varmıdır arkadaşlar şimdiden teşekkürler

https://forum.donanimhaber.com/kredi-masraf-iadeleri-hakkinda--153554235

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • merhaba ,kendimiz tek katlı bir ev yapmaya kalksak konut kredisi kullanılabilir mi?

teşekkürler

• Merhaba,

Malesef hayır. Arsa kredisi kullanabilirsiniz.

• Merhabalar bir sorum olacaktı. Findeks puanım 1120 civarında boşta 22.000 tl civarı limitim görünüyor ama muhtemelen ek hesaplarım da buna dahil. 3 ayrı bankada olmak üzere toplam 10.500 tl ek hesabım mevcut bunları kapatsam 20.000 tl gibi bir kredi alabilir miyim sizce?

• chevanton kullanıcısına yanıt
    Ek hesap ya da kredi kartlarınızı kapatmanız size kredi limiti sağlamaz puanınız düşük kredi derinliğiniz fazla değil ise şubeden başvuru deneyebilirsiniz

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Merhaba,

Her iki hesap türü birbirinden farklıdır. O hesapları kapatmak yerine, kredinizin bir kısmını kmh dan çekin. 12 taksit olur en fazla ama faizi 1’80 olur ve sizin için daha karlı olur 👍

• sukruciger S kullanıcısına yanıt

Cevabınız için teşekkür ederim öncelikle. 4 adet kredim ve iki adet kredi kartım mevcut. Toplam limitim 110.000 civarı bunun 22.000 i müsait görünmekte ek hesapla beraber. Bankaya gidip yüzyüze gorussem daha mı etkili olur acaba?

• erhanvb kullanıcısına yanıt

Aslında dediğiniz gibi bu daha mantıklı ama 20 bine ihtiycim var şimdi o parayı kullanırsam muhtemelen yeni kredi acilisi diye zar zor 1120 yaptığım puan daha da düşecek bu sefer geriye kalan 10 bini banka vermez sanırım değil mi?

Hocam mevcut kmhden çekersen yeni hesap açılışı olmaz. Asıl kredi çekersen yeni hesap açılışı olur

• Merhaba,

Gelirinizi belgeleyebilirseniz alabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.