Şimdi Ara

Ücretsiz Olarak Kredi Danışmanlığı (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
785
Cevap
39
Favori
53.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba,

Bana özelden findeks raporunuzu atarsaniz daha sağlıklı yorumlarım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoğu bankadam kredi kartı alıp kampanyaları takip etmek istiyorum toplam 13 kredili ürünüm oldu bu puanımı olumsuz etkiler mi? Birinin limiti yüksek diğerleri hep 1000TL. Puanım 1700 den 1280 oldu ama ilerleyen günlerde artarmı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba 1600e yakın kredi puanım var.

Hali hazırda aylık 1500tl ödediğim ihtiyac kredim mevcut 20 ayı daha var ve 2 kredi kartımın toplam limiti 39K bol bol taksit var ve limit dolu ancak ödemelerimi düzenli yapıyorum.

Yaklaşık 20 gün önce 595K konut kredisi cekebileceğimi öğrendim, bunu artırabilmemin yolu var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ultrAslan-BH -- 14 Haziran 2022; 17:28:54 >
  • erhanvb kullanıcısına yanıt

Hocam merhaba, 02 haziranda findeks puanimi sorgulamistim. Dün sabah itibariyle yapilandirilmis sorunlu bir kredimi kapattım, ekside olan hesabimi sıfırladım, kredi kart ekstremin tamamini erken odedim.

Krediye basvurmayi dusunuyorum da, birkez daha sorgulama yapmak istiyorum, ancak findeks günlük degisimleri de degerlendiriyor mu? Yoksa 1 temmuzu mu beklemeyelim degisimi görmek icin?

Tesekkurler,saygilar

• merhaba şunu merak ettim geliri yeterli olmayan kişiye yüksek limitli konut kredisi çıkar mı çıkarsa hangi şartlarda çıkar?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aa111 -- 14 Haziran 2022; 20:18:36 >
  • ersincoo E kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Yeni bir kredili ürünün risk süresi 6 aydır. 6 ay sonunda stabil şekilde puanınız artış gösterecektir.

• ultrAslan-BH kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Puaniniz çok çok iyi. Artırabilmek için mevcut borçları kapatıp 3 ay beklemelisiniz.

Teşekkür ederim hocam, odesemde anlık değişim olmayacaksa odemiyeyim o zaman hemen çekmem gerekli çünkü

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • holden12 H kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Findeks bankalar bildirim yaptıktan sonra kendini günceller. Dün yaptığınız işlemler henüz yansımamıştır. Ayrıca size yıllık findeks paketi almanızı öneririm. Sürekli ücret ödemeyin. Böylelikle puanınızı her gün panelden görüntülersiniz.

• Aa111 A kullanıcısına yanıt

Merhaba,

Sizden teminat isterler.

elimizdeki varlıkları teminat gösterdiğimizde kredi alma ihtimali yüksek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aa111 -- 15 Haziran 2022; 13:59:40 >
  • almak istediğim konutun peşinatı için ihtiyaç kredisi limitim yetmiyor bunun için aracımı teminat göstersem ilave krediyi direkt alabilir miyim?bu teminatlı krediyi tüketici kredisi yerine kredili mevduat hesabı olarakta kullanabilir miyiz?

• aynı konutun üzerinde iki tane ipotek olabilir mi?konut kredisinden dolayı olan ipotek miktarı mevcut değerin yüzde 30u civarında . konut kredisini kapatmadan ikinci bir ipotekle ipotekli ihtiyaç kredisi kullanılabilir mi?

Konut için 2 ipotek olmaz. Hiç bir banka kabul etmez. Ama aracınızı veya arsa gibi şeyleri teminat gösterip kredi alabilirsiniz.

Eger kmh limitiniz yeterse tabi ki kmh ile de çekebilirsiniz

• Gelir belgesiz kredi veren bankalar konusunda bilgisi olan var mı?

• nakit blokajlı kredi verilirken gelir yetersizse veriliyor mu? örneğin bankada altın dolar hesabımız olsa bunu bloke ettirip yüzde kaçı kadarına kredi çekebiliriz?krediyi ödedikçe bloke olan paranın bir kısmının blokesi kalkar mı bir kısmı kullanılabilir hale gelir mi?ileride blokajlı paramızla krediyi erken kapatmak istersek bu durumda bloke kaldırılır mı yoksa ne olursa olsun vade süresini mi beklemek zorunda oluruz?

Tl cinsinden parayı bloke edebilirsiniz siciliniz önemli değil ama her banka veya şube vermeyebilir veren bankaları araştırarak alabilirsiniz.Normal kredi gibi erken ödeyip kapatabilirsiniz tabii içerideki para ile işleme izin vermeyecektir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • DHTech D kullanıcısına yanıt
    Denizbank,enpara’ya bakabilirsiniz siciliniz iyiyse düşük tutarda birçok banka verir

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Tutar düşük olmasına rağmen çalıştığım bankalardan alamadım "Enpara" faizi düşük gösterip üye yaptıktan sonra yüksek fiyattan veriyormuş, Denizbank'a baktım onunda faiz oranları yüksek verip vermeyecekleride muamma sitesinde gelir belgesi yazmışlar, sicilimde sıkıntı yok kredi puanım iyi bankalar reklam yapıp gerçekten ihtiyacı olana kredi vermiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DHTech -- 16 Haziran 2022; 22:57:21 >
  • 0.89 dan kullanan alan oldu mu acaba

• 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.