Şimdi Ara

Ücretsiz MMORPG Arayanlara 20 Oyun Tavsiyesi Güncel (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
13.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 15 oyunun içinde sadece 1 tane adam gibi oyun var, ESO oda buy to play

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel ve kaliteli oyunlar hepsini tek tek oynadım :) Ama artık yenilik gerek, güzel kaliteli mmorpgler gelse şu piyasayı bu eskilerden bir kurtarsa ahh ahh
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    +1
    Listeye Skyforge eklemelisin bence keşke bunu Black Desert içinde söyleyebilseydim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BrednL.triceps

+1
    Listeye Skyforge eklemelisin bence keşke bunu Black Desert içinde söyleyebilseydim.

Oyun sanırım şu an test aşamasında. Bende yüklü server kapalı, açıldığı an ilk izlenim videosu ile listeye ekleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysl01 -- 8 Temmuz 2015; 22:18:10 >
  • Treth kullanıcısına yanıt
    Tera için gameforge ye karşı ciddi bir tepki olmuştu.Bir knight , metin 2 oyunlara bakıyorumda bu tür oyunlar aylık 100 tl istese bile çok değil.Knight'a her ay en az 100 tl yatırmak zorundasın ve binlerce kişi yatırıyor.Knight'ın aylık getirisi Tera'dan fazladır.
  • quote:

+1

Ooooo sen burda naban, beni mi takip ediyon spy

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth
    Ne yaptı kı paraya mı dondurdu işi. ?

şurada yazılanlara göz gezdir anlayacaksın:http://rainy.ws/2012/11/29/all-thats-wrong-with-gameforge/

bu verdiğim adreste yazılanların tarihi 2012. değişen 2 şey var, inanılmaz oyuncu kaybı ve oyunun versiyonu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysl01

quote:

+1

Oyun sanırım şu an test aşamasında. Bende yüklü server kapalı, açıldığı an ilk izlenim videosu ile listeye ekleyeceğim

Ben o oyunu 20.000 karizma yapana kadr oynadım rusya sunucunda bir yerden sonra hep aynı şey olmaya başladı sıkılıp bıraktım
  • Artık listeye eklenen son oyunlar en başta tanıım amaçlı verilip ayrıca listede ilgili yerinde de olacaktır.

Listeye son sıradan giriş yapan Runes of Magic.
  • ESO hariç hepsi P2W, 4Story ise aralarında en çöpü ve sorunlu olanı. En berbat tavsiyeleri listelemişsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Montmartre -- 12 Temmuz 2015; 17:13:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Raides

ESO hariç hepsi P2W, 4Story ise aralarında en çöpü ve sorunlu olanı. En berbat tavsiyeleri listelemişsin.

Yani bu saatten sonra mentin 2 ya da silkroad gibi şeyler beklemeyin :) . Oyunların hergün videosunu kendim çekip güncelliyorum. Terayı, skyforge yi falan hepsini ilave edeceğim. Burdaki liste en fazla 20 olacak ve belki 300 mmorpg den sadece 20 tane en iyisi yorumlara göre burada sıralanacak. Diğerleri youtube playlistinde olacak.
  • Terada 3 tane max level karakteri olan biri olarak yorum yapmak istiyorum. Oyunu bir süre önce bıraktım ve bunun tek ama tek sebebi Gameforge'dur. Oyunun kendisi çok güzel, pvpsi aşırı zevkli ve dungeonları da zevkli ama amerikan firması olan Enmasse avrupa firması olan Gameforge'a göre o kadar iyi ki insanın hiç oynayası gelmiyor.
    En son Gameforge çirkeflik yaptı ve amerikan serverına artık steamden giriş yapılamaz oldu amerika dışından, buna tepki olarak da bir sürü avrupalı serverını bırakıp amerikaya geçti.

Amerikan serverında oynadım, gerçekten oyun çok daha güzel, dungeon queueları en fazla bir kaç dakika sürüyor ve sürekli eventler var, oyun ekonomisi çok güzel, oyun tamamen free to play parayla satılan her şey kozmetik, oyun parasıyla alamadığın hiç bir şey yok ve kozmetik ürünler oyun parasıyla çok ucuz gerçekten. 1 haftadır oyunda olan birisi bile oyun içi parasıyla pazardan kendisine süresiz kostüm ya da mount ya da pet alabilir. Diyeceksin neden oyunu bıraktın, madem bu kadar güzel amerikan serverında neden oynamıyorsun? Çünkü her ne kadar avrupalıların yarısı gözünü lag e yummuş olsa da bunu göz ardı etmek zor. PVE contentini çok rahat yaparsınız ama iş pvpye gelince cıvıyor. 30-40 pingi olan adam skillerini dodgelarken çok zorlanmazken sen 150-250 arası pinginle tahminde bulunmak zorunda kalıyorsun resmen. Oynanamaz değil ama ben yine de haksızlığa karşıyım, o yüzden yüksek lisansa amerikaya gitmediğim sürece bu oyunu oynamam. Tek umut gameforge'un oyunu başka bir firmaya satması ki olacağını hiç mi hiç zannetmiyorum.
  • Liste güncellenmiştir son eklenen oyun C9 Continent of the Ninth Seal. Listemize 11. sıradan giriş yaptı.
  • Tera oynayacaksanız amerika sunucusunda oynayın. Lag sorun olacak kadar fazla değil. Enmasse firması gameforge'dan kat kat daha iyi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katıksız Manyak! -- 14 Temmuz 2015; 12:31:46 >
  • Son çıkan Skyforge ile birlikte yeni oyunlar listeye eklenmiştir
  • mmrpg olarak metin2 oynamıştım ilk çıktığı zamanlarda. Ondada mmrpg hakkında hiçbişey bilmediğimden bi gözüm kör oynuyordum resmen. 40 levele kadar gelebilmiştim. Şimdi bakıyorumda gerçekten çok keyif verici oyundu ya. Şuanki listedeki oyunların hiçbiri çekmiyor beni. Black desert online bekliyorum ama oda fıs çıkacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ~Lithium

mmrpg olarak metin2 oynamıştım ilk çıktığı zamanlarda. Ondada mmrpg hakkında hiçbişey bilmediğimden bi gözüm kör oynuyordum resmen. 40 levele kadar gelebilmiştim. Şimdi bakıyorumda gerçekten çok keyif verici oyundu ya. Şuanki listedeki oyunların hiçbiri çekmiyor beni. Black desert online bekliyorum ama oda fıs çıkacak gibi.

Bence aion oynamalısın en uzun süre ounadığım oyundur. Bakma video daki çekimlere ben çalıntı olmasın diye o şekilde ayarladım kendim. benim hesabım şu anda bi Ukraynalıda oyunu bırakmamın sebebi evlilik oldu ama bakıyorum da şu an da oynanabilecek en iyisi aiondur. İçinde olmasını istediğin her şey var. Emin ol benden küçük olduğunu düşünerek söylüyorum, bir abi tavsiyesi en iyisi aion. Youtube den diğer oynanış videolarına bakmanı tavsiye ederm. Ben clerictim yani can verici grubu ayakta tutan kişi. Swbb ve diğer dungeon larda hala beni soruyorlar. Ben üzülerek o ukraynalı arkadaşa oyuna dönemeyeceğimi söylüyorum yapacak bir şey yok benim için. 33 yaşındayım ve bu oyunlara sadece inceleme videosu amaçla dönebilirim.
  • quote:

quote:

mmrpg olarak metin2 oynamıştım ilk çıktığı zamanlarda. Ondada mmrpg hakkında hiçbişey bilmediğimden bi gözüm kör oynuyordum resmen. 40 levele kadar gelebilmiştim. Şimdi bakıyorumda gerçekten çok keyif verici oyundu ya. Şuanki listedeki oyunların hiçbiri çekmiyor beni. Black desert online bekliyorum ama oda fıs çıkacak gibi.

Bence aion oynamalısın en uzun süre ounadığım oyundur. Bakma video daki çekimlere ben çalıntı olmasın diye o şekilde ayarladım kendim. benim hesabım şu anda bi Ukraynalıda oyunu bırakmamın sebebi evlilik oldu ama bakıyorum da şu an da oynanabilecek en iyisi aiondur. İçinde olmasını istediğin her şey var. Emin ol benden küçük olduğunu düşünerek söylüyorum, bir abi tavsiyesi en iyisi aion. Youtube den diğer oynanış videolarına bakmanı tavsiye ederm. Ben clerictim yani can verici grubu ayakta tutan kişi. Swbb ve diğer dungeon larda hala beni soruyorlar. Ben üzülerek o ukraynalı arkadaşa oyuna dönemeyeceğimi söylüyorum yapacak bir şey yok benim için. 33 yaşındayım ve bu oyunlara sadece inceleme videosu amaçla dönebilirim.

Öneriniz üzerine oyunu indirmeye başladım. Videolar falan fazla çekmiyor beni insanların yorumlarına bakarak başlıyorum genelde oyunlara. Muhtemelen m2 deki gibi warrior açıp giricem. Herhangi bir öneriniz varmıdır. Bu arada yaşım 20 kendinizi abi olarak görmekte haklısınız
  • quote:

quote:

quote:

Öneriniz üzerine oyunu indirmeye başladım. Videolar falan fazla çekmiyor beni insanların yorumlarına bakarak başlıyorum genelde oyunlara. Muhtemelen m2 deki gibi warrior açıp giricem. Herhangi bir öneriniz varmıdır. Bu arada yaşım 20 kendinizi abi olarak görmekte haklısınız

warrior açarsan level 10 da 2 seçenek sunulacak gladyatör ya ta templer olarak yola devam edeceksin ikisi de partilerde çok aranan sınıflar gladyatör hem dayanıklı hemde af edersin öküz gibi dps yapıyor, ama bu tür oyunlarda iyiysen gladyatörle göze batarsın. Yoksa templer aç her türlü partylerde yer bulursun tabi badyguard skill olması şartı ile. Skillleri zindanlara ya da partilere girmeden değiştirebilirsin. Oynadıkça ne demek istediğimi anlayacaksın.
  • Yirikalische kullanıcısına yanıt
    ysl01 Y kullanıcısına yanıt
    Gameforge'nin steamde diğer yayıncıya engel koydurmasını sonuna kadar destekliyorum.Enmasse nin şuan gameforgeden raahat 10 kat fazla oyuncusu var.Sebebi Steam'e oyunu getirmesi.Aynısı gameforge yapsaydı eu sunucusunu steame getirseydi bizim için iyi olurdu ve bu seferde enmasse , gameforgenin yaptığını yapar engel koydururdu.Gameforge'yi ben destekliyorum.Türkçe oyunları var sitesi forumları türkçe.Tera'nında p2w olduğunu düşünmüyorum amerika sunucusuna göre biraz daha pahalı olabilir ama tera nın oyuncu sayısı bence az adamlar fazla para kazanmıyor hakediyorlar para kazanmayı.Knight , metin 2 gibi oyunlar daha fazla gelir getiriyordur.Bir kere bu oyunlarda millet sadece level kasmaya 400-500 tl veriyor ve aylarını harcıyor.Hiç para vermeden oynamak isteyen adam cimridir.Tera oynatacak pc si olan adam oyuna aylık bir miktar para yatıramıyorsa kimse kusura bakmasın ben o adamın sözlerini dikkate almam.

Oyun hakkında pek bilgim yok lakin 4 tane karakter açtım 65 e doğru kasıyorum.30 olan karakterle cs ye giriyorum çıkışta sağlam para veriyor gittim weapon skin aldım en hoşuma giden bineği aldım.Tek beğenmediğim nokta classlar arası dengesizlik var gibi.Gunner çok sağlam damage çıkarabiliyorken warrior onun kadar damage atamıyor ama stunları var yakaladımı stunluyor.CS'de kapı arkasından mesafeli karakterler uzaktan alanla vuruyor ama warrior slayer etksiz kalıyor.

Aion'da sınıf sıfırlama yok dikkatli ol.Ben okçu olup sıfırlayıp assassin olurum diyordum öyle bir şey yokmuş.Ben gunner açtım 40 level falan oldum zindanlarda uzaktan uzaktan vuruyorum hangi karakter senin zevkine uygunsa onla oyna.Oynanış videolarına bakmam demişsin ama skill efektleri falan görmek istersen bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BB2CECC18 -- 21 Temmuz 2015; 3:51:43 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.