Şimdi Ara

Ücretsiz kuru ekmek kadayıfı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
3.331
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece 12,90 kargo ücreti var. Site güvenli mi bilmiyorum. Daha önce kuru ekmek kadayıfı alıp denemedim eğer tavsiye eden varsa bende alabilirim.

https://www.afyoresel.com/ucretsiz-kuru-ekmek-kadayifi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• harbi bu nasıl bir ölücülüktür kardeşim ya tebrik ederim, sağlığınız için zaten un şeker tuz türevi besinler tüketmeyin.
  • Kargo bedava değilse almam.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • nick konu uyumu...
  • 20tlye sattığı ürünü neden bedava versin bilinmez.
    Muhtemelen özür dileyip siparişi iptal ederler

• Ölücünün hası eyvallah sağol.

• Aslında alınabilir bir ürün gibi geldi bana...Denesek mi ki?
  • kominikasyon K kullanıcısına yanıt
    Skt yaklaşmış olabilir vs. bozulup atacağına kargo parasından cuzi kâr ederek veriyor olabilir.
  • kominikasyon K kullanıcısına yanıt
    Amacımız sizlerle tanışmak,

Sitemizde 20 tl'den satışa sunulan piyasa fiyatı 20-30 tl arası olan , şerbetli hali 58 tl olan Afyonkarahisar kuru ekmek kadayıfını sizlere sadece standart kargo ücreti (12,90) ödemeniz karşılığında gönderiyoruz.

yazmış altına
  • sasomelih kullanıcısına yanıt
    Evet suistimal etmeyin bence.
  • Kargosu anlaşmalı 5-6 liradır üründe 6.90 a falan veriyor olabilir

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anaksimenes35

harbi bu nasıl bir ölücülüktür kardeşim ya tebrik ederim, sağlığınız için zaten un şeker tuz türevi besinler tüketmeyin.
    sen karbonhidrat tüketme. tüketenden sanane. canancı siteler vardır oralarda oyalan lütfen
  • Son kullanma tarihi yakın, geçik ürünse, sokaktaki canlar için alınabilir.
  • Kerros kullanıcısına yanıt
    Son kullanma tarihi geçik bir ürünse neden sokak hayvanlarına bunu alalım ki? Sokak hayvanlarını beslemek istiyorsan bunu almak yerine mama alman daha iyi olacaktır.
  • 1 tane alınabiliyor oda 13 tl sadece kuru ekmek değermi bilemedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kumdan kale -- 3 Temmuz 2020; 20:46:48 >
  • Yusuf kardeş boşuna duyar kasma, sokaktaki canlar çöpten plastik, cam ile karışık bozuk yemek yiyorlar. Kuru gıda küflenmediği sürece, çöptekilerden iyidir. Duyar kasacağın son kişiyim, yorma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kerros kullanıcısına yanıt
    Duyar kastığım falan yok. Hayvansever de değilim. Ama sen bozulmuş yiyecek vererek iyilik yaptığını düşünüyorsan yanılıyorsun. Madem hayvanları beslemek istiyorsun buna vereceğin paraya mama al dedik sana. Hayvanları kadayıf yerine mama ile beslemek daha sağlıklı olacaktır.

Edit: Hayvansever değilim derken hayvan sevmem anlamında demedim. Hayvansever fan olan kimselerden değilim anlamında dedim. Hayvanları uzaktan severim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-1AF52E9B7 -- 3 Temmuz 2020; 23:51:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: anaksimenes35

harbi bu nasıl bir ölücülüktür kardeşim ya tebrik ederim, sağlığınız için zaten un şeker tuz türevi besinler tüketmeyin.
    brokoli fırsatı vardı da biz mi almadık

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buralar ölücü koktu. TŞK.
  • Hayvanlara verdiğiniz mamalarda bilinçli olarak azdırıcı kullanılıyor ve hayvanlar habire doğum yapıyor,adamlar mamaları satmak için talep yaratıyorlar...
    Verecekseniz evdeki yemeklerden verin hiç olmazsa hayvanların dengesi bozulmamış olur...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.