Şimdi Ara

Ücretsiz Kredi Danışmanı Her şeyi sorabilirsiniz... (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
17
Favori
46.204
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: emree70

quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

quote:

Orijinalden alıntı: emree70

quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

Yeni atanmış bir memur ilk maaşını bu ayın 15'inde alacak kredi notu 479 50000₺ kredi verir mi bankalar?

kredi ve kredi kartı olayında puan çok önemli bir etken şuan ki puanla çekemezsiniz hocam kredi çekmek için en az 1000-1200 civarı puanınızın olması gerekli bir kaç ay daha sabretmeniz de yarar var.

Kefil ile falan çekemez mi sonuçta devlet memuru illa kredi notu yükselmeli mi?

bi şansınızı deneyin; bulduğunuzun kefilin banka ile arası iyiyse olabilir bi ihtimalle, önceden yetki şubede personel ve müdürün elindeydi şuan tüm bankalardan o yetkileri aldılar her şeye genel müdürlük karar veriyor eskiden bankada çalışan personel, müdürün izniyle kullandırın krediyi dediğinde hemen onaylanıyordu şuan o durum kalkmış bunu bizzat bir devlet bankasının müdür yardımcısı tanıdığımdan öğrendim.. o yüzden kkb puan olayına çok ama çok dikkat ediliyor..

Batık krediler artınca merkezi sistemden yönetmeyi seçmişler anlaşılan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• kesinlikle öyle bundan sonra kardeşim amcam dayım senin kredini hallederiz işi bitmiş gibi görünüyor
  • kredi notum 1830 (raporu aldıktan sonra 8 bin limitli bir kartı iptal ettim ve tek karta indim) ama ing'den doğru düzgün bir oranla kredi alabilmem için 1850 olması lazım. nasıl yapabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: suwar

kredi notum 1830 (raporu aldıktan sonra 8 bin limitli bir kartı iptal ettim ve tek karta indim) ama ing'den doğru düzgün bir oranla kredi alabilmem için 1850 olması lazım. nasıl yapabiliriz

Ne kadar kredi kredi cekeceksiniz?
  • expertadvisor kullanıcısına yanıt
    40 bin
  • quote:

40 bin

KK ödemelerini düzgün yapıp,sık sık sorgulamazsanız yükselebilir....
  • quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

quote:

40 bin

KK ödemelerini düzgün yapıp,sık sık sorgulamazsanız yükselebilir....

Daha ne kadar yukselecek kredi notum 1830 diyor maks 1900 zaten.araligi 1700-1900 arasi tavan bolgede cok iyi statusunde

Subeye girdiginde tum subenin ayaga kalkip istiklal marsini okumasi gerek saygidan

Ayrica kkb puan sorgulatmak puan dusurmez,sık sık kredi muracati puan dusurur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 16 Haziran 2017; 11:15:24 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ultrasaray0643 U kullanıcısına yanıt
    bence de yeterince yüksek bir puan (kredi kartının hep tamamını yatırırım) ama gel gör ki ING 1,09'dan kredi vermek için 1850 puan istiyor. 1800-1849 arasına 1,29'dan veriyor ki o orana kredi çekmem.
  • 19oo-183o = 7o.....Anlaılan krediye ihtiyacınız yok..

Kolay gelsin......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi expertadvisor -- 16 Haziran 2017; 12:4:16 >
    Sık sık kredi müracatı sorguyu düşürür mü ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • suwar S kullanıcısına yanıt
    Kartı iptal ettirmeniz KKB puanınız için olumlu sonuç vermeyebilir. Keşke borcunun çoğunu ödeyip açık tutsaydınız x bankasının size 8000 lira limit açtığı ve sizin bunun ne kadarını kullandığınız da belli oranda puanınızı etkiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: thearsiv

Sık sık kredi müracatı sorguyu düşürür mü ?

Sık sık kredi muracati sorguyu dusururmu derken?

Puani dicektiniz sanirim.tabiki dusurur.bankalar muracatinizi goruyor zaten.15 gun icerisinde 4 bankadan red yiyin 5. Banka bu adama 4 banka kredi vermemis ben o riski niye alayimda diyebiliyor ayrica

Puan sorgulama isinide bi bankaci bana dusurur demisti.bankaci arkadasimi aradim dusurmez dedi.netten arastirdim.dusurmez deniyor.fiili denedim.pespese puan sorguladim findeks uzerinden dusurmedi.denedim yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 19 Haziran 2017; 21:26:45 >
    Evet puanı diyicektim burda puan düşer demişler tabi başkası vermemiş ben niye veriyim denmesi başka puanın düşer denmesi başka birileri ısrarla puan düşer demişte bende ona takılmıştım.

• Kredi notu davasi yalan olsa gerek 1700 findeks puani ile cogu bankanin alt siniri olan miktari bile cekemedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

Kredi notu davasi yalan olsa gerek 1700 findeks puani ile cogu bankanin alt siniri olan miktari bile cekemedim

Alt sınır derken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

Kredi notu davasi yalan olsa gerek 1700 findeks puani ile cogu bankanin alt siniri olan miktari bile cekemedim

doğru kkb puanı tek kriter değil. benim kkb puanım 1900 iken kredi alamıyordum.. şimdi puanım daha düşük ama kredi alabiliyorum. sebebi benim durumum ile ilgili. yurt dışından emekli. yani kkb puanı önemli ama başka şahsa özel durumlarda kredi almada önemli
  • Ingrid I kullanıcısına yanıt
    Bunu başarmanız için bir bilinmeyenden yardım almış olmanız lazım. Geliriniz yok? Ve siz gelir teyidi isteyen kurumlara başvuruda bulundunuz diye fikir yürütüyorum.

• Hocam 2 aydır sigortalı çalışıyorum maaşım 3.000 tl 1.000 tl de ek gelirim var ama asgari ücret bankaya yatıyo ,1 temmuza kadar 15 bine ihtiyacım var hepsi reddetti kime başvurdal ne yapmam lazım mutlaka bu parayı bulmam lazım banka vermiyorsa kosgeb falan nasıl alabilirim

• www.kredigo.com.tr
    Finansbankın kredi sitesini deneyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fusem

www.kredigo.com.tr
    Finansbankın kredi sitesini deneyin

oda kolay kolay vermiyor diye biliyorum
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.