Şimdi Ara

Ücretsiz Kredi Danışmanı Her şeyi sorabilirsiniz... (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
17
Favori
46.203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba şu an 3 kredi kartım var 1 i kapalı durumda toplam limitim 1000 tl öğrenciyim, kartların toplam borcu 300 tl falan. Yeni krta başvurdum onaylanmadı limitte artırılmıyorlar. Gelirim bin küsür tl aylık. Neden işlemler olmuyor acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kemalemall

Merhaba şu an 3 kredi kartım var 1 i kapalı durumda toplam limitim 1000 tl öğrenciyim, kartların toplam borcu 300 tl falan. Yeni krta başvurdum onaylanmadı limitte artırılmıyorlar. Gelirim bin küsür tl aylık. Neden işlemler olmuyor acaba?

KKB puanınız kaç ? ödemeleriniz düzgün mü ? bunlar çok büyük etken ..
  • Yeni atanmış bir memur ilk maaşını bu ayın 15'inde alacak kredi notu 479 50000₺ kredi verir mi bankalar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kredi notum son 2 ayda 1100 e çıktı fakat geçen aylarda yaptığım bir kaç olumsuz başvuru oldu kredi için nasıl bir yol izlemem gerekir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emree70

quote:

Merhaba şu an 3 kredi kartım var 1 i kapalı durumda toplam limitim 1000 tl öğrenciyim, kartların toplam borcu 300 tl falan. Yeni krta başvurdum onaylanmadı limitte artırılmıyorlar. Gelirim bin küsür tl aylık. Neden işlemler olmuyor acaba?

Son 8 aydır kullanıyorum kartları hiç aksatmadım hatta fazla fazla ödedim. Şu an sadece taksitler duruyo bi tanesinde o da 145 liraya düşürdüm. Kkb puanını bilmiyorum sorgulatmadım hiç. Toplam limit 1000 şu an ondan mıdır acaba.

• quote:

quote:

quote:

Son 8 aydır kullanıyorum kartları hiç aksatmadım hatta fazla fazla ödedim. Şu an sadece taksitler duruyo bi tanesinde o da 145 liraya düşürdüm. Kkb puanını bilmiyorum sorgulatmadım hiç. Toplam limit 1000 şu an ondan mıdır acaba.

ödemelerinizde aksama yoksa muhtemel puanınız 1500 ler seviyesindedir ki bu da kredi kartı almak için yeterli size yasal limitten dolayı kart verilmiyor galiba yapacağınız şey başvuru yaparken öğrenci değilde çalışan olarak bilginizi girin aylık gelirinize de 2000-2500 tl yazın büyük ihtimalle onaylanacaktır bi yakınınızın iş yeri felan yok mu iş yeri adresi olarak orayı verebilirsiniz.. Bi de bu şekilde denemenizde fayda var

• quote:

Orijinalden alıntı: haklısın toprAAm

Yeni atanmış bir memur ilk maaşını bu ayın 15'inde alacak kredi notu 479 50000₺ kredi verir mi bankalar?

kredi ve kredi kartı olayında puan çok önemli bir etken şuan ki puanla çekemezsiniz hocam kredi çekmek için en az 1000-1200 civarı puanınızın olması gerekli bir kaç ay daha sabretmeniz de yarar var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emree70 -- 12 Haziran 2017; 20:6:1 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: çerkes89

kredi notum son 2 ayda 1100 e çıktı fakat geçen aylarda yaptığım bir kaç olumsuz başvuru oldu kredi için nasıl bir yol izlemem gerekir.

aylık belgelenebilir gelirinizle şubeden başvuru yapmanız yararınıza olacaktır hocam ayrıca maaş aldığınız bankadan da daha rahat alabilirsiniz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

ödemelerinizde aksama yoksa muhtemel puanınız 1500 ler seviyesindedir ki bu da kredi kartı almak için yeterli size yasal limitten dolayı kart verilmiyor galiba yapacağınız şey başvuru yaparken öğrenci değilde çalışan olarak bilginizi girin aylık gelirinize de 2000-2500 tl yazın büyük ihtimalle onaylanacaktır bi yakınınızın iş yeri felan yok mu iş yeri adresi olarak orayı verebilirsiniz.. Bi de bu şekilde denemenizde fayda var

Hocam banka anlamaz mı çalışmadığımı,

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hocam banka anlamaz mı çalışmadığımı,

hocam bazı özel bankalar ödemeleri düzgün olan müşterilerine tolerans tanıyor ve kart veriyor hatta kredi bile teklif eden oluyor ben bizzat öğrencilik yıllarımda gördüm bunu akbank ve teb bankasından öğrenci iken kart almıştım ödemelerim düzenli her zaman onun etkisinden verdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emree70 -- 12 Haziran 2017; 20:50:23 >

• emree70 kullanıcısına yanıt
    maaşı maalesef ykb den alıyorum hiç yardımcı olan bir banka değil
  • ykb gerçekten çok ama çok değişik bi banka sistemlerini çözebilmiş değilim hiç d esnek davranmıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emree70 -- 13 Haziran 2017; 0:7:11 >
  • Merhaba. Bir siteden ev beğendik, fiyatta anlaştık fakat tapuda büro göründüğü için konut kredisi kullanamıyoruz, ancak işyeri kredisi çekebiliyoruz. O zaman da oranlar ve vergiler artıyor maalesef. Bu konuda önerebileceğiniz bir çözüm var mı?

• quote:

quote:

Yeni atanmış bir memur ilk maaşını bu ayın 15'inde alacak kredi notu 479 50000₺ kredi verir mi bankalar?

kredi ve kredi kartı olayında puan çok önemli bir etken şuan ki puanla çekemezsiniz hocam kredi çekmek için en az 1000-1200 civarı puanınızın olması gerekli bir kaç ay daha sabretmeniz de yarar var.

Kefil ile falan çekemez mi sonuçta devlet memuru illa kredi notu yükselmeli mi?

• quote:

quote:

quote:

Kefil ile falan çekemez mi sonuçta devlet memuru illa kredi notu yükselmeli mi?

bi şansınızı deneyin; bulduğunuzun kefilin banka ile arası iyiyse olabilir bi ihtimalle, önceden yetki şubede personel ve müdürün elindeydi şuan tüm bankalardan o yetkileri aldılar her şeye genel müdürlük karar veriyor eskiden bankada çalışan personel, müdürün izniyle kullandırın krediyi dediğinde hemen onaylanıyordu şuan o durum kalkmış bunu bizzat bir devlet bankasının müdür yardımcısı tanıdığımdan öğrendim.. o yüzden kkb puan olayına çok ama çok dikkat ediliyor..

• Hocam çok teşekkür ederim bilgilendirme için

• rica ederim hocam gelişmeler olursa yazarsınız
  • Hocam yarın gideceğiz arkadaşla tavsiye edeceğiniz bir banka var mı kefil ile kolaylık sağlayacak bu x bank z bank gibi bankalar daha kolay verir gibi düşünüyorum ben yoksa öncelikle maaş aldığımız bankaya mı gidelim orası mı en iyi yardımcı olamaya çalışır hoş kredi notu bu haldeyken ve tüm bankalar ortak olarak buna bakıyor dediniz benim kredi notum 1646 kefil olarak gideceğim tek umudumuz bu olmazsa dediğiniz gibi bekleyecek mecbur acaba bankalar arasında farkeder mi durumumuz (kefil tercihi ile)

• quote:

Hocam yarın gideceğiz arkadaşla tavsiye edeceğiniz bir banka var mı kefil ile kolaylık sağlayacak bu x bank z bank gibi bankalar daha kolay verir gibi düşünüyorum ben yoksa öncelikle maaş aldığımız bankaya mı gidelim orası mı en iyi yardımcı olamaya çalışır hoş kredi notu bu haldeyken ve tüm bankalar ortak olarak buna bakıyor dediniz benim kredi notum 1646 kefil olarak gideceğim tek umudumuz bu olmazsa dediğiniz gibi bekleyecek mecbur acaba bankalar arasında farkeder mi durumumuz (kefil tercihi ile)

hocam maaş aldığınız banka ile birlikte denizbank finansbank ve garanti kredi konusunda daha esnek davranan bankalardır ama siz yine de bi gezin mesela ing bankın faiz oranları da uygun oluyor her zaman
  • www.kredigo.com.tr
    Finansbankın kredi sitesi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.