Şimdi Ara

Ücretsiz Kredi Danışmanı Her şeyi sorabilirsiniz... (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
570
Cevap
17
Favori
46.182
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Predestination-

quote:

Orijinalden alıntı: Céм

quote:

Orijinalden alıntı: expertadvisor

quote:

Merhabalar bir sorum olacak bilen cevaplayabilrse sevinirim. Aylık belgelenebilir gelirim 2500₺ civarı. Ödemekte olduğum Garanti den 15.000₺ Kredim var. Fibabanka dan 6000₺ kredim var 3-4 bin ₺ de kredi kartlarım var. Ben bu borçların hepsini kapattığım zaman sıfır borca düştüğüm zaman tüm bankalar bana istediğim kadar kredi verir mi direk? Yoksa yine kredi notuna falan mı bakarlar? Maaşı da garantiden alıyorum. En fazla 1-2 kez gününü geçirmişimdir ödemelerin düzenli ödüyorum. Yani kısacası bunların hepsini sıfırladıktan sonra direk istediğim bankadan 20000₺ alabilir miyim?

Önce mevcutları sıfırlaayın ,sonrası kolay...Mevcut borcu kapamanız 3-4 seneyi bulur zaten...

Nasıl yani 3-4 sene derken hocam? Direk nakit kapatacağım 1 günde

Yeni bir kredi çekip mevcut borçlarınızı kapatmayı düşünüyorsanız o istediğiniz miktardaki krediyi vermezler. Ha bir yerden para bulup hepsini bir günde kapatıp borçlarınızı sıfırlarsanız 20.000 TL krediyi rahat verirler.

Evet, bir yerden para bulup hepsini bir günde kapatacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhabalar bir sorum olacak bilen cevaplayabilrse sevinirim. Aylık belgelenebilir gelirim 2500₺ civarı. Ödemekte olduğum Garanti den 15.000₺ Kredim var. Fibabanka dan 6000₺ kredim var 3-4 bin ₺ de kredi kartlarım var. Ben bu borçların hepsini kapattığım zaman sıfır borca düştüğüm zaman tüm bankalar bana istediğim kadar kredi verir mi direk? Yoksa yine kredi notuna falan mı bakarlar? Maaşı da garantiden alıyorum. En fazla 1-2 kez gününü geçirmişimdir ödemelerin düzenli ödüyorum. Yani kısacası bunların hepsini sıfırladıktan sonra direk istediğim bankadan 20000₺ alabilir miyim?

Önce mevcutları sıfırlaayın ,sonrası kolay...Mevcut borcu kapamanız 3-4 seneyi bulur zaten...

Yeni bir kredi çekip mevcut borçlarınızı kapatmayı düşünüyorsanız o istediğiniz miktardaki krediyi vermezler. Ha bir yerden para bulup hepsini bir günde kapatıp borçlarınızı sıfırlarsanız 20.000 TL krediyi rahat verirler.

İnşallah 25 K az buz borç değil...Kolay gelsin....

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

İnşallah 25 K az buz borç değil...Kolay gelsin....

Teşekkür ederim:))

• On onayli kredi limitimi nasil ogrenebilirim.

• bankalardan kredi başvurusunu yapmak için istedikleri puan minimum kaç olması gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: djangobjk

bankalardan kredi başvurusunu yapmak için istedikleri puan minimum kaç olması gerekiyor.

benim bildiğim 1200 altına inmemek gerek
  • quote:

Orijinalden alıntı: emree70

quote:

bankalardan kredi başvurusunu yapmak için istedikleri puan minimum kaç olması gerekiyor.

benim bildiğim 1200 altına inmemek gerek

1040 puana 50 bin tl kredi cektim...olabilirligi var yani...merak eden arkadaslar olur diye yaziyorum..

Kaldiki cektigimden 10 ay once idari takip yemisligim varki..bir sene gecmeden bankalar pek yanasmiyor...ha zor oldu bi kac kere red yedim bi kac bankadan ama maas bankamdan oldu mudur onayli..

Memurum maasim iyi ustume dusuk bir kac kredi vardi bitmek uzere olan oyle cektim

Bir sonraki mesaji ayri yazicam arada kaynamasin.merak ettigim bi konu var

• Kredi notum neden artmiyor?

Allah dusurmesinde onumde kredi cekmemi gerektiricek kisa ve orta vadede bir durum gozukmuyor olagan disi bi hal olmazsa

ailevi nedenlerden banka odemelerim 2 3 sene fecaatti

.butun banka kartlarim kredilerim 1 2 odem gecikmeli odenirdi istisnasiz...10 ay once dertlerim bitti...10 aydir hic bir kredi kredi kartim tek kurus tek gun gec yatmadi..hatta bi ust mesajda belirttigim gibi 2 ay oncede 50 bin tl kredi cektim arac almak icin...

Puanim 1000 ile 1100 arasina sabitlendi gidiyor..bi turlu 1300 1400 leri goremedim..bundan tam 11 ay 20 gun once kmh hesabimdan dolayi idari takip yedim...bir arkadasim tam bir sene gecmeden idari ve kanuni takiplerden puanin ciddi sekilde artmaz dedi

Ha bu aradada 50 bin tl yi cektiimde baska kredim yok denecek kadar azdi onlarida kapadim gunu gelmeden..suan tek kredi ama gelirimin yuzde 15 i felan aylik odemem.yani oyle borclanma oranim cok yuksek diil.kmh kullanmiyorum 8 aydir felan

10 gun sonra idari takipimin senei devriyesi doluyor..suan 1072 olan puanim en az 1150 1200 olmazsa killanacagim.arkadas iki uc ay sonra son bir senem sifir puruz ile gecmis olacak...bu puan 1400 1500 lere ne zaman cikacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ultrasaray0643 -- 16 Ocak 2018; 23:29:51 >

• Benin borcluluk oranım yuksek maalesef. yapılandırma da kredilerim var ama puanım 1130 bir bankadan denedik direk ret verdi. ya yapılandırma dan dolayı yada puan dusuk olduğu için. ama mevcut borclarım maasımın yarısına gelebiliyor.
    yani tüm borcları tek bankada toplamak ıstedım ama simdilik ilerleme olmuyor.bakalım biraz daha yükselsin. umarım yapılandırma etki yapmaz. bankalara soruyorum yapılandırma takip anlamına gelmez diyor. bakalım hayırlısı
  • quote:

Benin borcluluk oranım yuksek maalesef. yapılandırma da kredilerim var ama puanım 1130 bir bankadan denedik direk ret verdi. ya yapılandırma dan dolayı yada puan dusuk olduğu için. ama mevcut borclarım maasımın yarısına gelebiliyor.
    yani tüm borcları tek bankada toplamak ıstedım ama simdilik ilerleme olmuyor.bakalım biraz daha yükselsin. umarım yapılandırma etki yapmaz. bankalara soruyorum yapılandırma takip anlamına gelmez diyor. bakalım hayırlısı

Yapılandırmadan önce takibe düştünüzmü?

• Hayır 1-2donem gecikmeler oldu 6 aydır düzenli ödüyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yapilandirmanin negatif bi etkisi yok diye biliyorum

• Yapılandırma negatif etki etmiyor ama,faizi cep yakıyor......

• expertadvisor kullanıcısına yanıt
    yukarı doğgru ivme var zaten 600 lerden 1150 ye cıktım
    bende oyuzden yeni tek krediyle kurtulmak istiyorum acayip faiz bindi cünkü.
  • quote:

yukarı doğgru ivme var zaten 600 lerden 1150 ye cıktım
    bende oyuzden yeni tek krediyle kurtulmak istiyorum acayip faiz bindi cünkü.

O puanlamaya tavim zaten

Duzenli odedigim ilk ay 0 dan 992 ye cikti...eminim cunku 10 aydir heray findeks aliyorum...pesine 9 ay 990 ile 1072 arasinda gittim geldim..duzenli odedigim total borcumun artmadigi kredi basvurisu yapmadigim ay 10 20 puan dustugu bile oldu...

• Hocam kolay gelsin benimde bir sorum var 3 aydır özel sektörde çalışıyorum 4 bin tl kredi çekmem lazım ama bankalar vermiyor daha önce hiç kredi kartı kullanmadım bankayla hiç işim olmadı alabilirmiyim bir yolu varmı kredi kartı başvurusu yaptım onaylandı ama bana kredi hemen lazım

• TRBFANILBFTR T kullanıcısına yanıt
    Senin yerinde olsam bankaya bulasmam ama illede kredi istiyorsan gelirbelgesiyle garantiye git internetten sakin başvurma şubeye git başvuru için . Dedim gibi ben olsam hiç bulasmam senin yerinde olsam yani ( keşke olabilsem)

• Arkadaşlar 90000 tl konut kredisi çekmeyi düşünüyorum. 24 aylık ödeme şeklinde benim ve babamın gelir toplamı 5500 tl şeklinde, iki gelir göstersek kredi çıkar mı sizce?
  • quote:

Orijinalden alıntı: isocak06

Arkadaşlar 90000 tl konut kredisi çekmeyi düşünüyorum. 24 aylık ödeme şeklinde benim ve babamın gelir toplamı 5500 tl şeklinde, iki gelir göstersek kredi çıkar mı sizce?

Aylık ödemenizi hesapladınız sanırım.....................
  • Evet hocam
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.