DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Ücretsiz Kıyı ve Tekne Olta Seti Çekilişi
9
Cevap
0
Favori
412
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Ücretsiz Kıyı ve Tekne Olta Seti Çekilişi
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      532 Mesaj
      20 Nisan 2017 16:09:05 Konu Sahibi
      Herkese merhaba. Öncelikle konu eğer buraya uygun değilse yöneticiler konuyu uygun bir yere taşırsa sevinirim.

http://www.spotbalik.com.tr/sayfa/cekilis sayfasında görebileceğiniz gibi, şu anda çekilişte 2 adet olta seti bulunmakta. Sayfada açılan ekrandan facebook sayfası beğenme, youtube kanalı beğenme gibi seçimleri tamamladıkça çekiliş hakkı kazanıyorsunuz. Çekiliş gleam tarafından yapılmakta.

Çekilişte olta seti size çıkarsa kargo dahil ücretsiz bir şekilde adresinize gönderilmekte. Kargoyu teslim alabilmeniz için Ad-Soyad gibi bilgilerinizin doğru girilmesi önemli. Takma isim(nick) ile kayıt olmamanız tavsiyemdir.

Yeni çekilişler oldukça burada paylaşırım yine.
      Çekilişteki setler şunlar

1) Kıyı olta seti : http://www.spotbalik.com.tr/Michigan-Bronx-350cm-Evore-6000-Olta-Seti-Takimi,PR-3208851.html
      2) Tekne olta seti :http://www.spotbalik.com.tr/Michigan-Viplex-165cm-Gallant-6000-Tekne-Olta-Seti-Takimi,PR-3208864.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknoturk -- 20 Nisan 2017; 18:9:46 >

|
      |

Forumda ergen muhabbetlerinden sıkılan, saygı ve usluba önem veren, bilgi paylaşımının daha temiz ve akıcı olmasının isteyenlerin fikirlerini ve çözüm için yardımını bekliyorum.

DH Üyelik yılı : 2004 Doğum yılı: 1983
    • 20 Nisan 2017 16:24:01
      Dün kayıt oldum

Senden bu konuyu dün beklerdim.
      Spot balığın konularını hep sen açıyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
      32 Mesaj
      20 Nisan 2017 16:30:16
      Ben buradan bir kere olta seti almıştım sadece sapını gönderdiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Onbaşı
      21 Mesaj
      20 Nisan 2017 17:19:43
      quote:

Orijinalden alıntı: şişkoşakir

sen gerçek misin kardeş ya :DD::D:D:D

• Yüzbaşı
      532 Mesaj
      20 Nisan 2017 19:10:48 Konu Sahibi
      quote:

info@spotbalik.com.tr'ye sipariş numaranızı ve konuyu yazarsanız yardımcı olurlar. DH forumdan diye no düşerseniz ben de takipçisi olurum.

Forumda ergen muhabbetlerinden sıkılan, saygı ve usluba önem veren, bilgi paylaşımının daha temiz ve akıcı olmasının isteyenlerin fikirlerini ve çözüm için yardımını bekliyorum.

• Yüzbaşı
      532 Mesaj
      20 Nisan 2017 19:17:00 Konu Sahibi

Dikkatiniz için tebrikler. Senede 1-2 defa büyük indirimleri paylaşıyorum. Spotbalık ve Sportcity çalıştığım firmalar. Kendim de hem balık hem kara avı yapıyorum ve yılın belli dönemlerinde distribütörlerin indirimi ile firma indirimleri birleşince tüm ihtiyaçlarım için fırsat oluyor.

Başka çekilişler de olacak. Onları da paylaşırım bu konu altına.

|
      |
      MertMeteAlp kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Onbaşı
      32 Mesaj
      21 Nisan 2017 01:54:54
      quote:

Orijinalden alıntı: mami61off

Alıntıları Göster

sen gerçek misin kardeş ya :DD::D:D:D

Sap çıkınca direk aklıma internetten telefon alınca gönderilen hıyarlar geldi. İşin gerçeği ise yoğunluktan dolayı karışıklık olmuş.
      |
      |

• Onbaşı
      32 Mesaj
      21 Nisan 2017 01:59:30
      quote:

Orijinalden alıntı: teknoturk

Alıntıları Göster

info@spotbalik.com.tr'ye sipariş numaranızı ve konuyu yazarsanız yardımcı olurlar. DH forumdan diye no düşerseniz ben de takipçisi olurum.

Olay yılbaşından önce olmuştu. Zaten sorun çıkmadı, para iadesi yapıldı. Teşekkürler ilgilendiğiniz için.

• Onbaşı
      21 Mesaj
      21 Nisan 2017 12:16:14
      quote:

Alıntıları Göster

Olay yılbaşından önce olmuştu. Zaten sorun çıkmadı, para iadesi yapıldı. Teşekkürler ilgilendiğiniz için.

senin yazdıgını gördükten sonra siteye bile giresim glemedi :D ve ayrıca sitenin hemen sana cevap vermesi enteresan oldu reklam kokuyo
      |
      |

• Yüzbaşı
      532 Mesaj
      21 Nisan 2017 14:14:13 Konu Sahibi

Rica ederim. Siz "sadece sapını gönderdiler" yazınca, bunu okuyanlar, facebook'tan insanları kandıran sahte ürün gönderen ya da hiç ürün göndermeyen firmalar gibi sanabilir. Bu sebeple memnuniyet ya da memnuniyetsizlik bildiren bu tür geribildirimlerde müşterinin siparişini ve bildirimin gerçekliğini teyit etmek istiyoruz. Eğer bir ihmal var ise ilgili siparişle ilgilenen arkadaşlardan da bilgi alıyor, geriye dönük yazışmaları kontrol ediyoruz.Siparişin hatalı veya eksik gönderilmesi yanlışlıkla olur, tespi edilir, eksiklik giderilir, müşteri memnuniyeti sağlanır ama kimseye kamış sapı gönderilmez. Sizden ricam ister bana özelden sipariş verdiğiniz telefon, eposta bilgilerinizi yazın isterseniz info@spotbalik.com.tr'ye mail atın ki durum neymiş tam olarak inceleyelim, hatta indirim kuponu hediye edelim.

Sizin kötü niyetle yazdığınızı düşünmüyorum, "olta setinin sapı" derken, makine hariç sadece kamışın gönderildiğini ifade ettiğinizi düşünüyorum. İleride birisi bu forumu okuduğunda "birisine sadece kamışın sapı gönderilmiş" diye intiba kalmasın. Siparişin ve hatanın durumu, müşteri memnuniyetinin sağlanıp sağlanmadığı bilgisini de burada paylaşalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknoturk -- 21 Nisan 2017; 16:17:51 >
      |
      |
      şişkoşakir kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
SEO
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.