Şimdi Ara

silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
1.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknoturk -- 3 Mayıs 2018; 16:42:29 >

• Dün kayıt oldum

Senden bu konuyu dün beklerdim.
    Spot balığın konularını hep sen açıyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben buradan bir kere olta seti almıştım sadece sapını gönderdiler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: şişkoşakir

Ben buradan bir kere olta seti almıştım sadece sapını gönderdiler.

sen gerçek misin kardeş ya :DD::D:D:D
  • quote:

info@spotbalik.com.tr'ye sipariş numaranızı ve konuyu yazarsanız yardımcı olurlar. DH forumdan diye no düşerseniz ben de takipçisi olurum.

• MertMeteAlp kullanıcısına yanıt
    Dikkatiniz için tebrikler. Senede 1-2 defa büyük indirimleri paylaşıyorum. Spotbalık ve Sportcity çalıştığım firmalar. Kendim de hem balık hem kara avı yapıyorum ve yılın belli dönemlerinde distribütörlerin indirimi ile firma indirimleri birleşince tüm ihtiyaçlarım için fırsat oluyor.

Başka çekilişler de olacak. Onları da paylaşırım bu konu altına.

• quote:

Orijinalden alıntı: mami61off

quote:

sen gerçek misin kardeş ya :DD::D:D:D

Sap çıkınca direk aklıma internetten telefon alınca gönderilen hıyarlar geldi. İşin gerçeği ise yoğunluktan dolayı karışıklık olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teknoturk

quote:

info@spotbalik.com.tr'ye sipariş numaranızı ve konuyu yazarsanız yardımcı olurlar. DH forumdan diye no düşerseniz ben de takipçisi olurum.

Olay yılbaşından önce olmuştu. Zaten sorun çıkmadı, para iadesi yapıldı. Teşekkürler ilgilendiğiniz için.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: teknoturk

quote:

Olay yılbaşından önce olmuştu. Zaten sorun çıkmadı, para iadesi yapıldı. Teşekkürler ilgilendiğiniz için.

senin yazdıgını gördükten sonra siteye bile giresim glemedi :D ve ayrıca sitenin hemen sana cevap vermesi enteresan oldu reklam kokuyo
  • şişkoşakir kullanıcısına yanıt
    Rica ederim. Siz "sadece sapını gönderdiler" yazınca, bunu okuyanlar, facebook'tan insanları kandıran sahte ürün gönderen ya da hiç ürün göndermeyen firmalar gibi sanabilir. Bu sebeple memnuniyet ya da memnuniyetsizlik bildiren bu tür geribildirimlerde müşterinin siparişini ve bildirimin gerçekliğini teyit etmek istiyoruz. Eğer bir ihmal var ise ilgili siparişle ilgilenen arkadaşlardan da bilgi alıyor, geriye dönük yazışmaları kontrol ediyoruz.Siparişin hatalı veya eksik gönderilmesi yanlışlıkla olur, tespi edilir, eksiklik giderilir, müşteri memnuniyeti sağlanır ama kimseye kamış sapı gönderilmez. Sizden ricam ister bana özelden sipariş verdiğiniz telefon, eposta bilgilerinizi yazın isterseniz info@spotbalik.com.tr'ye mail atın ki durum neymiş tam olarak inceleyelim, hatta indirim kuponu hediye edelim.

Sizin kötü niyetle yazdığınızı düşünmüyorum, "olta setinin sapı" derken, makine hariç sadece kamışın gönderildiğini ifade ettiğinizi düşünüyorum. İleride birisi bu forumu okuduğunda "birisine sadece kamışın sapı gönderilmiş" diye intiba kalmasın. Siparişin ve hatanın durumu, müşteri memnuniyetinin sağlanıp sağlanmadığı bilgisini de burada paylaşalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknoturk -- 21 Nisan 2017; 16:17:51 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.