Şimdi Ara

Ücretsiz kedi evi(sadece 14tl kargo var) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
7
Favori
27.742
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Stokta yok diyor. Satın alma tuşu vs de yok. Bu stoklar 5dk içerisinde mi bitiyor?

Ayrıca alan arkadaşlar bu evleri normal sokağa koymasınlar. Köpeklerin erişemeyeceği bir yer olmasına dikkat etsinler. Etrafı köpeklerin giremeyeceği şekilde çevrili site bahçesi olabilir. Yani korunaklı olabilecek bir yer olmalı. Sokağın bir köşesine konulur ise hem çalarlar hem kediler köpeklerden kaçamaz. Bu sebepten kullanmazlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi techniquest35 -- 9 Aralık 2019; 16:47:11 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • _Köroğlu_ kullanıcısına yanıt
    Ellerinde varsa neden tek seferde vermiyorlar orasi da ilginç.

• Tek dertleri reklam.

• Ben yarım saat içinde 3 tane aldım ayrı ayrı. Baya uzun sürdü stoklar. Alamayanlar olmuş belli ki ama alanlar da çok bence. Burda Adore'ye laf atmaya da gerek yok ticari olarak reklam dışında bir çıkarları olduğunu sanmıyorum. 14 TL'ye gayet normal kargonun gelmesi. Hafif bir ürün değil çünkü. Mobilya mağazası olduğu için kargo anlaşmalarında gönderi başına ücret daha fazla oluyordur tahminimce.

• 9-13 arası o kadar baktım aslınd ancak geç açılmış. Stok geldiği zaman etiketleyerek haber verebilir misiniz?
  • 3-5tane alanlar neresine alıyor şimdi şikayet maili atıcam yollamasınlar 1den fazla.. çünkü kendilerininde şartlarında yazıyordu bu..

Kargo yogunluğunu önlemek için bölüm bölüm yollayacaklarmış yani yine açarlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat 2 ye kadar bekledim.sonra uyumuşum ve ben uyuduktan sonra stok girmişler. Şans yok :)

• McCarty kullanıcısına yanıt
    Aç kalırlar ise donuyorlarmış diye birşey duydum ne kadar doğrudur tartışılır tabi ama elimden geldiğince besliyorum besletiyorum

• Gene alamadik ya bitmis :(

Mahalledki besledigim kediler icin alacakdim..

İmkan olaa kendim yapacagim ancak suan imkan yok..

• BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Alma imkanı vermişler ki alıyoruz nedir bu çekememezlik anlamıyorum ki. Yorumlarına baktım küçük olduğunu yazmışlar kaldı ki hem sitede hem işyeri bahçesinde kullanacaz. He diyosan işyerindeki kediler ölsün yaz şikayetini göndermesinler. Girip alsaydınız siz de zahmet edip. İki elim doluyken girip aldım ben.

• PT.Zafer kullanıcısına yanıt
    nasıl aldınız ayrı hesaptan aynı adrese mi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • haksancan H kullanıcısına yanıt
    Aynı hesaptan aldım ancak tek seferde değil. Her biri için kart bilgisi girdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: PT.Zafer

Alma imkanı vermişler ki alıyoruz nedir bu çekememezlik anlamıyorum ki. Yorumlarına baktım küçük olduğunu yazmışlar kaldı ki hem sitede hem işyeri bahçesinde kullanacaz. He diyosan işyerindeki kediler ölsün yaz şikayetini göndermesinler. Girip alsaydınız siz de zahmet edip. İki elim doluyken girip aldım ben.
    Ne çekememezliği girdik zaten 10 dakkada bitmiş stoklar 5er 5 er alanlar yüzünden siz etrafınızdaki kedileri kurtarıyosunuz diğer ihtiyaç sahipleri kalıyor1 tane bile alamıyor.. Her kampanyada aynı zihniyet...

• Ücretsiz kedi evi(sadece 14tl kargo var)

En pratik yöntem bu beyler,her sene 2-3tane yapıyorum.
    Maliyeti düşük ve sağlam oluyor,iyi bir köşeye koyarsanız rüzgardan filan etkilenmez.
    Alt kısmına bir iki parça eski kullanmadığınız elbise koyabilirsiniz.
  • BèRuTTì kullanıcısına yanıt
    Yazdığım mesaji okudunuz mu bilmiyorum ama ben yarım saat içinde 3 ayrı sipariş verirken siz nasıl 10 dk olduğuna kanaat getirdiniz anlamıyorum. İhtiyacımızdan fazlasını aldığımız da yok. Aynı amaca hizmet ediliyorsa eğer bu serzenişiniz anlamsız bence. Ben almak istediğim kadarını aldım sadece. Takipte kalın pazartesi günü tekrar satışa sunulacakmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluEfes

Aç kalırlar ise donuyorlarmış diye birşey duydum ne kadar doğrudur tartışılır tabi ama elimden geldiğince besliyorum besletiyorum
    Şöyle örnek vereyim 30 derece havada yazın ortasında açlıktan ölen birisinin asıl ölüm nedeni HİPOTERMİ olabilir yani soğuktan ölmek. Gıda alamayınca vücut enerji üretemiyor soğumaya başlıyor ki 3-4 derecelik bir vücut ısısı düşüşü hipotermiye yol açabiliyor. (Vücut ısısının 35C'ye düşmesi hipotermi için yeterli.)
  • Stoklar bitmiş sanırım alıcaktım mahalledeki kediler için kısmet değilmiş alanlara hayırlı olsun
  • Beğendiğim desteklediğim ve tebrik ettiği kampanyadır.

Geçtiğimiz yıl bende almıştım. Sadece bir kaç parça odun alsanız zaten bundan pahalıya gelir.

Tebrikler Adore, üşümesin sokak hayvanları
  • tahtaları ve vidaları size bedava verseler. sadece kesip, ölçüp biçme işi size kalsa bile diyeceğiniz şu olur

"14 lira verseydim keşke aminimyum "

ayrıca ülke kedi evlerine hazır değil malesef. muhakkak onu kırmaya çalışacaklar.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.