Şimdi Ara

Ücretsiz kedi evi(sadece 14tl kargo var) (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
7
Favori
27.742
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ne kadar duyarli insan varmis gozlerim yasardi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen yıl tamamını patpat ile kapladığım, içine de eski polarımı döşediğim kedi evimi depomun önüne koyduğum gece çaldılar. Koyarken çalınma ihtimalini de göze alarak koyun, insan trafiğinin çok olduğu bir bölgeye veya görünmeyen bir yere koymanızda fayda var.
  • Broon kullanıcısına yanıt
    ne kadar stok koyarlarsa koysunlar anında bitiyor. 1 gün bile dayanacağını sanmam , site kaldırırsa tabi :)
  • Apartmanın grubuna yazayım da bahçeye koymaya kimse ses çıkarmazsa 2 tane alıp koyayım. Afedersin totom dondu bugün ankara da o garibanlar napsın şu soğukta
  • ee stokta yok diyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Saat kacta satisa baslar bilen var mi ? Gece yarisi mi ? Mesai baslangici mi

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Hayvanlar üstünden reklam yapıyorlar sizde yiyorsunuz, gerçek hayvan seven firma , kargoyu ücretsiz yapar.

Adamlar 0 maliyetle hayvan duyarı kasıyorlar, TV'ye milyon liraya reklam ücreti veriyorlar ama Sosyal sorumluluk projesine gelince 14 lira para istiyorlar.
    Biz 14 liraya bunu alalım yarın bir gün başka bir firma bedavadanda dağıtır . Ülkede hayvansever sayısı hep kuşku ile düşünüldüğünden hem sözde hayvanseverler beleşçilikten faydalanamıyor hemde olan biten gerçek hayvansevere oluyor .

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Sizi geçen sene “KEDİ EVİ ÇALAN” diye kaydetmişim. Şu ahlaksız, pişkin tavırlarınızı bırakın da sokaktaki garibanlara yardım etmek isteyenlere kalsın.

Arkadaş kitaplığınızı ben alayım buna karışmayın diye utanması için laf söylüyor “olur iban atayım” diyorsunuz. Bu forumda yüzüne tükürsen yarabbi şükür diyecek o kadar iğrenç insanlar var ki...

Ücretsiz kedi evi(sadece 14tl kargo var)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Kedi besleme işi amacından saptı artık. Sanki kediden başka hayvan yokmuş gibi inanılmaz bir propaganda yapılıyor. Kediler özellikle İstanbul'da aşırı şekilde kayırılıyor. Doğal dengeyi bozmamak lazım.

• Ben geçen sene bir tane alabildim. Üzerini komple naylonla kapladım. Hala sağlam bir şekilde hizmet vermekte. Umarım bir tane daha alabilirim.
  • faruk F kullanıcısına yanıt
    Hakkaten resmen kedi çılgınlığı var bu nedir ya 👍🏻 güzel tespit

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Zaten sınırlı sayıda üretiliyor. Sokak hayvanları kullansın diye üretiliyor. Sen bunu alıp sokaktaki hayvanlara kullanacak insanların ve bir kaç hayvanın hakkına girmiş oluyorsun.

• Herkes boş boş konuşmuş. Adamlar bunları artan fire veren parçalardan yapıyor. Bir nevi geri dönüşüm. Ayrıca içine vidalarını vs de koyuyorlar. Kimseye yaranılmıyor. Yok suntaymış su alıyormuş diye boş yapıyorsunuz. Yahu zaten bunu alıp kaplayacaksın. Evinizde suntadan üretilmiş hangi malzemeyi sokağa koysanız 1 haftada şişer.
    Ben kaç yıldır alıyorum, kurulumu yaptıktan sonra kalın siyah battal boy çöp poşetiyle güzelce kaplama yapıyorum. İçine de küçük bir polar battaniye vs koyuyorum. Kapısının bir kısmını üstten kapatıp rüzgarı da kesebilirsiniz. Bunları yaptıktan sonra bir ağaç altına veya bina duvarının kenarına vs koyarsanız çok daha güzel olur. Arkadaşlarıma da aldırıyorum. Kampanyayı okuyun 14TL kargo ücreti ve ambalaj masrafı yazıyor. Satın alıp kitaplık yapan arkadaşlara da pes diyorum!

• quote:

Orijinalden alıntı: kazazz

Sizi geçen sene “KEDİ EVİ ÇALAN” diye kaydetmişim. Şu ahlaksız, pişkin tavırlarınızı bırakın da sokaktaki garibanlara yardım etmek isteyenlere kalsın.

Arkadaş kitaplığınızı ben alayım buna karışmayın diye utanması için laf söylüyor “olur iban atayım” diyorsunuz. Bu forumda yüzüne tükürsen yarabbi şükür diyecek o kadar iğrenç insanlar var ki...

Yarrabi şükür hocam

Troll mesajlarla gercek mesajlari ayirt edemiyorsaniz ben ne yapayim gecen sene 2 tane aldim siteye koydum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marrusia -- 8 Aralık 2019; 14:15:5 >

• arkadaslarla birkac tane alıp yurt ve cevresine koymayı dusunuyoruz bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk

Kedi besleme işi amacından saptı artık. Sanki kediden başka hayvan yokmuş gibi inanılmaz bir propaganda yapılıyor. Kediler özellikle İstanbul'da aşırı şekilde kayırılıyor. Doğal dengeyi bozmamak lazım.
    Çok hayvan meraklısı değilim ama milletin medeni, gelişmiş dediği avrupa şehirlerinden fare manzaralarını görsen şükreder iki mama koyarsın kapının önüne. Sokağımda kedi büyüklüğünde fare olacağına kedi büyüklüğünde kedi durabilir bana sorarsan.

Açılsın bir tane sipariş vereceğim. Etrafını su geçirnez malzemeyle kaplar, içine kullanmadığım örtü, kazak vs. sabitler koyarım kapı önüne. 1-2 saatlik güzel bir aktivite olur.

• Arkadaşlar her türlü ahşap , sunta v.s. sudan , kardan, yağmurdan etkilenir, şişer, bozulur..Dışına kalın sera naylonu alıp bir kutu raptiye ile güzelce kaplayın...Yaz gelene kadar kar ve yağmurdan etkilenmez...Sera naylonu nalburlarda metre işi satılıyor..Önemli konu evi yerden 10 cm yüksek yerleştirin tabana su, kar gelmesin...Ve evin içine tabana gazete kağıtlarını ince ince yırtıp bol yastık yapın...Ve lütfen evin kapısını Rüzgar, yağmur, kar almayacak şekilde, yöne ayarlayın...Bazı sitelerde giriş kat evlerin balkonların altı uygun...Yada bahçede bir sakin köşe....çok güzel bir çaba.. Çok tşkr ederim...BEN OLSAM KAMPANYA BİTİNCE DEVAMLI HER ZAMAN KARGO DAHİL 40 LİRAYA BU EVİ SATARIM...ADORE SİTESİNDE....

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

geçen sene 10 du şimdi 14 olmuş..Kitaplık olarak kullanıyorum.

The Bomb Has Been Planed.
    Olmaaazz kitap başka bir duyarın öznesi. Patlamaz bu bomba

• JakSocket kullanıcısına yanıt
    Kedi büyüklüğünde kedi güzel fikirmiş.

Kedilere ve beslenmesine karşı değilim. Sadece kedi beslemenin popüler kültür unsuru olmasına karşıyım. Dengeyi bozmadan yapmak lazım. Birçok metropolde güvercinleri beslemek yasaktır mesela. Nüfus kontrolden çıkınca başka sorunlar gündeme geliyor.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.