Şimdi Ara

Ücretsiz kedi evi(sadece 14tl kargo var) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
225
Cevap
7
Favori
27.736
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alacak arkadaşlar parçaların her tarafını kulübeyi kurmadan önce evdeki kalmış bir yağlı boya ile boyayıp sonra kurulumu yaparlarsa kulübenin ömrü çok uzuyor.
    Benim ilk aldıklarım bile yağmur çamur altında hala çok iyi durumdalar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güvenli bi yer varsa alın arkadaşlar, köpeğe, serserilere açık hedef olan yerlere dikkat edin.
  • 14 lirayi cok bulanlar youtubeda birsuru kedi evi yapim videosu var izleyin yapin. yapar misiniz tabi yapmazsiniz cunku sizin isiniz fitne fesat cikarmak.

• Esenyurttayım, kapının önüne mama koyuyorum diye yüzünü ekşiten apartman sakinleri var bunu alıp koysam sabaha bıçaklarlar heralde topluca
  • Sizin çok ciddi sıkıntılarınız var.

Hoşnutsuzsuz, hiçbir şeyden mutlu olamayan kaprisli gıcık anti sosyal kişilere dönüşmemek gerekli.

İnsanlar düşünmüş kargoyla birlikte en uygun ne kadara yapabiliriz diye bir CSR projesi geliştirmişler. Hemen VAAAYY EFENDİM NEDEN KARGO VAY EFENDİM KARGO NEDEN PAHALI VAAYY EFENDİM AYRANIM NEDEN DÖKÜLMEDİ

abi çık sen daha güzelini yap. Sen içi-dışı yalıtımlısını ücretsiz olarak dağıt herkese. Hatta bunları kullandıkları için insanlara da bir de para hatta yanında da mama ver.

Güzel olan her şeyi baltalamaya birerbirsiniz. Çorbada benim de tuzum diyen yok. Banlanırsam da banlanayım, bıktım buradan.

• oOoSöNMeZoOoO kullanıcısına yanıt
    İki sene önce almıştım güzelce hem karton hem naylon ile kaplamıştım ama tırmalama ve diğer etkenler ile bu hale geldi.. Apartmanda hiç sevenim yok... İHTİYACIM DA YOK.. BİLDİĞİMİ OKURUM.. 3 kedim de evde var.. Ücretsiz kedi evi(sadece 14tl kargo var)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Farklı dört alanda kedilere baktığım için dört adet sipariş edeceğim. Üçün beşin lafını yapanlar sorudan usulca uzaklaşsın.

• Marrusia kullanıcısına yanıt
    Platon; "İnsan, toplumsal hayvandır."

Toplum böyleyken yadırgamıyorum.
  • yine klasik ruhsuz dh ahalisi döktürmüş,nası yaşıyor insanlar bu iç huzursuzlukla ya böyle.
  • agentneo A kullanıcısına yanıt
    E-ticaretle uğraşıyorum. Karşı ödemeli ya da kapıda ödeme siparişlerin çoğu (bir kısmı demiyorum, çoğu) teslim alınmadan geri dönüyor. Bu yüzden bence yaptıkları çok doğru.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayvanlar üstünden reklam yapıyorlar sizde yiyorsunuz, gerçek hayvan seven firma , kargoyu ücretsiz yapar.

Adamlar 0 maliyetle hayvan duyarı kasıyorlar, TV'ye milyon liraya reklam ücreti veriyorlar ama Sosyal sorumluluk projesine gelince 14 lira para istiyorlar.

• Kaç gün sürecek 1 hafta falansa 15 i gibi almayı düşünüyorum

• Patren kullanıcısına yanıt
    Hocam kedi evi yoktan var olmadı. Siz bu zihniyetle hiç hayır işleyebilecek gibi değilsiniz.

• satısa cıktı mı
  • Beklemedeyiz

• Broon kullanıcısına yanıt
    Hayır değil reklam hemde bedava reklam.

• İş bankası 1.000.000 kitabı bedavaya dağıtıyor, bunlar ise 1000 adet, atık malzemelerden yapılan sunta kutuyu 14 TL'ye itelemeye çalışıyorlar.

• Patren kullanıcısına yanıt
    Hocam bana bir kitap yollamaya kalksanız 14 tl Kargo ödersiniz zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: -Nautilus-

E-ticaretle uğraşıyorum. Karşı ödemeli ya da kapıda ödeme siparişlerin çoğu (bir kısmı demiyorum, çoğu) teslim alınmadan geri dönüyor. Bu yüzden bence yaptıkları çok doğru.
    Bedava gönderdiklerinizden dönen oldu mu?

• Geçen yıl kargo 10₺ idi. Sorarlarsa %10 enflasyon var dersin.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.