Şimdi Ara

Ücretsiz kedi evi(sadece 14tl kargo var) (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
7
Favori
27.742
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Gerçek olmadığını söyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yazdimdurdum

adore de kargodan kazanıyor tabi ki, yoksa 14tl tutmaz onun kargosu. ola ki sipari verirseniz, etrafını naylon ile sarmadan dışarıya koymayın. yağmur almasın
    2.5 kilo ürünü anlaşmalı kargoyla 8 lira civarına gönderiyorum. Bu yuvanın kargo ücretinin ne kadar tutacağının hesabını varın hesabını siz yapın!
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverktulu

Deneme amaçlı iki tanesini kurdum memlekete gidene kadar. Farklı malzemeler kullanılmış ama ben çok beğendim. Maksat sokak kedileri faydalansın zaten.
    İkisinin de yüz ifadeleri memnuniyetsiz :) Artık "evleri" gidecek diye mi böyleler bilmiyorum.
  • Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. Keyfileri gayet yerinde aslında. Yuvalarını da pek sevdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi neverktulu -- 10 Şubat 2020; 22:32:29 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverktulu

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. Keyfileri gayet yerinde aslında. Yuvalarını da pek sevdiler.
    bu kedileri para ödeyerek mi aldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sekoiel

komodin vs. eşya için alanlara yazıklar olsun
    düşük zekalı espiri örnekleri ve ilgi çekme çabaları... Kaale alıp cevap verdikçe sayıları artıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kcellat -- 15 Aralık 2019; 21:22:26 >
  • Bayağı ilgili arkadaş var konuda.İzninizle konu dışı bir şey sorayım.
    Erkek kediler her köşeye yaptıkları gibi bu kedi evlerini de idrarlarıyla işaretliyorlar. Çok feci kokuyor ve kediler içinde yatmak istemiyorlar.Bu erkek kedileri uzak tutmanın bir yolu yok mudur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Blof -- 15 Aralık 2019; 21:34:55 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Blof

Bayağı ilgili arkadaş var konuda.İzninizle konu dışı bir şey sorayım.
    Erkek kediler her köşeye yaptıkları gibi bu kedi evlerini de idrarlarıyla işaretliyorlar. Çok feci kokuyor ve kediler içinde yatmak istemiyorlar.Bu erkek kedileri uzak tutmanın bir yolu yok mudur?
    Sanırım erkek kediniz kısır değil. Tahmin ettiğim gibi kısır değilse, bir an önce kısırlaştırmanızı tavsiye ederim. Yoksa baş etmeniz çok zor.
  • Bugün kedievi gönderimi açıldı mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatall64 -- 16 Aralık 2019; 12:26:1 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evimin bahçesine kedilerin girmesine uyuz oluyorum çünkü wc gibi kullanıyorlar leş gibi kokuyor bahçe, ancak tabiki bu üründen sipariş geçeceğim stoğa girince ve başka bir yere koyacağım faydalansın ufaklıklar diye. Bu kedileri bahçeden uzak tutmanın zararsız yolunu bilen varsa mesaj atarsa ayrıca sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kamece -- 16 Aralık 2019; 13:29:59 >
  • Stoklar açıldı arkadaşlar

• İlk sefere yetişememiştim.2 adet aldım.
  • PT.Zafer kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam aldım 2 tane .

Haftaya pazartesi yine aynı saatte stok eklenecek diyor Instagram sayfasında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metrekare -- 16 Aralık 2019; 16:15:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PT.Zafer

Stoklar açıldı arkadaşlar
    Stoklar bitmiş :(
  • Gelmedi ki ilki

• İkincisinde aldım bir tane hala kargo hazır gözüküyor.

Edit: mesaj geldi bugün dağıtıma çıkmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi phases -- 19 Aralık 2019; 9:38:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metrekare

Teşekkürler hocam aldım 2 tane .

Haftaya pazartesi yine aynı saatte stok eklenecek diyor Instagram sayfasında.
    saat kaç gibi stok geldi ?
  • doktorbursa kullanıcısına yanıt
    Tam olarak bilmiyorum , ben 14:30 da sipariş vermişim. 14 gibi açılmış olabilir.

Edit : 23 Aralık 14:00 da açılacakmış. Instagram hesaplarında yorumda yazmışlar hocam.

Ben 2-3 sene önce falan almıştım. Onlar halen elimde değil ancak bu seferkiler daha büyük sanırım . Bana öyle geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Metrekare -- 19 Aralık 2019; 13:56:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Metrekare

Tam olarak bilmiyorum , ben 14:30 da sipariş vermişim. 14 gibi açılmış olabilir.

Edit : 23 Aralık 14:00 da açılacakmış. Instagram hesaplarında yorumda yazmışlar hocam.

Ben 2-3 sene önce falan almıştım. Onlar halen elimde değil ancak bu seferkiler daha büyük sanırım . Bana öyle geldi.
    1 den sonra tetikte olalım o halde maksat sokak kedileri mutlu olsun teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.