Şimdi Ara

Ücretsiz kedi evi(sadece 14tl kargo var)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
225
Cevap
7
Favori
27.742
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
44 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende öyle düşündüm başta ama kargoyu peşin almaları daha mantıklı düşününce. Sen hiç bir para ödemeden sipariş versen gelince de kargoyu reddetsen kargoyu ödemek zorunda kalacaklar boş yere. Ama sen parayı peşin verirsen almak zorunda kalırsın. Diyelim ki almadın 14 tl kargo parasını ödemiş oluyorsun. Geri dönüş te ücretsiz olur Adore’ye.
    Sizi geçen sene “KEDİ EVİ ÇALAN” diye kaydetmişim. Şu ahlaksız, pişkin tavırlarınızı bırakın da sokaktaki garibanlara yardım etmek isteyenlere kalsın.

Arkadaş kitaplığınızı ben alayım buna karışmayın diye utanması için laf söylüyor “olur iban atayım” diyorsunuz. Bu forumda yüzüne tükürsen yarabbi şükür diyecek o kadar iğrenç insanlar var ki...

• Üçkağıtçı firma. Hayvanseverleri suistimal ederek reklam yapıyor. Geçen seneki siparişi göndermediler.
  • Ben 4 sokak kedisini sevindirdim. Hala kullanıyorum. Bazıları su aldı kötü oldu ama sağlam olanlar hala kullanıyoruz ama sitesine girdim yeni kampanya yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adore gerçekten harika ama benim kediler sevemedi bir türlü galiba 3+1 istiyorlar:)

• stokta yok

• geçen sene 10 du şimdi 14 olmuş..Kitaplık olarak kullanıyorum.

The Bomb Has Been Planed.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürün ücretsizse neden karşı ödemeli gondermiyorlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: fuducuk

Üçkağıtçı firma. Hayvanseverleri suistimal ederek reklam yapıyor. Geçen seneki siparişi göndermediler.
    2 sene boyunca ben ve tanıdıklarım kampanyadan yararlanarak sokak hayvanlarına yardım etti.

• Yalan dolan 14 liraya kargomu olur
  • bunu alırsanız dışını naylonla kaplayın içine de karton koyabilirsiniz 2 kat olsa yeter kedicikler kışın bu evlerde çok mutlular

• quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

geçen sene 10 du şimdi 14 olmuş..Kitaplık olarak kullanıyorum.

The Bomb Has Been Planed.
    adamlar kedi evi diyor sen Kitaplık diyorsun vay beee
  • oguzozan O kullanıcısına yanıt
    Klasik taktik, birkaç kişiye gönderilir, güzelce reklam yapılır. Diğerleri de siparişi gelenlere aldanarak sipariş verir ve ilanı yeryere yayarlar. Bedavaya adore müşteri portföyü genişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuducuk

Klasik taktik, birkaç kişiye gönderilir, güzelce reklam yapılır. Diğerleri de siparişi gelenlere aldanarak sipariş verir ve ilanı yeryere yayarlar. Bedavaya adore müşteri portföyü genişler.
    Bir kaç kişi dediğiniz 10bin kişi. Firmayla hiçbir alakam yok, forum üyeleri beni destekleyecektir. Siz geçen sene müşteri hizmetlerine danışmalıydınız.

• %40 zam olmuş. peeh. hem kediler uyumuyor bunun içinde. çok ruhsuz bir yapı. ankara adliyesi gibi bir şey.
  • 2 kedi sığar mı bunun içine ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

2 kedi sığar mı bunun içine ?
    yok sığmaz maalesef
  • Ulan ne taş kalpli ne karakteri bozulmuş yıkılmış insanlar var. Yıllardır bahçemdeki kediler için alıyorum yıl sonunda ya kötü oluyor yada çevreye dağıtarak eritiyorum. Her sene 5-6 adet alıyorum sokak kedileri için eksiksiz geliyor.
  • bilgi için teşekkürler
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.