Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

ÜCRETSİZ İNGİLİZCE KAYNAKLAR(GÜNCEL)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
59
Cevap
52
Favori
10.550
Tıklama
Tüm Forumlar >> Eğitim ve Sınavlar >> Yabancı Diller ve Dil Eğitimi >> İngilizce >> ÜCRETSİZ İNGİLİZCE KAYNAKLAR(GÜNCEL)
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1168 Mesaj
    englısh grammer use kitaplarının olduğu link patlamış hocam yenilerseniz sevinirim

Hocam selamlar. LearnEnglish podcast 15 tane ses kaydı adlı dosyaya turbobit'den erişemiyorum. Linki güncelleme imkanın var mıdır?
    |
    |
    erencan000 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: utkuberkay10

Hocam selamlar. LearnEnglish podcast 15 tane ses kaydı adlı dosyaya turbobit'den erişemiyorum. Linki güncelleme imkanın var mıdır?
    Ekledim hocam, yandex diskten ulaşabilirsin. Çok güzel kaynak onlar, bitir sonuçlarını görürsün.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: fensinn

englısh grammer use kitaplarının olduğu link patlamış hocam yenilerseniz sevinirim
    Güncellemek için kaldırmıştım, şuan erişebilirsiniz.
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: nellex

Hocam merhabalar, size bir soru sormak istiyorum müsaadenizle. Ben çalışmalara look ahead dersleri ile değilde lingusta ile başlamak istiyorum. Gerçi lingusta'da 30. Dersteyim daha 69 ders var, Look ahead'de oldukça güzel ama lingusta daha sağlam öğretiyor sanki, Lingusta hakkında bilginiz varsa look ahead yerine geçer mi acaba bir sonraki cbc derslerine geçmek için. İntermediate seviyesine getiriyormuş o da.
    Yani sonuçta hepsi aynı mantık ve seni üst seviyeye götürüyor, bence bu seviyeler her türlü çıkılır önemli olan o B2 den C1 e geçmek, bütün iş orda. Look ahead'ı normal bir film izler gibi izle, ben öyle yaptım ve güzel sonuç aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erencan000 -- 29 Ekim 2019; 17:32:29 >
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: bais33

1 hafta geçeli çok oldu ama daha bitmedi mi hocam?
    Bitti dostum şuan erişim de, eğer güncellemezsem kaldırılıyor dosyalar.
    |
    |
    Hocam çok faydalı bir konu teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Teğmen
    175 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: İronBow34

Hocam çok faydalı bir konu teşekkürler
    Rica ederim, işine yaradıysa ne mutlu bana :) başarılar.
    |
    |
    hocam haftaya askere gideceğim orada ingilizce kelimelere çalışmak istiyorum. fiillerin halleriyle beraber yazdığı bir pdf var mı yada isimler vs.
    https://yadi.sk/d/RgEsNSHW_XHuig

Selamlar bir türlü bu linki indiremedim. Yandex Disk'i kurduğumda antivirüsüm engelliyor. Cloudmail'e rica etsem upload eder misiniz?

Orijinalden alıntı: WoodGuy

hocam haftaya askere gideceğim orada ingilizce kelimelere çalışmak istiyorum. fiillerin halleriyle beraber yazdığı bir pdf var mı yada isimler vs.
    Hayırlı teskereler hocam. Sana önerim böyle çalışma, bu tamamen ezber mantığı ve hepsi uçar gider, yazık olur verdiğin o emeğe. Şimdi şu dediklerimi yaparsan çok çok iyi gelişirsin.
    Sana 5 tane kitap önereceğim toplam sayfa sayısı 1000 e yakın ne kadar süre askerlik yapacaksın bilmiyorum ama günde 30 sayfa okursan, hiç anlamazsan bile okursan eğer, sonuca sende şaşıracaksın.
    Yani eline fiileri alıp çalışmak akıl mantık işi değil, zaten yıllarca bizler bu yüzden öğrenemedik. Kitap okumak çok çok iyi yapar seni.
    Bu 10 lu kitapları indir ve pdf birleştirip çıkart hocam, 50 sayfa vs hepsi bir kitap yap çıkar daha mantıklı, teker teker çıkarma. ama en son 1984 ü oku. o biraz zordur ilk başlarda ama diğerlerini okuyup oraya gelince o da kolay olur.https://yadi.sk/d/2c5j0heaW2_EJQ
    Ben 1000 dedim de baya kitap var beğendiklerini de böyle yap hocam misal 400 400 yap öyle oku.

Başarılar.
    |
    |

• Teğmen
    175 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: The Last 1951

https://yadi.sk/d/RgEsNSHW_XHuig

Selamlar bir türlü bu linki indiremedim. Yandex Disk'i kurduğumda antivirüsüm engelliyor. Cloudmail'e rica etsem upload eder misiniz?
    Yaklaşık 3 GB dosyalar o yüzden böyle bir imkanım yok :/ Ama virüs programını kapat öyle dene eminim olacaktır, virüs olduğundan değil engellemesi.
    Bu değerli kaynakları, bizimle paylaştığın için teşekkürler hocam.
    |
    |

Oxford Bookworms Library SERİSİ'nin indirme limiti dolmuş heralde, tekrardan yükleme şansınız varmı hocam ?
    |
    |
    erencan000 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Merhaba hocam. Lingusta 2(II)programı elinizde var mı? Rosetta stone veya önerebileceğiniz kaynaklar. Lingusta var ise gönderebilirseniz sevinirim. İyi günler, iyi çalışmalar. recepcicek0147@gmail.com
    |
    |
    Bahsedilenler: erencan000
    |
    |
    |
    |
Reklamlar
üniversite
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.