Şimdi Ara

[ÜCRETSİZ] Favori dizi/film uygulamanız iDiziFilm 4.4 çıktı!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
4
Favori
5.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: luxaeterna

Uygulama açılmıyor. Daha önce App Store'dan satın almıştım. Ordan indirip yüklediğim (Sanırım 4.4) çalışıyordu.

Iphone 6 Plus ile daha iyi uyumlu diye 4.5 (Build 5)'i indirip yüklemiştim. Bir süre sonra uygulama açılmamaya başladı. Bu nedenle yeni çıkan Build 6'yı yükleyeyim dedim ama bir türlü inmiyor.

Evet ayni sorun bende de var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sorunla ilgilenenilir misiniz ?

• Güncellendiğinde eğer eski sürüm varsa sizde atıyor sürekli. Telefonunuzda olanı silip siteden tekrar indirmeyi denediniz mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emreavi

Güncellendiğinde eğer eski sürüm varsa sizde atıyor sürekli. Telefonunuzda olanı silip siteden tekrar indirmeyi denediniz mi ?

Yaklaşık 5-6 gün önce de sürekli atıyordu silip tekrar yükledim düzeldi . Ancak bugün yine aynı sorun ile karşılaştım sildim fakat tekrar yükleyemedim yükleme sonunda hep hata veriyor .
  • Yenijerry kullanıcısına yanıt
    Evet. İnternetsiz ortamda izlenebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seragon

Evet. İnternetsiz ortamda izlenebiliyor.

uygulamanın adı ney hocam ?
  • Ya şu IOS un online dizi film izleme olayı sıkıntı verdi iyice bu nedir ya adam akıllı ne bir uygulama var ne de web sitesinden izlenebiliyor

• Bu uygulamayı kim geliştirdiyse gerçekten ellerine sağlık çok keyifli ve güzel bir uygulama hele bir de Apple TV var ise gerçekten tadından yenmiyor.
  • Deniyorum. Beklediğim gibiyse bayağı bi duacın olucam kardeş

Edit: Uygulamadan atıyor maalesef. Sevindiydim ben de..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muzlupuding -- 26 Ocak 2015; 21:40:47 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir süre sonra uygulamadan atmaya başladı sonra açılmadan attı.
    silip yeniden yükleme çalıştığımda uygulama indirilemiyor diye hata verdi..uygulama çok güzel ama düzgün çalışmıyor maalesef...

tamda süper bir uygulama buldum diye sevinmiştim:)
  • Uygulamaya destek 0

• Yeniden güncellenmis ancak gene yüklemiyor jailbreak yapmak farz oldu destek gelse 10 numara 5 yildiz program .

• Arkadaşlar uygulamanın indirildiği Pgyer adlı site kullanım dışı olduğu için şu anda jailbreaksiz olarak ne yazık ki hizmet veremiyoruz. Eğer cihazınız jailbreakliyse Cydia'dan indirebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murtazakamil

Arkadaşlar uygulamanın indirildiği Pgyer adlı site kullanım dışı olduğu için şu anda jailbreaksiz olarak ne yazık ki hizmet veremiyoruz. Eğer cihazınız jailbreakliyse Cydia'dan indirebilirsiniz.

Geçici bir süre için mi ?

• For ios 'a tıklıyorum, Yükleniyor yazıyor ama dakikalar geçmesine rağmen Yüklemiyor. Cihaz iPhone 6+ 8.2 Beta4

• quote:

Arkadaşlar uygulamanın indirildiği Pgyer adlı site kullanım dışı olduğu için şu anda jailbreaksiz olarak ne yazık ki hizmet veremiyoruz. Eğer cihazınız jailbreakliyse Cydia'dan indirebilirsiniz.

Ne zaman düzelecek jailbreaksiz indirme olayı ?

Eğer düzelmeyecekse bildirin ona göre sırf sizin programınız için jailbreak yapacağım.
  • ya gözünü seveyim düzelt şu programı kaç haftadır dizi izleyemiyorum
  • Pgyer bugün cevap verdi birkaç güne kadar düzelteceklermiş. Lütfen biraz sabredin arkadaşlar

• quote:

Pgyer bugün cevap verdi birkaç güne kadar düzelteceklermiş. Lütfen biraz sabredin arkadaşlar

tmm teşekkürler
  • Başka app varmı çalışan buna benzer.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.