Şimdi Ara

Ücretsiz Bulut Depolamanın Yolları (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
78
Cevap
4
Favori
4.287
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Başta arkadaşa biraz önyargı ile yaklaşmıştım. Banlanma her ne kadar başıma gelmemiş olsa da başa gelemeyeceğin garantisi yok. Resimde bahsedilen neden yazmasa da Anarsist'in doğruluğu kanıtlanmakta.

Ücretsiz Bulut Depolamanın Yolları

O yüzden geniş online depolama konusunda Google'ı eledim gitti

ŞikayetVar sitesinde de anı hesap banlanması hakkında şikayetler olsa da neden olmamakla beraber Anarsist'in haklı olduğunu söylemek isterim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nostaljidunyasi -- 13 Ocak 2022; 15:46:59 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • REDSTONE kullanıcısına yanıt
    Sadece Google sahnemde yok ki..

Geniş online depolama konusunda Face, DailyMotion, VK, OK RU falan da var

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Ücretsiz Bulut Depolamanın YollarıKemal Özmetyoutube
    Samimi söylüyorum vazgeç kanka
    https://www.youtube.com/watch?v=LKnpJ5PYB34&feature=youtu.be

Her neyse bu YouTube video depolama olayını ve konuyu; yine Y2B'dan güzel bir video ile kapamış olalım. Ücretsiz Bulut Depolamanın Yolları 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi REDSTONE -- 13 Ocak 2022; 17:7:4 >
  • Beyler forumda blok seçeneğimiz mevcut. Birbirinizi bloklarsanız gereksiz ve kısır tartışmalara girmeden hayatınızı sürdürebilirsiniz.

Herkesin doğrusu herkeste kabul görecek diye bir kural yok. Siz doğru bildiğinizi söylersiniz gerisi onu okuyana kalır. İster inanır ister inanmaz. Ancak olayı gereksiz münakaşalarla inatlaşmaya sürüklemenin kimseye bir faydası yok. Gördüğünüz gibi konuda nereden nereye gelmiş.

Bu nedenle sizlerden ricam tartışamıyorsanız birbirinizi bloklayın bu iş bitsin.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.