Şimdi Ara

ücretsiz bir veri çekme programı yapabilecek var mı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba a sitesinden b kategorısıne gore konuları cekıp txt dosyasına alt alta kaydedecek bir program yapabilir misinz ücretsiz olarak detaylar skypeden verılır yada ozelden

• Ben yaparim. Hatta uzerine bir miktar para veriyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para girmesin aramızA

• Kardeşim beleşe yaptırmak istiyorsan beyin bedava git öğren yap.

• Kardeşim, program acil lazım , ben programlamayı öğrenene kadar aylar geçer.

• bir haftalık python öğren kralını çekersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: civilsercan

Kardeşim, program acil lazım , ben programlamayı öğrenene kadar aylar geçer.
    o zaman para vereceksin işte. Zaten paranın satın aldığı şey zamandır. İyi niyetli olduğunu varsayıp sana öğrenip yapman için en kolay yolun anahtar kelimesini veriyorum. "Selenium Ide"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mahoni_38 -- 12 Mart 2019; 8:48:48 >
  • hahah vallahi güldüm :D

Dostum YouTube adında bir platform yapmışlar bir giriyorsun aradığın hersey orda çıkıyor karşına izleyebiliyorsun. Üstelik para bile istemiyorlar bu yazdığın cümleyi youtubede yazsan orda bunla ilgili bir video % 100 görürsün.

Hee ben ona bile acizim diyorsan bizler aciz lerden acizlik parası olmak için buradayız.

2 seçeceğin olur

1- Acizlik parası vermek zor gelir oturur öğrenirsin
    2- Ben paramla acizliğimin önüne geçerim diyip her seferinde para verip böyle seyleri ücretiyle yaptırırsın.

Ama hem aciz hem parasız isen işte ozaman sıkıntı büyük :D

Yada ödersin burdaki adamlardan birinin faturasını yada mutfak masrafını ozaman " aranıza para konusuda " girmemiş olur. Mutlu mesut ilerlersin.

NOT: Bunu benimle tartışman için yazmıyorum sana işleyişten bahsediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OzMeN OzzY -- 16 Mart 2019; 19:43:31 >
  • Bu gün tam dediğiniz şeyi yaptım. Ekonomi ile ilgili verileri çekiyorum ilgilenirsen fiyatta konuşabiliriz
  • https://gist.github.com/3mirhan/13c7d33979d42b9dd909184136898c4a

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akzidenz -- 16 Mart 2019; 13:15:15 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.