Şimdi Ara

Ücretsiz Bilgisayar İşletmenliği Sertifikası-Bilgisayar bilginizi ölçebilirsiniz-MEB onaylı değildir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
33
Favori
4.969
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgisayarı Aktif Şekilde Kullanıyorsunuz… Peki ya eksik bildiğiniz bir şeyler olabilir mi? İşte size deneme imkanı!

15 Haziran tarihine kadar sertifika programlarımıza katılan ve sınavlardan gerekli başarıları elde edenlere ücretsiz katılım sertifikası gönderilecektir. Ücretsiz sertifika hakkı kazanan kişiler sitemizde açıklanacak ve kendilerinden kargo adresi istenecektir. (Sertifika MEB onaylı değildir.)

Bilgisayar İşletmenliği Sertifika Sınavımız; soru havuzunda yer alan yüzlerce sorudan seçilerek oluşturulmaktadır. Sertifika programındaki konu başlıkları Milli Eğitim Bakanlığı Modüler Programlarından Bilgisayar Kullanımı modülüne uygun şekilde hazırlanmıştır. Bu sertifika programını oluşturmamızdaki amaç; kişilerin günlük hayatta aktif şekilde kullandıkları bilgisayar, internet ve ofis programları konusunda eksik kaldıkları noktaları tespit etmek ve bu eksiklerini tamamlamaları için sizlere rehberlik etmektir. Sınavlara dilediğiniz kadar girebilir ve bilginizi sorgulayabilirsiniz.

Aynı zamanda sınavlarımız Bilgisayar İşletmenliği (Bilgisayar Kullanımı-Bilgisayar Operatörlüğü) eğitimi veren Halk Eğitim Merkezlerinde, özel eğitim kurumlarında, belediyelerin açmış olduğu meslek edindirme kurslarında kişilerin mevcut bilgilerini sorgulamak amacı ile kullanılabilir. Aynı şekilde bu kurumlardaki eğitimler sonrası bu sınavlar kursiyerlere uygulanarak bilgisayar bilgisinin ne durumda olduğu gözlemlenebilir. (ön test-son test)

Sınavlar ve İçerikleri
    Modül 1-2 Bilgisayar Kullanımı ve İşletim Sistemi Yüklenmesi
    Modül 3 İnternet Kullanımı
    Modül 4 Kelime İşlemci – Word
    Modül 5 Elektronik Tablolama – Excel
    Modül 6 Sunu Hazırlama- Powerpoint

Sınavlara sırası ile girmeli ve sonraki modül sınavına katılabilmek için bir önceki sınav (sınavlardan) gerekli başarıyı sağlamalısınız.
    http://www.cizgi-tagem.org/?page_id=15751

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poet3333 -- 4 Haziran 2015; 18:23:09 >

• Güzelmiş yarın gireyim sınava
  • Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip

• Müsait bir zamanda deneriz Teşekür.

• Takip

Edit: İlk sınavdan %92,86 aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yggdrasil Asgard -- 13 Nisan 2015; 0:40:37 >
  • Sertifika meb onaysız yani gereksiz. Kendini test etmek isteyen girebilir yinede
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt338

Sertifika meb onaysız yani gereksiz. Kendini test etmek isteyen girebilir yinede

Evet hocam sertifika MEB onaylı değil ama konular birebir aynı. Kendinizi denemek için iyi fırsat
  • takibe alalım

• Bana meb onaylı sertifika lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: karadurak

Bana meb onaylı sertifika lazım

Şöyle bir avantajı var sayın hocam bu sınavları geçebiliyorsanız normal MEB in yaptığı sınavları da geçebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyrito

Güzelmiş yarın gireyim sınava

15 Hazirana kadar mutlaka denemelisiniz sayın hocam.
  • setrtifikaya hak kazandınız adres isteğimiz olacak bizi takip edin dedi.
    arkadaşlar adres istediklerinde bu konudan haber verirseniz müteşekkir olurum
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyzade0606

setrtifikaya hak kazandınız adres isteğimiz olacak bizi takip edin dedi.

ben mutlaka sizi haberdar ederim hocam. tebrikler
  • quote:

Orijinalden alıntı: poet3333

quote:

teşekkürler özelden mesaj atarsanız sevirinim.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: poet3333

quote:

teşekkürler özelden mesaj atarsanız sevirinim.

yazarım hocam

• Dursun bu mesaj şöyle

• Sinavlar internet ortaminda oluyor sanirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: omfarcan

Sinavlar internet ortaminda oluyor sanirim.

evet sayın hocam üye olup sınavlara katılmanız yeterli.
  • 2008 yılında Meb, Türkiye genelinde eğitici bilişim formatör öğretmenliği sınavı yapmıştı. O sınavdan aklımda kalan bir iki soru var.
    "Pata konnektöründe kaç pin vardır?"
    "Sodimm slotunda kaç pin vardır?"

Aklı başında hiç kimse oturup tek tek pinleri sayıp da, nereye uyduğunu bulmaya çalışmaz. Eline aldığında ne olduğunu ve nereye takılması gerektiğini bilir. Berbere gidip de "Tarağında kaç diş var?" diye sorsanız küfür yiyeceğiniz garantidir.
    Bu konudaki sorular Meb soruları ile benzerse böyle garip sorularla karşılaşmanız normal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burbarian -- 5 Mayıs 2015; 14:13:22 >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.