Şimdi Ara

ÜCRETSİZ ARIZALI SAPPHIRE HD 7850 2 GB 256 BİT EKRAN KARTI (SONUÇLANDI)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yaklaşık 5 senesi dolan ekran kartım geçen ay oyun oynarken zzttt diye ses yapıp anlık takılmalar yapıyordu, en son ekranda çizgiler çıkınca yeni ekran kartı aldım. Chipsetinde bir problem var diye biliyorum ben. Tamir etmek/ettirmek isteyen varsa isteyene ücretsiz verebilirim. Buca/İzmir'de ikamet ediyorum.

Saygılarımla.

Düzenleme: Çekiliş sonucu aşağıdaki gibidir. Kazanan arkadaş özelden adres bilgilerini atabilir. Cumartesi günü kargolayacağım.

ÜCRETSİZ ARIZALI SAPPHIRE HD 7850 2 GB 256 BİT EKRAN KARTI (SONUÇLANDI)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ScorcheR -- 16 Eylül 2019; 10:51:13 >

• Bende de bi tane 7850 var yakın zamanda gidici demek.
  • İkinizinkini de alici odemeli kargoyla alabilirim :)
  • Bu sıralar biraz yoğunum arkadaşlar. Sayı fazla olduğu için kura çekeceğim, sonucu iletirim. Herkese teşekkür ederim. Saygılar.
  • Benim bu ekran kartimin faninda ariza var. Bi sekilde basit takma fan ile calisiyor. Valla ihtiyac yoksa cok guzel olur. Tesekkur ederim
  • Bende katılıyorum
  • Arkadaşa benim eski sistemi verdim.sadece wow classic oynuyor:)Başka oyun oynanmiyor zaten kaldirmio artik.Ekran kartını kullanabiliriz tamir ettirip.Listeye benide eklersen sevinirim.
  • Bende talibim :)
  • Talibim
  • Hocam bende katılmak istiyorum. İşime yarayabilir.
  • +1 benide alirsan listeye sevinirim hocam
  • Sayın arkadaşlar merhaba. Özel mesajlarınıza cevap veremiyorum sistemsel yada sadece bende sorun var hata mesajı veriyor. Listeye ekledim yazan arkadaşları. Hafta sonu çekilişi yapacaktım fakat işimden dolayı şehir dışındaydım ilgilenemedim, kusura bakmayın. Çekilişi bugün tamamlayıp, sonucu açıklamayı düşünüyorum. Kargoyu Cumartesi günü teslim edebilirim. Bilginize sunarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScorcheR

Sayın arkadaşlar merhaba. Özel mesajlarınıza cevap veremiyorum sistemsel yada sadece bende sorun var hata mesajı veriyor. Listeye ekledim yazan arkadaşları. Hafta sonu çekilişi yapacaktım fakat işimden dolayı şehir dışındaydım ilgilenemedim, kusura bakmayın. Çekilişi bugün tamamlayıp, sonucu açıklamayı düşünüyorum. Kargoyu Cumartesi günü teslim edebilirim. Bilginize sunarım.
    Tamamdir hocam. Ama dedigim gibi rastgele yazmadim ben. Benim fanlar harbi arizali bu yuzden sorun yasaniyor kartimda. Umarim ben kazanamasamda benim gibi sorunlu birine gider. Yoksa cidden uzulecem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ` quaD. -- 16 Eylül 2019; 10:44:32 >
  • ScorcheR kullanıcısına yanıt
    Hocam asil talihli yazdi mi adres atayim mi yoksa?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.