Şimdi Ara

Ücretsiz Antivirüs Arıyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
366
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Torrentten indirdiğim diziler veya filmlerden virüs bulaşmasından endişelendiğim için bir antirvirüs yüklemek istiyorum. Panda öneriliyor ancak Kaspersky da ücretsiz bir program çıkardı siz ne önerirsiniz.

• ben comodo internet security kullanıyorum.kurduğumda bi ön ekran çıkıyor reklam amaçı.onuda bir daha gösterme diyince gidiyor.güncellemeleri alıyor ediyor.hiç şifre sormadı.
  • Avira kullandım fena değildi açıkcası. Sistemde virüs olmayınca pek farklarını hissedemiyorum ama internette başarılı antivirüsler arasında olduğu söyleniyor ve de sistemi yormuyor onu görmüş oldum. Şans verilebilir eğer diğerlerinden şikayet ediliyorsa.
  • ESET var internet koruması fena sayılmaz çok ama çok hafif. Ancak virüs silmeden o kadar da başarılı değil.

Avira, yorum yapamayacağım eskiden kullandığım bedava sürümünde sürekli reklam çıktığı için kaldırmıştım.

Kaspersky, ne yaparsam yapayım kesinlikle virüslü olduğundan emin olduğum dosyayı karantinaya aldıramadım hep temiz dedi. Eset, Avast, Bitdefender bas bas bağırdı virüslü diye bunda tık yoktu.

Panda, Webroot hep yetersiz gelmiştir.

Avast en son fena değildi kullanabilirsin.
  • torrent kullanan birisine güvenlik yazılımı önermek komik kaçıyor.
    ücretsiz ise ayrı komik oluyor.

-------

Ücretsiz yazılım kullanacağınıza hiç kullanmayın, o yazılımların kendileri virüs.
  • Scalh kullanıcısına yanıt
    Kasper konusuna bende değinmek istiyorum, kısa süredir kullanıyordum (3 ay oldu sanırım) ücretli total versiyonu.
    Özellikle yani kasıtlı olarak crack dosyası çektim, normalde bunları virüs olarak tanımlarlar ama yazılımda herhangi bir etkileşim yok.
    Bitdefender olsa anında silerdi. Bitdef'e geri dönüş yapacağım yada wind def ile devam edeceğim.
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Şu an onu kullanıyorum ama çok ağır. ESET virüs silmede azıcık daha başarılı olsa direkt geçeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Scalh kullanıcısına yanıt
    ESET 2010 dolaylarında şimdikinin kasper şeklindeydi.

yani bilgisayarı kasardı ama güvenlik konusunda da başarılıydı. (kasper eskiye oranla çok kasmıyor bu arada)

zamanla bedava yazılımlara benzemeye başladı, tavsiye etmem ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aschil -- 6 Ağustos 2017; 0:54:3 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aschil

ESET 2010 dolaylarında şimdikinin kasper şeklindeydi.

yani bilgisayarı kasardı ama güvenlik konusunda da başarılıydı. (kasper eskiye oranla çok kasmıyor bu arada)

zamanla bedava yazılımlara benzemeye başladı, tavsiye etmem ben.

Bir zamanlar iyiydi çok güvenilirdi. Kaspersky da düzgün çalışmayınca ne yapacağımı da şaşırdım. Bitdefender 3 aylık lisans kampanyası vardı (epeydir vardı hala da var) oradan aldım bir tane kullanıyorum internet koruması çok iyi. Virüs silme konusunda yavaş ama başarılı. 4GB Ram eklersem onunla devam etmeyi düşünüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.