Şimdi Ara

Ücretsiz 100 GB ilave AKN (fiber)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
928
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Az önce mesaj geldi. Komple mi kaldiracaklar acaba

AKK paketiniz dolmustur.Bu aya ozel hiz dusumunden etkilenmemeniz icin 23.04.2017 tarihi itibariyle hediye 100GB Joker AKK paketinizi kullanabilirsiniz. B018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cat_power -- 23 Nisan 2017; 20:13:43 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• gunhan G kullanıcısına yanıt
    Olabilir, bana her ay mesaj gelirdi, %80 ve tam dolduğunda. Bu ay hiç mesaj gelmeden düşmüştü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hangi firmayı kullanıyorsunuz?
  • Superonline fiber

• Benimde mesaj gelmeden hız düştü. Aradım bildiri gelmedi dedim bana turkcell mobil hatta kullanabileceğim 4gb gönderdi. Ayrıca 1 mayıs sonrası akk durumunu sordum. Onlara konu hakkında bilgi vermişler. Sözde benim 100mbit 32 e düşecekmiş. Bakalım 1 mayıs olsunda göreceğiz 24 mü yoksa 32mbit e mi düşecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu arada, online işlemler kısmında, daha önce aldığım 100GB Joker AKN'den hiç kullanılmamış gibi duruyor.

Bakalım, şurada 1 hafta sonra herşey netleşmiş olacak zaten.

• Bana mesaj gelmedi. Kişiye özel mi acaba?
  • Super Online Bazı Kullanıcılarına Kotası Dolduğu Halde Ücretsiz 100 GB Daha Kota Vermiş Galiba Altyapıyı Test Ediyorlar Turk Telekom İse Online İşlemler Menüsüne AKN SONRASI Hız Diye Yeni Bir Bölüm Açmış Son 1 Hafta Kala Çalışmalar Başladı Galiba Baktılar BTK Ertlemeyi Reddetti Yüz Vermediler Seve Seve Yapalım Dediler Servis Sağlayıcılarda
    Ücretsiz 100 GB ilave AKN (fiber)
  • ben vdsl kullanıyorum 100 gb akn var .Ama kesinlikle eminim ki bu rakamı geçmedim ve haber bile vermeden hızımı düşürdüler 15 gündür eşek gibi internet kullanıyorum
  • agent82 kullanıcısına yanıt
    Bana da, fiber'de hep uyarı gelirdi, %80, %100 sınırlarında. Bu ay netim çok yavaş diye müşteri hizmetlerini aradım, AKN'yi doldurmuşsunuz dediler. Neyse, Joker AKN aldım, bir kaç gün sonra da bu mesaj geldi.

Neyse, Haftaya pazartesi netleşecek herşey sanırım

• Banada gelmişti(ADSL), kullanıyorum bakalım. BTK olayıyla ilgilidir diye düşünmüştüm
  • FaTeeH kullanıcısına yanıt
    Ben demiştim demek istemiyorum ama ben demiştim. 100 32e düşücek demiş 8 de 5 e yoksa ne anlamı kalırdı düzenlemenin
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::Banner:::

Bana mesaj gelmedi. Kişiye özel mi acaba?

Bana da gelmedi belki yarın (26 nisan) gelir.

Not: Sol adls
  • benimde akk doldu hız düştü ek jeker hediye diye sms gelmedi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.