Şimdi Ara

Ücretli yamalara demo yapılmalı (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
113
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bulkathos

Buyur alıntı yaptık ne oldu şimdi? Yazdığıma cevap veremeyince "alıntı yapmazsan olmaz kardeş, alıntı yapacaksın kardeş" mevzuna mı girdin? Cidden çok eğlencelisiniz. Alıntı yapmayınca o yorumun size olduğunu kavrayamıyor musunuz? Nelerle uğraşıyoruz.

Alıntıları Göster
    Eğer benimle tartışıyorsan yorumumu alıntı yaparsın, bana alıntı yaptığına dair uyarı gelir, ben de cevabınızı okurum. Forumda böyle bir özellik var demi, kendisine öğretmenim diyen bir insan bunu kavrayamıyorsa orada bir sıkıntı vardır. Yazdığına cevabı verdim, benim anlamadığım öğrenci yetiştiren bir insanın paralı Türkçe yamayı savunmasıdır. Öğrencilerinizi dil gelişimleri konusunda teşvik edeceğinize, paralı olmasına destek vererek zaten oyunun bile lüks sınıfından öteye gittiği, alınamadığı ülkemizde insanları iyice oyunlardan uzaklaştırmaya ve yabancı dilini geliştirmek için gönüllü yama yapan insanların hevesinizi kırmanızı anlayamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-AEF248198 -- 15 Ağustos 2019; 23:9:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Vergi levhan nerede,firmanın iznini aldın mı diyenler sadece sırf muhalefet olsun diye yazıyor.Çünkü başka argumanları yok. İnsanlar bir emek veriyor ve emeğinin karşısında bir ücret talep ediyor.almak istemiyorsan almazsın yukarıda anonmoyous ekibi yazmış ücretsiz çevirilere komik bağış rakamları geldi diye ücretli çeviriler diğer projelere kaynak oluyor diye güzelce durumu paylaşmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-CCC610F8A

Sırf şu mesaj yüzünden anonymousun yerinde olsam Wd2 yi 50 TL yapardım. İyi ki bana kalmadınız.

Alıntıları Göster
    Niye yurtdışı çıkış pul parası 50tl oldu diye mi?

• quote:

Bu mesaj silindi.
    Troll derken.🤔seninde benimde hakaret iceren mslarimiz silindi.troll olarakmi goruyosun kendini.
    Ne yapsin yonetim.seni kaf dagina cikarip.
    Beni idam mi edecek.

• quote:

Bu mesaj silindi.
    kendini önemli biri gibi görmekten vazgeç Allah aşkına komik duruma düşüyorsun her yorumunda haşa ilah mısın nesin anlamış değilim seni iyi ki bir programcılık,bilgisayar üzerine okumuşsun Türkiye deki tek programcı sensin bravo sana

"Wd2 yi 50 TL yapardım. İyi ki bana kalmadınız."

yazmayayım diyorum olmuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-9BF23F064

Troll derken.🤔seninde benimde hakaret iceren mslarimiz silindi.troll olarakmi goruyosun kendini.
    Ne yapsin yonetim.seni kaf dagina cikarip.
    Beni idam mi edecek.

Alıntıları Göster
    De get işine.

• Bloklayın bence kafanız rahat etsin.
  • Bu tiplere bu forumda bir dur diyen yok ya ona yanıyorum ben. Misal Far cry 5 te millet boş boş konuşurken kimsenin sesi çıkmıyordu. Şimdi yama özel olarak çıkınca ya biz aslında sizi destekliyorduk diyenler türedi. Millet boş boş konuşurken neredeydiniz? Meydan bu tiplere mi kaldı koca dhde yani? Bunlar kadar sessiz kalanlar da suçlu.

• quote:

Orijinalden alıntı: rewold

Bu mesaj silindi.
    Banada cikarina ters dustu diye.hic kimse hakaret edemez.sen ilk once saygi duyacaksinki ,karsi tarafta sana duysun.vs vs vs bu is uzar gider.
    Elime düsseniz wd2 yamasini 50 tl den satarim demek nedemek.sen kimsin programci eeee sanane adamlar 20 tlye vericek .vs vs bu isin sonu gelmez.ilk once sevgi saygi vereceksin.sonra sevgi saygi gorursun

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.