Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ücretli Domain aldım bedava hostinge nasıl kurarım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
5
Cevap
0
Favori
163
Tıklama
Tüm Forumlar >> Web Tasarım - Programlama >> Hosting, Domain, Reklam Alış-verişi >> Web Hosting >> Ücretli Domain aldım bedava hostinge nasıl kurarım?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    688 Mesaj
    Başlıktanda anlaşıldığı gibi ücretli bir .com domaini aldım ancak sitemi geçici bi süreliğine ücretsiz hosting veren bi sitede kurmak istiyorum.Bunu nasıl yaparım? ns adresleri ayarları vs.. nasıl yapmam gerekli?

Teşekkürler..

|
    |
    1 Not
    Bedava hostingten bir hosting paketi al nameserver adresleri mailinle beraber yollanır (ns1.mesela.com ve ns2.mesela.com gibi) domain aldığın yere git değiştir den name serverları bunlarla değiştir. Daha sonra hosting paketi aldığın yere git ve domain ekleme seçeneğinden domain ini ekle bukadar basit
    |
    |
    |
    |
    1 Not
    quote:

Orjinalden alıntı: who

lycos.co.uk'den üyelik aldım ancak herhangi bir nameserver adresi gelmedi mailde.. sizin bildiğiniz ücretsiz ns adresi veren bir hosting sitesi varmı??

Asp mi Php mi?
    |
    |
    asp veya php gerekli diil ya ben sadece ücretli hosting alana kadar 'yapım aşamasında' yazıcam yani sadece html desteği olması yeterli :) sadece index.html olucak yani 1-2 hafta durucak o kadar.. ama işte 6-7 tane ücretsiz host buldumda hiçbirinde ns.asd.com gibi bi adres bulamadım.. umarım senin bildiğin bi site vardır :)
    |
    |
    1 Not
    www.somee.com a git ozaman daha basittirhttp://somee.com/FreePackage.aspx
    http://www.freewebdot.com/ <<<burası aslında tam sana göre hosting paketi bile almana gerek kalmayabilir freee ve domaini olmayana vermiyolar bi incele

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Habbit -- 19 Mart 2006; 17:07:59 >
    |
    |
1
Reklamlar
Masal
üniversite
SEO
haberler
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,250
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.