Şimdi Ara

Ücretle maske satışı yasaklandı. Maskeler artık ücretsiz.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
110
Cevap
0
Favori
5.310
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Cumhurbaşkanı Erdoğan kabine toplantısı sonrasında millete seslenişinde birçok açıklama yaptı. O açıklamalardan biri de maskelerin artık tamamen ve her yerde ücretsiz olduğu. Para ile maske satışının yasaklandığını duyurdu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan:

"Parayla maske satışı yasaktır. Marketlerde verilen maskeler ücretsizdir. Vatandaşlarımızın tamamına yetecek maske stokumuz ve planlamamız vardır."

Ücretle maske satışı yasaklandı. Maskeler artık ücretsiz.

Fransa’da başbakanın maske kıtlığından ellerinde maskeleri olanların hastanelere götürmesi gerektiğini söylediği bir noktada Cumhurbaşkanının bu açıklaması gerçekten çok iyi ve farklı bir karar.

Uygulamanın yarından itibaren yürürlüğe girmesi bekleniyor.

https://twitter.com/akparti/status/1247193974189809667?s=21

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ömerayhan -- 7 Nisan 2020; 10:50:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yooo hiç bir şekilde ortada hız falan yok boşuna kandırma kendini..

Uçuşlar geç durduruldu umreciler karantinaya ancak 3. kafile dönerken alındı. destek paketleri dünya liderlerinin açıklamalarından sonra açıklandı. Beyfendiyi 4 gün bekledik açıklama yapacak diye.. Çıktı açıklama yaptı uçak biletinde kdv %1 e indi dedi... Açıklanan destek paketlerinde normal çalışana sade vatandaşa bişey göremedik. Bir nebze işverenler için birkaç destek vardı. Haftalar sonra ise 6 ay sonra ödemesi başlayacak 30 ay vadeli 10 bin TL kredi açıklandı .. İmamoğlu ve Mansur yavaş maske dağıtmaya başlayınca ptt sistemi devreye girebildi.
    Atatürk havalimanı nın hastaneye dönüştürülmesi konusunda daha yeni karar alınabildi.. Fatura desteği beklerken ortalama fatura diye bişey icat oldu. Daha geçen haftalarda test kitleri çinden geldi. Maske stokçuları yüzünden 50 kuruşluk maskeyi 5 TL ye 400ml kolonyayı 5 TL iken 20 TL ye almaya başladık.

Bana Hız falan deme güldürme beni hadi bb
    Her şeyi yapın da şu aşırı hantal parlementer sistemi övmeye çalışmayın utanmadan ya.

Her türlü önlem hızlıca alınıyor şuan parlementer sistem olsa Bakan salgınla ilgili ilk bilgileri geçen hafta falan almıştı.

AK Parti iş yapıyor yaptığı hiçbir şeyi beğenmiyorsunuz beğenemeyeceğiniz kadar bariz iyi bir şey olunca da muhalefet dedi de yaptı ehuehue.

Sizin kadar insanı yoran bi kitle daha yok :d
    Okuyamazsın tabi verecek cevabın yok çünkü. Dilek Tahtalı 7 martta hastalanmış..twitter adresinde var twitleri. Ama açıklanan ilk vaka 11 mart...

Bi de dilek Tahtalı nın ölüm kaydında bak bakalım ne yazıyor google da var

Ayrıca O paintte hazırladığın grafikler ile de çocukları kandırabilirsin belki

Avrupa dan 50 gün önce önlem alındı ise niye umrecilerin 1 ve 2. Kafilelerini karantinaya alınmadı? ... 3.kafile neden kyk yurtlarına değil de tek odalı otel veya benzeri binalara yerleştirilmedi?
  • Planlama yapıldığına inanan var mı? Düne kadar satacağız dediği maskeyi belediyeler bedava dağıtınca e-ptt işini çıkardılar dakikası geçmeden o da çöktü.

Eczaneler veya marketler elinde olanı bedava verdikten sonra satın alıp tekrar bedava verecek mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K.chaLi -- 6 Nisan 2020; 19:35:1 >
  • Buda gelişme bakanlardan biri para ile satıcaz diyordu. Muhalefet ses çıkarınca bedava dağıtmaya karar verdiler . Neyse isabet olmuş. Eko bas bas bağırdı Atatürk havalimanına hastane kurun diye onuda şimdi kabul etti .

Parlamenter sistem olsaydı bunlar daha çabuk olacaktı bu hastalık bu kadar yayılmayacaktı.

• Şimdi markete gidecek olsam ve maskem yoksa kim verecek maskeyi bana? Yakınımdaki market zinciri 30 tl den bez maske satıyor.

• sissil S kullanıcısına yanıt
    Her şeyi yapın da şu aşırı hantal parlementer sistemi övmeye çalışmayın utanmadan ya.

Her türlü önlem hızlıca alınıyor şuan parlementer sistem olsa Bakan salgınla ilgili ilk bilgileri geçen hafta falan almıştı.

AK Parti iş yapıyor yaptığı hiçbir şeyi beğenmiyorsunuz beğenemeyeceğiniz kadar bariz iyi bir şey olunca da muhalefet dedi de yaptı ehuehue.

Sizin kadar insanı yoran bi kitle daha yok :d

Yahu bu kafaya da hayranım hocam.

Siz peki CHPnin hangi teşkilatına mensupsunuz? Hangi belediyeye sırtınızı yasladınız?

Yahu biri hükümet için iyi bir şey dediği zaman neden hemen böyle saçma sapan düşüncelere kapılıyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ay Zahmet olmuş bugüne kadar neden beklendiyse artık

• Market diyor ama markette maske satıldığını görmedim n11 gibi sitelerde bir sürü ilan var hâlen.

• böyle tehlikeli günlerde maskenin parayla satışı zaten kafadan yasaklanması gerekti...

eczanelerde dahil....ecza depolarında orda burda ne kadar maske varsa toplanması gerek...
  • Cidden nasıl olacak bu iş, yani satılmayacakta onu anladıkta, nasıl olacak. Cidden eleştirdiğimden değil merak ettiğimden soruyorum.
  • Kesinlikle doğru bir hamle olmakla birlikte, Bu arkadaşın Akp'ye veya Gençlik kollarına da üye olduğu kesinleşti.

O kadar haber ajanslarından bu haberin kaynağı varken konuda kaynak olarak Akp'nin resmi twitter hesabından paylaşımda bulundu, böylelikle forumda bunların aktif olduğunu zaten bilsek de ispat da etmiş olduk
  • Tamam çok güzel ancak ptt deki kurye arkadaşlar nasıl yetiştirecekler?

Benim önerim şu an evde oturan öğretmen arkadaşlar ptt ye yardımcı olsunlar en azından öğrencilerinin evlerini gezip maske dağıtsınlar...

Şimdi teker teker gelin bakalım

• WuLKaS kullanıcısına yanıt

Onca görsel derken 10 dk önce yapılan açıklama ile ilgili yüksek çözünürlüklü görseli nereden bulacağım başka. Twitter’da gündeme girince gördüm.

Akpde çalışsam söylerim. Oy attığım parti içinde çalışsam da söylerim utanılacak bir şey yok ama maalesef çalışmıyorum. Bir gün akp iktidardan düşerse buralarda olacağım hala çünkü standart bir vatandaşım. Görüşümü savunuyorum o kadar.

Nasıl forumda günde 40 tane muhalif konu açılıyor siz normal chpli olduğunuzu troll olmadığınızı iddia ediyorsunuz ben de öyle normal biriyim.

• Neden her şey ama HER ŞEY sonradan gerçekleşiyor?

Ruhi Çenet’in Güney Kore virüsü yendi, nasıl yendi? İsimli bir videosunu izledim. 50 milyonluk nüfus öyle bir kenetlenmiş ki birbirlerine adamlar atlatmış resmen. Neden aynı şeyi biz yapamıyoruz diye sorasım geliyor.

Edit: yanlış yere soruyorum valla. Konuyu açan arkadaş ayrıma başlamış. Aynen chp yapamaz akp yapar en büyük sizsiniz. Şu kibriniz bir gün sizi komple alıp götürecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Johnny Silverhand -- 6 Nisan 2020; 21:18:2 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Kardeş aldırma bu kafalara bunlar atmacanin yan hesapları 😀

• Cem kullanıcısına yanıt
    Valla salgın boyu yetecek sayıda maske var ülkemizde dedi. Sanırım bu hafta artık marketler dahil her yerde ücretsiz verilecek artık. E devletten de kapıya geliyor sayısız sipariş var birkaç güne oturur bu sistem anca.

• flegga34 kullanıcısına yanıt
    Yan hesaplar değil de hepsinin kaynakları aynı. Ama ömer, atmaca gibiler diğerlerinden biraz daha farklı. Mesela ömer dışında kim anlık haklı çıkmak adına rte'nin akpden çoktan uzaklaştığını söyleyebilir ki.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.