Şimdi Ara

Ücret karşılığı imac yardım lütfen

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
757
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Mac tecrübem olmadan format atmaya çalıştığım birgisayarı bozdum. Bundan anlayan yada servis işini yapana gönderim yaptırmak istiyorum bu konuda yardımcı olabilecek varsa mesaj ataın lütfen.

Sorun şu:
    Bootcamp ile windows yüklemeye çalıştım bilgisayar açılışında boot menüsünden yanlışlıkla bütün harddiski sildim. Sonra normal yolla windows xp yükledim bu sefer driverlar bulunmadı. Eski halinede getiremedim osx te yükleyemedim. En son hdd söktüm birkac programla osx imajı yükledim açılışta uyumlu değil sorunu verdi.

Benim istediğim bu bilgisayara hem osx hemde windows yüklemek. Olmazssa sadece windowsta yüklense olur yeterki driverları çalışsın.

İmac 2006 24 inç ekran

Heryere kargolayanilirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cudim

Merhaba arkadaşlar.
    Mac tecrübem olmadan format atmaya çalıştığım birgisayarı bozdum. Bundan anlayan yada servis işini yapana gönderim yaptırmak istiyorum bu konuda yardımcı olabilecek varsa mesaj ataın lütfen.

Sorun şu:
    Bootcamp ile windows yüklemeye çalıştım bilgisayar açılışında boot menüsünden yanlışlıkla bütün harddiski sildim. Sonra normal yolla windows xp yükledim bu sefer driverlar bulunmadı. Eski halinede getiremedim osx te yükleyemedim. En son hdd söktüm birkac programla osx imajı yükledim açılışta uyumlu değil sorunu verdi.

Benim istediğim bu bilgisayara hem osx hemde windows yüklemek. Olmazssa sadece windowsta yüklense olur yeterki driverları çalışsın.

İmac 2006 24 inç ekran

Heryere kargolayanilirim.

internetin oldugu bi yerden bilgisayarınızın Açma düğmesine bastığınızda CMD + R tuşlarına basılı tutun yükleme çubugu Apple logosu gelene kadar çekmeyin daha sonra bırakın, karşınıza Recovery menüsü gelecektir ordan önce Disk İzlencesiyle tüm diski yeniden biçimlendirin (formatlayın) daha sonra yine aynı menüye gelerek Mac OS X kurulumu yapınız

• Yardımınız için tşk ederim bu dediğinizi çok denedim ama olmuyor bir türlü herhalde eski olduğu için online yükleme almıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi imac bu, late 2006 mı?
  • bilgisayarınızın arkasındaki kodu tam yazarsanız size yardımcı olabilirim.iletişime geçebiliriz.yalnız kodu almam ve biraz araştırma yapmam gerek.sisteminiz lion muydu?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.