Şimdi Ara

Ücret karşılığı Android/IOS oyun/uygulama yapılır.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
1.148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Forumda özel mesajla oyun fikirleri olduğunu ve yapıp yapamayacağımı soran bir kaç kişiye istinaden bu konuyu açma gereği duydum.

aklında ciddi bir şekilde oyun ya da uygulama fikri olup ta, freelance eleman bulmak isteyen ama komisyon alan platformlarla uğraşmak istemeyen(benim gibi) kişiler bana buradan özel mesaj ile ulaşabilir ya da google play stordaki iletişim adresime mail atabilir.

google play storda yayında olan ve geliştirmeye devam ettiğim bir oyun bir de uygulamam var.

referans olması için:

içinde 6 adet oyun bulunan ve ingilizce kelime ezberleten uygulamam Wordeng: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SlopeSoft.wordeng

ve referans olması için yaptığım oyunum Leao Birdies: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.SlopeSoftGames.FlappyBirdies

tabi bunlar referans işler. arayüz, tasarım, karakterler, programlama tamamen bana ait. herhangi bir ücretli eklenti, Asset kullanmadım.

-haylinizdeki oyun/Uygulama yapılabilir.

-sizin isteğinize göre asset, eklenti vb. kullanılabilir.

-mevcut var olan uygulama ve ya oyununuza ek özellikler, unity ads, admob ads, gibi reklam birimleri, versiyon kontrol vb. daha bir çok özellikler eklenebilir.

-oyununuz ya da uygulamanız için menü ve arayüz tasarımı yapılabilir.

freelance.com ve armut.com üyeliğim de var. oralarda iş yapmak ve ya yaptırmak isteyen tecrübeli kişiler buraların ne durumda olduğunu biliyor zaten.

herkese iyi günler ve iyi forumlar dilerim.

Not: her konunun altına, konu ile ilgisiz, gereksiz ve yararsız yorumlar yazıp, forumu batakhaneye çeviren bazı belli başlı kişiler var. lütfen ilginizi çekmeyecek olan bu konudan uzak durun ve lütfen kendinize yeni başlıklar açıp orada insanlardan ilgi bekleyin bu konuyu ve diğer konuları kirletmekten vazgeçin. insanları rahat bırakın.

saygılarımla.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsmtn -- 20 Şubat 2021; 10:30:9 >

• Paramız yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: K110

Paramız yok.

maalesef şu an ülkenin %85'i aynı durumda

• Kardeşim proje inlemesi yapar mısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: can9082

Kardeşim proje inlemesi yapar mısın?

özel mesaj gönderildi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.