Şimdi Ara

Ücret İadesi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
1
Favori
349
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yanlışlık ile satın alınan bir oyunu nasıl iade edebiliriz? daha önce bu işlemi yapan oldu ise yol göstere bilir mi? iade talebi oluştur butonu olmadığı için işlem yapamıyorum.

• Bayramdan sonra microsoft tr yi arayıp xbox departmanına bağlan yardımcı olurlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam bende geçen yıllık ea access aldım siteden 10 dakika sonra 1 yıl sonraki yeniden çekimi kapatıyim dedim kapattım sonra birden sayılar falan çıktı covid 19 nedeniyle vsvs şeyler çıktı bı baktım iptal olmuş hafta sonu tatili var diye Microsoft uda arayamadim baktım iptale düşmüş yeniden aldım ama hala şüpheliyim ne alaka diye

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bı FIFA 20 için 120 lira gitmesinde djsjsjjs

• Philipp_Plein kullanıcısına yanıt
    umarım dediğin kadar basit olur, yoksa üzülürüm giden paraya bu yoklukta.
  • çok basit olacak işlemi aşırı zorlaştırmışlar. koy iptal butonu iptal edelim bitsin gitsin.
  • DEMIGOD kullanıcısına yanıt
    Zaten öyle Microsoft hesabıma gir siparişlerim bölümünden iptal et hocam dicemde süresi vs geçmiş olabilir

• Ücret İadesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DEMIGOD -- 25 Mayıs 2020; 0:40:20 >
  • dün gece aldım ancak öğle bir buton yok.. dünden beri uğraşıyorum
    Hocam sitede giriş yaptıktan sonra profile tikliyosun Microsoft hesabıma tikliyosun zaten son etkinlikler cikiyo satın alınanlar servis seti varsa o vs oradan tek tıkla iptal edebilirsin

• sipariş geçmişinden son aldığım ürünlere bakıyorum orada iptal seçeneği yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erkanctn98

Hocam sitede giriş yaptıktan sonra profile tikliyosun Microsoft hesabıma tikliyosun zaten son etkinlikler cikiyo satın alınanlar servis seti varsa o vs oradan tek tıkla iptal edebilirsin
    Öyle bir şey yok eskiden vardı iptal et tıklama yeri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://support.xbox.com/help/subscriptions-billing/buy-games-apps/refund-orders

Bu sayfadan MS hesabına giriş yap, aşağıda iade seçeneklerinin çıkması lazım. İade isteği gönderiyorsun 2-3 güne onaylıyorlar ya da reddediyorlar.

Ücret İadesi

Ben Metro bundle almıştım, gamepass de olduğunu satın aldıktan sonra farkettim neyseki oyunu oynamamıştım.

1 saat oynadığım başka bir oyunu iade almamışlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakoyunn -- 25 Mayıs 2020; 8:53:17 >

• karakoyunn kullanıcısına yanıt
    Türkiye sayfasında bu seçenek yok,girmediğim link kalmadı. delirmek üzereyim
    İade sistemi var zaten. Microsoft'u arayınca iade ederler. Tabi sen o süre içerisinde oyunu oynama.
  • Venomstr kullanıcısına yanıt
    indirmedim,bekliyorum bayram sonrasını.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.