Şimdi Ara

UCL l Beşiktaş JK - FC Bayern München Skor Tahmini (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ilk maç asıl önemli olan maç. bence 3 ihtimalli ama büyük olasılıkla 1-0 veya 2-0 kaybederiz.

ikinci maçta da; ya berabere ya da 1 farklı kazanabiliriz.

bu turda ilk maçtaki skorumuz önemli. orada yapılacak bir süpriz belki de tur kapısını açabilir. (çok düşük bir ihtimalle)

Editsiz Not: Takımların aralık ayında oynanan maçlardaki form durumuna göre değerlendirme yaptım. Umuyorum ki üzerine ekstra koyarız buradaki birçok alaycı "renkli"yi utandırırız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • deplasmanda gol atmamız önemli. bayern sürekli saldıran bir takım ama gol atabileceğimiz bir takım. onların ileri uçtaki oyuncularını durdurabilmek en zor kısım olacak.
  • 1-1

2-1 bjk

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4-0

1-4

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu konulara bayılıyorum. Uplayıp gülmesi vazgeçilmez. Gerçi eleyince bugun 8-9 atar diyenler Bayern eski gücünde değil diyecek. Deplasman gol avarajıyla eleyecez Bayerni. En azından biz bunu düşünebiliyoruz. Vardara Ostersudsa elenenler de çaresizce yenilmemizi umut ediyor. işin güzel tarafı 2 yıldır her maça yenileceğimiz umuduyla başlıyorlar ama 12 maçta sadece 1 kez sevinebildiler. Hep hayal kırıklığı hep hayal kırıklığı.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.