Şimdi Ara

üçdörtbeş in süper olması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • fen bilimleri ve karekökü pkbo hariç bitirdim sayılır. bugün üçdötbeşe başladım reel sayılar 1 kısmının ösym tadında sorularını çözerken orgazm oluyorum. bu kadar güzel olamaz bir kitap. normalde ygs mat çözmek işkence gibi gelir ama üçdörtbeş çok zevkli eliniz karekök,bilfen,birey ne varsa bırakın bu kitaba başlayın.

• orgazm mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaç para aldın mehmet kıvraktan
  • orgazm mı ? oha
  • abicim hakketen çok zevkli, normalde ygs mattan 3. kitaba başlamayacaktım ancak gaza gelip aldım, nasıl bitireceğim diye kara kara düşünürken bir baktım çok zevkli mükemmel bir kitap. reklam felan yapmıyorum hakkaten kitap çok hoşuma gitti.
  • Osym sorulari haric çöp.hele ilk testleri 20 soru 2 dakikada falan cozuluyor. Ama osym sorulari gercekten iyi.

• bende de oluyor ara sıra
  • orgazmsa
  • ilk testlerde ki sorular piyasadaki diğer kitaplara göre basit kalıyor ama bence ösym seviyesi için ideal bir zorluk. örneğin karekökün sayılar kısmı ygsye göre biraz fazla zor kalıyor . ygs mattan bir kitap daha bitirip cila atmak isteyenler için tam kıvamında bir kitap. bunu bitirip denemelere başlarım. hali hazırda geosuz matı fulleyebiliyorum denebilir zaten. bu kitapla birlikte limit ve türevide bitirsem, ygsye kadar fen yardırır mattan soru çözerim sadece
  • Geçen sene çözdüm. Son kısımları güzel olsa da ilk kısımları aşırı çöp bir kitap. Kitapta 300 sayfa varsa 20 sayfalık kısım güzeldir. 20 sayfaya da 25-30 lira vermek pek mantıklı değil bence. Karekök rutin olmayan problemler çözün,sayılar kısmı basit geliyor zaten
  • 345 çok kaliteli soruları var ama gereksiz kasıntı sorularıda oldukça bol. Adam olimpiyatlık soruyu gidip kitabında sormuş ak
  • sonalaylı kullanıcısına yanıt
    Karekök mi alayım bunumu Kosb bitti

• Bana da çözerken arada bi titreme geliyor ben de ne oluyor diyordum...

• hocam hedefini bilemeyeceğim, kösb hakkında da bir bilgim yok hiç incelemedim. ben ygs ve lysde matı fullemek istiyorum. o yüzden üçüncü kitaba geçtim. karekökün sayılarla ilgili kısmı zor ama güzel, ustalaştırır. problemleri çok kaliteli değil. ben aslında karekök çözen birinin geosuz 29-32 yapabileceğini düşünüyorum. bende yazın 14 netten başladım karekökle fen bilimlerini eş zamanlı götürdüm, iki kitabı bitirmedim bile daha şuan olasılıktan soru kaçırıyorum sadece ona da hiç çalışmadım. bence karekök alın. üçdörtbeş daha çok karekökten sonra benim gibi zevkini almak isteyenlerin çözmek isteyeceği bir kitap.
  • Tadında sorular hariç bence boş bir kitap Kusura bakma

• Sadece son testlerini ve ösym tadında olanları çözüyorum diğer testleri çöp

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi odtulumezun -- 5 Kasım 2016; 18:21:40 >
  • Çöp diyosunuz da diğer kitaplarda da o bölümler var bu kadar gommenize gerek yok bence güzel kitap

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: questioner

kaç para aldın mehmet kıvraktan

hocam yazık değil mi adama :D 40 yıllık kamyoncuyum böyle sokuş görmedim
  • Hocam birey b çözüyorum üstüne 345 gider mi kolay mı olur zor mu olur

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam o aşırı kasıntı olanlar kalkmış. baya irdeleme olmuş. eski basım ile zorluk farkı baya farklı yeni basımda.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.