Şimdi Ara

Uçan Jöleli Çapkın v1.2 Belle N8 CFW (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
459
Cevap
3
Favori
58.528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hard reset atmayi dene ilk olarak telefona. Cozum olmassa baska yol deneyelim.

Uçan Jöleli Çapkın v1.2 Belle N8 CFW

Resimde gordugun tuslara basip, telefonun acma tusuna basiyorsun. Telefon pin kodu giris ekranı gelene kadar elini cekme.
  • beyler ben belleyi hollanda annası üzerine kurmuştum,şimdi fark ettim video da dosyaları seçme ve silme işlemi sırasında alman annasının memory card dosyasıyla bendeki nin ismi farklı,bende 16G.fpsx olarak var,hani kel alaka ama bi sorun olmaz demi
  • cikmaz merak etme. zaten o dosyayi siliyorsun.
  • yedek alıyorsan sadece rehber ve mesajları geri yükle,

ayarlar ve uygulamalar kalsın bence...

ben Tr belle için flash atmıştım, yedeklerin hepsini geri yükleyince

ekrana basılı tutunca gelen bar ve sağdaki ekran ekle gibi ayarların olduğu

yer ingilizceye döndü...Sende ne olur bilemem ama yinede söyliyeyim dedim...

sadece bu iki yer ingilizce oldu ama diğer yerler Tr kaldı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi onedollar -- 23 Eylül 2011; 23:26:17 >
  • İçime mi doğdu ne bilmiyorum ama hard reset attım ve düzeldi:) Cevaplarınız için teşekkür ederim:)
    Yalnız şöyle küçük bi sorunumuz var sanırım. Ovi mağaza ve haritalar silindi. hatta ekranda 4 widget soru işareti halinde duruyordu. demek ki en az 4 uygulama silindi hard format sonucu.
    Bu uygulamaları nasıl yükleyebillirim?
    Yoksa yine flash atmam mı lazım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zamizazo -- 23 Eylül 2011; 23:41:41 >
  • Ahmet ustadin dedigi gibi refurbish ile temiz bir flash at rahatla.
  • O halde yarın ilk iş yeniden flash atıyorum. Bugün yüreğim kaldırmaz daha fazla heyecanı:)
    Peki ufak bir soru daha. belle dosyalarını değiştirmek içino options a girip edit dediğimizde "use-case" diye bir alan var ve karşısında
    backup-restore
    refurbish
    işaretlenmiş olarak geliyor. Bunlarda bir değişiklik yapıyor muyuz. Ben diğerinde yaptım o yüzden soruyorum.
    Ve en son olarak refurbish diyoruz
    Doğru mudur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: zamizazo

İçime mi doğdu ne bilmiyorum ama hard reset attım ve düzeldi:) Cevaplarınız için teşekkür ederim:)
    Yalnız şöyle küçük bi sorunumuz var sanırım. Ovi mağaza ve haritalar silindi. hatta ekranda 4 widget soru işareti halinde duruyordu. demek ki en az 4 uygulama silindi hard format sonucu.
    Bu uygulamaları nasıl yükleyebillirim?
    Yoksa yine flash atmam mı lazım?

mağaza ve haritalar için flash atmana lüzum yok hocam. hepsinin sis dosyaları var kur kullan.
  • Ahmet Ustad senin Belle versiyonuna uygun efekt sis dosyalarini yaptim. Linkler asagida. İlk kobay olarak sen deneyebilirsin :) Sis'in sadece yaptigi e'de klasor acip dosyalari onun icine atmak. Baska birsey yapmiyor. Ondan korkacak birsey yok. Olmassa kendin elle duzeltebilirsin. Efekti yukledikten sonra telefonu yeniden baslatmak gerek.

http://www.mediafire.com/download.php?tdg5gid5521fabi -->eccentric
    http://www.mediafire.com/download.php?6uxarpcpfv7u02a -->Effects pack 2 by andrenlsbr (improved)
    http://www.mediafire.com/download.php?0cukly0aup5vvqo -->tinkerbelle

• Ahmet bey şu an Nokia Maps i kuruyorum betalabs dan. Umarım çalışır. Store için ne yapabilirim?. Sis dosyasını bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: FlighTAiR

Ahmet Ustad senin Belle versiyonuna uygun efekt sis dosyalarini yaptim. Linkler asagida. İlk kobay olarak sen deneyebilirsin :) Sis'in sadece yaptigi e'de klasor acip dosyalari onun icine atmak. Baska birsey yapmiyor. Ondan korkacak birsey yok. Olmassa kendin elle duzeltebilirsin. Efekti yukledikten sonra telefonu yeniden baslatmak gerek.

http://www.mediafire.com/download.php?tdg5gid5521fabi -->eccentric
    http://www.mediafire.com/download.php?6uxarpcpfv7u02a -->Effects pack 2 by andrenlsbr (improved)
    http://www.mediafire.com/download.php?0cukly0aup5vvqo -->tinkerbelle

FlightTair Çok teşekkürler. ALLAH razı olsun. bende konu başlığında arkadaşlarla paylaşayım. bu arada bu sis dosyasını nasıl yapıyoruz bi ara bana anlatırsan sevinirim:)

------------------------------------------------------

zamizazo

https://d.ovi.com/p/d/ovistore_static/s602xclients/212045/ovistoreinstaller_smartinstaller_prd_PROD-P_2.12.045.sisx

buradan indirebilirsin.

• Anlatirim ayip ediyorsun. Zor degil. Aslinda bu symbianda ogrendikten sonra hersey kolay.

http://www.svsoftwares.org/dati/upload/files/install_ess.zip Bu adresten, bu programi indir. Ingilizceye cevir, program Italyanca. Biraz programi kurcala. Buyuk ihtimalle kendin cozersin. Takildigin yer olursa ben yardimci olmaya calsirim.
  • quote:

Anlatirim ayip ediyorsun. Zor degil. Aslinda bu symbianda ogrendikten sonra hersey kolay.

http://www.svsoftwares.org/dati/upload/files/install_ess.zip Bu adresten, bu programi indir. Ingilizceye cevir, program Italyanca. Biraz programi kurcala. Buyuk ihtimalle kendin cozersin. Takildigin yer olursa ben yardimci olmaya calsirim.

teşekkürler hocam.
  • Ahmet Ustad, ilk mesajda Opera calismiyor kismini silebilirsin. Yeni cikan Opera'da sorun yok. Calisiyor.
  • quote:

Ahmet Ustad, ilk mesajda Opera calismiyor kismini silebilirsin. Yeni cikan Opera'da sorun yok. Calisiyor.

yaptım hocam teşekkürler.
  • Orijinalden alıntı: realceday

Henüz resmi olarak duyurulmayan ikinci defa sızdırılan Symbian Belle Türkçe modifiyesidir. Türkçe ve İngilizce dil seçeneği bulunmaktadır.

Yapılan Modifiyeler v1.2:

Türkçe 3x10 klavye eklendi (görsellerde mevcuttur)
    - Orjinal klavye küçük olduğu için bunu modifiye ettim. Sadece "ü" , "ı" ve "ğ" harfleri yoktur klavyede. Onları da "u" , "i" ve "g" harflerine basılı tutarak yazabilirsiniz. Diğer klaye modları da bulunmaktadır.
    Tarayıcı önbelleği "E" sürücüsüne alındı.
    Kamera fotoğraf çekim sesini kapatma seçeneği eklendi.
    Galeri klasör yaması eklendi. Sadece belirlenen klasörler taranıyor. (E,F:\Images E,F:\Images)
    Müzikçalar klasör yaması eklendi. Sadece belirlenen klasörler taranıyor. (E,F:\Music E,F:\Sounds)
    Java izinleri düzenlemesi eklendi.
    Açılışta SMS gönderme ve Nokia kaydı kapatıldı (MyNokia)
    Birçok önyüklü Ekolayzır ayarı eklendi
    (Flat/Speech/Enhance/Treble booster/Bass & Treble/ZigZag/Half-V/Full-V/Half-A/Full-A)
    Tarayıcıyı yeniden başlattıktan sonra indirmeler kaldığı yerden devam edebiliyor
    Arama sırasında çıkan not (Etkin aktarmalar / Active Diverts) kaldırıldı
    Kamera video çekiminde "30 FPS" ve "256000 kbps" modu uygulandı
    Fotoğraf çekmede kalite "%90" olarak ayarlandı (Yüksek çözünürlüklerde)
    Installserver yaması eklendi. Unsigned uygulamalar sorunsuz yükleniyor.
    Arayüz (UI) hızlandırma ayarları yapıldı (Max CPU kullanımı 75 den 95 'e çıkarıldı, FPS 67 den 60 'a düşürüldü)
    SMS iletim raporu varsayılan olarak açıldı.
    Bluetooth ismi "RealCeday" olarak değiştirildi - Değiştirilebilir
    WLAN, GPRS bilgileri artık günlük kaydında tutuluyor.
    Ses kaydı "Stereo" ve "256000 kbps" olarak ayarlandı
    Tarayıcı yer imleri güncellendi (Sık Kullanılanlar)
    Tarayıcı giriş sayfası kaldırıldı (Boş olarak ayarlandı)
    Görüntülü görüşme framerate ayarları "5/10/15" yerine "10/15/20" olarak değiştirildi
    Türkçe "Aylin" konuşma sesi eklendi.
    Türkçe sözlük veritabanı eklendi.
    Belle için Tema Efekti Eklendi (c:\data\effects)
    (Efektler yukarıda belirtilen klasörden silinebilir veya güncellenebilir)

Yapılan Modifiyeler v1.2.1:
    Microsoft Comm. programı kaldırıldı.
    Ovi Müzik programı kaldırıldı.
    RomPatcher+ 3.1 Türkçe sürümü eklendi.
    Video çekimine CAF (devamlı otomatik odaklama) eklendi.

Ayrıca seçmeli 3 farklı klavye modlu rofs3 eklendi.
    3x11 orjinal klavye
    4x11 modifiye klavye
    3x10 modifiye klavye
    Sadece beğendiğiniz klayve modunu seçerek yükleyebilirsiniz.

Symbian Belle 111.020.0203 by RealCeday v1.2.1 İndirme Linki:
    RC-1.2.1_111.020.0203_00.01_79u_prd.rofs3.rar (Orjinal 3x11 Klavye) [4.69 KB]
    RC-1.2.1_111.020.0203_00.01_79u_prd.rofs3.rar (Modifiye 3x10 Klavye) [4.01 KB]
    RC-1.2.1_111.020.0203_00.01_79u_prd.rofs3.rar (Modifiye 4x11 Klavye) [4.08 KB]
    RC-1.2.1_111.020.0203_17.01_APAC_1_79u_prd.rofs2.rar [21.03 MB]
    RC-1.2_111.020.0203_79u_prd.core.rar [80.82 MB]
    RC-1.2.1_111.020.0203_U03.01_79u.uda.rar [52.07 MB]

Realceday'ın hazırlmamış olduğu son modifiyeli belle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetdemirci -- 24 Eylül 2011; 18:34:59 >

• Linkleri de ben ekleyim teşekkürler

ROFS3 Dosyası (Orjinal 3x11 Klavye) [4.69 KB]
    ROFS3 Dosyası (Modifiye 3x10 Klavye) [4.01 KB]
    ROFS3 Dosyası (Modifiye 4x11 Klavye) [4.08 KB]
    ROFS3 Dosyası (Modifiye 3x10 ÜŞERTY Klavye) [4.17 KB]
    ROFS2 Dosyası [21.03 MB]
    CORE Dosyası [80.82 MB]
    UDA Dosyası [52.07 MB]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi realceday -- 25 Eylül 2011; 2:34:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: realceday

Linkleri de ben ekleyim teşekkürler

ROFS2 Dosyası [21.03 MB]
    CORE Dosyası [80.82 MB]
    UDA Dosyası [52.07 MB]

Hocam eline koluna sağlık sonunda Belle ye CF gelmiş oh be..
    merak ettiğim şu kalvyelerin ss si varmı ya hangisi nasıl ona göre indrip kursam

• quote:

Orijinalden alıntı: Metin*

quote:

Orijinalden alıntı: realceday

Linkleri de ben ekleyim teşekkürler

ROFS2 Dosyası [21.03 MB]
    CORE Dosyası [80.82 MB]
    UDA Dosyası [52.07 MB]

Hocam eline koluna sağlık sonunda Belle ye CF gelmiş oh be..
    merak ettiğim şu kalvyelerin ss si varmı ya hangisi nasıl ona göre indrip kursam

Ana konuda resimlerini koymuş hocam

• takip.
  • 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.