Şimdi Ara

Uçak teknolojisi bölümü ACİL YARDIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
1
Favori
1.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba uçak teknolojisi bölümüne geçmeyi düşünüyorum oradan dikey geçişle pilotaja geçmek istiyorum fakat yani hafiften korkmuyorum değil bu bölümü okuyabilirmiyim pilotaja geçebilirmiyim devlet üniversitesine çok önemli paralı bir şekilde okumam için fizik matematik iyi olması gerekiyor fakat meslek lisesi çıkışlıyım oyüzdenpek iyi oldugu söylenemez. Azimle yapabilecegime inanıyorum bu konuda bilgisi olan varsa uçak teknolojisi okumak mantıklı bir seçimmidir

Şimdiden teşekkürlerr

• Mat ve fen bu bölümde de var, yapmıyorsan yazma. Okulu bitirmeye olmuyor, uçak lisansları alman lazım iş bulabilmek için, devlet üniversitesi pilotaja geçen imkansız çünkü DGS den pilotaj alan devlet üniversite yok. Özelden de sadece THK üniversitesi var o da iki kişi alıyor, 50 bin lira kadar da ücreti var ve girebilmek için DGS sayısal da derece yapman gerekiyor. Ama istersen otomotiv yada elektrik elektronik mühendisliklerine de geçiş yapabiliyorsun, bunlar için de matematiğin iyi olmalı.

Yani pilotaja geçmek için gidipte uçak teknolojisi okuma, matematik yoksa da okuma, pişman olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi S -- 7 Temmuz 2015; 19:32:30 >
  • upp son durum nedir
  • Abi ben uçak teknolojisi yazdım bu yıl ama gözümde -10 miyop var sıkıntı olurmu ya. Olursa ne yaparım ben@Uçakteknisyeni nolur acil yardım edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S kullanıcısına yanıt
    Abi ben uçak teknolojisi yazdım bu yıl ama gözümde -10 miyop var sıkıntı olurmu ya. Sıkıntı olursa ne yaparım ben

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.