Şimdi Ara

Uçak modunda wifi problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
1.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar telefonum HTC One m9 daha önce böyle bir problem yoktu ama birden oldu Telefonumun şarjı bitti ve açtığımda uygulama izinleri sıfırlanmış bir şekilde ve yaptığım bazı kişiselleştirme ler iptal olmuş bir şekilde Telefon açıldı problem söyle ki Daha önce uçak modu açık iken wi-fi kullanıyordum şimdi Wifi kullanmak için telefonu uçak modundan çıkarmam gerekiyor ve aynı şekilde bluetooth da kullanamıyorum ve ayrıca daha önce böyle bir problem olmamasına rağmen telefonu şarja taktığımda ekran kapanmıyor elle manuel olarak kapatmam gerekiyor Lütfen yardım eder misiniz yazım hataları olduysa kusura bakmayın Google klavye ile ses dinleme özelliği ile yazdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba ben de htc m8 kullanicisiyim kamerasindan dolayi telefonumu sifirlamak zorunda kaldim. Fabrika ayarlarina donulmesinden sonra da bir sıkıntı yoktu ancak iki haftadir bahsetmis oldugunuz problemler benim telefonumda da olustu.. Kimse fikir belirtmemiş ancak siz bir çözüm buldunuz mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erguvann -- 12 Nisan 2017; 16:50:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erguvann

Merhaba ben de htc m8 kullanicisiyim kamerasindan dolayi telefonumu sifirlamak zorunda kaldim. Fabrika ayarlarina donulmesinden sonra da bir sıkıntı yoktu ancak iki haftadir bahsetmis oldugunuz problemler benim telefonumda da olustu.. Kimse fikir belirtmemiş ancak siz bir çözüm buldunuz mu acaba?

Aynı problemlerle karşılaştığımı yukarıda yazmıştım. Çözüm bulamadığım için son çare olarak fabrika ayarlarına dönmek zorunda kaldım şimdilik bahsedilen problemler düzeldi. Bilgilerinize

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Erguvann -- 13 Nisan 2017; 21:45:21 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.