Şimdi Ara

uçak kullanmak isteyenler ya da uçmak isteyenleri buraya davet ediyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
1
Favori
2.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar merhaba, gecenlerde tesadüfen nette gördüm antalya manavgatta (aşşağıda ki koyu renkli mesaj ) mesaj attım 1 saat içinde dönüş yaptılar, bunları kendim için değil kardeşim için düşündüm kendisi THY için başvuru yaptı şuan sınavlarına gidip geliyor kazanırsa 18 aylık eğitimden sonra yardımcı pilot olacak

Merhabalar 14 ocak etkinliğimiz yetenek ölçmek için yapılan bir uçuş.Uçuş öncesi 1 saat brifing oluyor ardından 25 dk uçuş gerçekleştiriyor Bu uçuşta askeri emekli f 104 pilotumuz adaylara eşlik edecek Uçuşta adayların manevra yeteneğini ölçecek .Uçuşlarımız Antalya Manavgat yapılıyor Sabah 09:00 da Manavgat otogarında olursanız sizi uçuş alanına götürüz.1 saat brifing +uçuş elkitabı +25 dk uçuş= 275 tl Kayıt için 75 tl kaporta vermeniz gerekiyor kalanı uçuş günü ödeniyor. tabi biz eski fiyattan yerimizi aldık 200 liraya

18 kasım cumartesiye yer açılmış hemen 60 lira kapora yatırarak kaydımızı yaptırdık, cuma günü 23.59 da otobuse atladık cumartesi sabahı 8:00 da otogarda olduk bizim gibi kayıt yaptırıp başka şehirden gelen 3 arkadaş daha vardı 5 kişi olduk kahvaltı sohbet muhabbet derken 9 da gelip aldılar bizi mercede vito vip araç ile ( karşılamaya gelen abimiz süper güler yüzlü ve ilgiliydi )
    biladerim ve ben

- 20 dk lık yolculuktan sonra hangara geldik , kapılar açıldı toprak pist, hangar ve uçağı görünce kendimi gta 5 de sandım inanın bire bir aynısı

hangra geldik sabah çayı ve atıştırmalık derken f104 pilotu kaptanımız bize uçağı tanıttı , uçağımız cessna 172 p boxer motor

ilk grup 10 kişi olduktan sonra hep birlikte toplu fotoğraf çekip uçak kontrolleri yapıldıktan sonra 2 kişiyi uçağa aldılar

kaptan pilot ve 2 kişi pist başına geçti havalanmayı bekliyorlar ben de çekim yapmak için pistin ortasına geçtim

kısa sürede acayip şekilde hızlandı ve geçti yanımdan çok şaşırdım açıkçası

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi muratalagoz -- 20 Kasım 2017; 11:34:43 >

• Dışarıdan normal bir vatandaş ücretini ödemek koşuluyla uçuş yapabiliyor mu?
  • Evet hocam herkes ucabiliyor problemsiz bir sekilde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzelmiş o zaman. Yapılacaklar listesine ekliyorum.
  • Güzel bir tecrübe olur ama fiyat biraz tuzlu geldi. Detayları anlatabilir misin hocam?
  • daha fazla detay paylaşabilir misin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.