Şimdi Ara

ucak bileti hakkında sorum ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
93
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkdadaşlar bu ayın 28'inde sivas antalya ucak ile gidecegim bugun bilet sordum ve heryer aktarmalı sivas istanbul antalya olmak uzere ben ben istanbuldan antalyaya gecerken ek ucret odeyecekmiyim ? cevap veren herkeze tesekkurler

• Şimdi bileti nereden bakıyorsunuz bilmiyorum ama İnternetten kendiniz de kontrol edebilirsiniz.
    Kalkış yerini Sivas, Varış yerini Antalya olarak işaretlerseniz size verdiği fiyat bu uçuşun toplam fiyatıdır. Yani aktarma için ekstra ücret yok.
    Bu arada Sivas tan sonra İstanbul da 2 farklı aktarma yapabileceğiniz havaalanı var. Atatürk veya Sabiha Gökçen. Eğer Pegasus tan veya Anadolujet ten alıyorsanız Sabiha gökçenden aktarma yaparsınız. THY den alırsanız Atatürk ten aktarma yaparsınız.
    Eğer zaman sizin için önemliyse aktarma dahil uçuşun toplam süresine bakın. Mesela ayın 28 inde Pegasus ta 08:35 te kalkış 10:05 te İstanbul a varış. 12:10 İstanbul dan kalkış 13:35 Antalya ya varış. Toplamda 5 saatlik bir süre var. Toplam da 8 saat olan da var, 4 saat olan da var. Yani aktarma yapacağınız uçağın kalkış saatine dikkat edin. İyi uçuşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.