Şimdi Ara

Üç arka kameraya sahip Huawei P20 serisinin şematik görüntüleri ortaya çıktı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
47
Cevap
1
Favori
960
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
    ah dogru 3d kameralaedi bunlar ozel arayuzleri vardi nasil unuturum ozur dilerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • annieste A kullanıcısına yanıt
    Önemli değil hocam ayrıca m8 deki 2. kamera derinlik etkisini ilk veren kameraydı. Daha sonra huawei ve apple bunu kullandı. Ayrıca htcnin de 3D kameralı bir telefonu daha vardı 2011 de çıkmıştı yanılmıyorsam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

quote:

Orijinalden alıntı: annieste

quote:

Orijinalden alıntı: sınav_testmis_kanka

quote:

Orijinalden alıntı: Metorpa

Bu telefon sektörünün de iyice b*kunu çıkardılar. Telefonlarda kullanılan işlemci ve RAM'ler DSLR makinelerde kullanılabilse timelaps vb. çağ atlamıştı.

O telefon üreticilerinin suçu değil ki?

Makine üreticileri oturup kullansaymış?

Bir makineye fahiş fiyat istemeyi biliyorlar.

Aksesuar üzerinden para kaldırmayı biliyorlar.

Geçiniz.

Prodüksiyon dışında makine kullanılmayacak ileride, göreceğiz.

telefonlardaki manual diyafram değişebilme özelliği hiçbir zaman gerçekleşemeyeceği için böyle bir şey olmayacak. senin telefonun hiçbir zaman bir 500mm lik bir pentacon lens performansını sağlayamayacak o kücücük lensi ile. yada bir leica summarit m mount bir lens ile huaweilerdeki lens hiçbir zaman aynı olmayacak. böyle bir şey hayal boşa konuşuyorsunuz.

Tamam kardeş hepimiz boynumuzda roket atar misali makine taşıyacağız.

Sen iyi fotoğraflar çekmeye devam et, artık bu ülkede sadece düğünlerde ve dergilerde iş yapabileceğini unutma.

Photoshop ve biraz makine kullanmayı öğrenen her kişinin fiyat konusunda rakibin olabileceğini de unutma.

Fotoğrafçılığın nereden nereye geldiğini bana öğretiyor. Şaka gibi.

B L O K L A N D I N

1) 3 yıldır analog makinalar ile fotograf cekiyorum

2)bu isten para kazanmak gibi bir fikrim olsaydi digital kullanirdim. ben patlak kodak sarisi agfa kirmizisi fuji yesili konica magentasina hastayim digitalden zevk almiyorum

3)akilli telefonlarin kameralarini cok abartiyorsunuz. ben bu teknoloji ile abartilcak bir yon bulamiyorum.

4)photoshopla fotograf uzerinde oynamak sacma geliyor sizin oynadiginiz fotograflari ben makinamda lens uzerinde belirli bolgeleri kapatarak degisik double exposurelar yapabiliyorum. ince tricky cekim tekniklerini kullanabiliyorum.

5)yok kanka kotu cikmisim diye bir seyin 100 tane fotografini cekip icinden guzel olanlari ayiklaya calisacagima sahneyi duzgunce olusturup kurgulayip tek seferde duzgun sonuclar almaya calisiyorum.

6) analog fotografcilik bir disiplindir. ilk ahir catisiyla cekmeye baslanilan sonrasinda daguerretypelar ilerleyip bu zamana kadar gelen fotografcilik surecinde elinde 600d veya alfa6000 ile fotograf cekmeye baslaniacagina bu analog fotografcilikdan disiplini ogrenilmesi gerektigini dusunuyorum.

7)rahmetli sabit kalfagilin fotografta kompozisyon kitabini herkese oneriyorum. acaba o bu tartistigimiz konu hskkinda ne dusunurdu merak ediyorum.

• sınav_testmis_kanka S kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim.

bu arada michael langfordun langfords basic photography kitabini ve temel kilicin acik ogretim yayinlarinin temel fotografcilik kitanbini okusunlar ben bunlarla ogrendim bir cok seyi.

• 1 değil ,2 değil la tam 3 taneee la 3 tane kamera veriyoruz.??????

• İyi güzel de Huawei bir ürün almak istemiyorum. Arıyorum müşteri hizmetlerini sürekli ama sürekli meşgul çalıyor. Denemesi bedava isterseniz siz de arayın görün. E ben bir sıkıntıda ne yapacağım?

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.