Şimdi Ara

Üç (3) araç arasında kararsız kaldım yardımcı olun lütfen ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
2.025
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Aşağıda listede hazırladığım 3 araç arasında kararsız kaldım. Kırmızı yazan başlıkta KM, Yıl ve Fiyat bilgisi yer alıyor. Araçlar kendi ilimde son fiyatlarını aldım.

Üç (3) araç arasında kararsız kaldım yardımcı olun lütfen ?

• Clio niye öyle ucuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Corolla sorunsuzluğunu tercih ederdim.
    Astra hakkında hiç bilgim yok. O kasa corolla çok zevkli bir araç. Tavsiye ederim.

• Soldaki corollayı kullandım, belam oldu.
    Clio'da %99 sıkıntılı. O kadar ucuz olamaz.
    Astra hakkında fikrim yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Clio niye öyle ucuz?
    Satıcının deyişine göre sıkıntı yok Ama kaputta düzeltme işlemi var önden hafif kazası varmış. Plaka sorguladım 1 adet kaza ve fiyat yok diye yazıyor. Çözemedim olayı. Pazartesi exper ve ustaya göstereceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gunpower-storm

Soldaki corollayı kullandım, belam oldu.
    Clio'da %99 sıkıntılı. O kadar ucuz olamaz.
    Astra hakkında fikrim yok.
    O corolla'yı neden tavsiye etmezsiniz??
  • quote:

Orijinalden alıntı: temetnosce

O corolla'yı neden tavsiye etmezsiniz??

Alıntıları Göster
    Yağ yakıyor, şanzımanın baskı balata değişim isteği var.
    Geç marş alıyor, şanzıman çok hissettirerek geçiyor.
    Yakıtı agresif kullanımda uçuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: temetnosce

Satıcının deyişine göre sıkıntı yok Ama kaputta düzeltme işlemi var önden hafif kazası varmış. Plaka sorguladım 1 adet kaza ve fiyat yok diye yazıyor. Çözemedim olayı. Pazartesi exper ve ustaya göstereceğim.

Alıntıları Göster
    Kaza yeni olmuştur, hasar kaydı daha sisteme girilmemiştir

Fazla ucuz, temiz araç olamaz

• ortadaki astranın 2010 modelini 8 sene kullandım

yakıtı koklar, performans saç baş yoldurur, klima açınca kalkışta stop edebilirsiniz.
    parçası bulunur, ustası çoktur, yol tutuş, yalıtım, konfor, nispeten oldukça iyidir öteki araçlara göre. ancak 200.000 km hayli fazla yani o araç ne kadar bakımlıdır bilemiyorum. essentia donanımı da oldukça yeterlidir, far,yağmur, park sensörü, dijital klima vs oldukça iyidir.

bu 3 araç arasından yorum yapabileceğim kendi kullandığım araç olur. clio sorunsuz değildir o paraya o araçta bir bit yeniği var.

toyotayı tasarım olarak sevmiyorum pek açıkçası ben bu iki araca tercih etmezdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lojistisyen

Kaza yeni olmuştur, hasar kaydı daha sisteme girilmemiştir

Fazla ucuz, temiz araç olamaz

Alıntıları Göster
    Kaza tarihi 18.11.2015 diye yazıyor. Eğer usta ve exper temiz çıkarsa alınır mı peki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: falterubbix

ortadaki astranın 2010 modelini 8 sene kullandım

yakıtı koklar, performans saç baş yoldurur, klima açınca kalkışta stop edebilirsiniz.
    parçası bulunur, ustası çoktur, yol tutuş, yalıtım, konfor, nispeten oldukça iyidir öteki araçlara göre. ancak 200.000 km hayli fazla yani o araç ne kadar bakımlıdır bilemiyorum. essentia donanımı da oldukça yeterlidir, far,yağmur, park sensörü, dijital klima vs oldukça iyidir.

bu 3 araç arasından yorum yapabileceğim kendi kullandığım araç olur. clio sorunsuz değildir o paraya o araçta bir bit yeniği var.

toyotayı tasarım olarak sevmiyorum pek açıkçası ben bu iki araca tercih etmezdim.
    Opel e baktım çok temiz ve diri duruyor. 9 yıldır aynı kişi kullanıyormuş (Doğru bilgi) Ve dediğine göre uzun yolda yapmış. Aslında niyetim opelden yana ama kime sorsam opel sıkıntılı, sanayiden çıkmazsın diyolar ondan korkuyorum yoksa çok beğendim opel'i

• temetnosce T kullanıcısına yanıt
    Opellerde kullanılan 1.3 CDTi motor, Fiatlarda kullanılan 1.3 Multijet motor ile birebir aynıdır. Sağlamlığını ve uzun ömürlülüğünü kanıtlamıştır. Motoruna anahtar değmeden 500.000 bin km'yi deviren Linealar var. Astra Manuel ise satın alabilirsiniz. Otomatiklerinde vites geçişleri sarsıntılı diye duydum.

• Tabiki astra.Dizel motorunun kendini kanitlamis olmasi, düsuk vergi diliminde olmasi,kaporta saglamligi tok kapi sesi ve bariz genis bagaj hacmi tercih sebebin olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: onatba

Bu mesaj silindi.
    Corolla MNT Şanzıman Yarı Otomatik yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: drmelihx

Tabiki astra.Dizel motorunun kendini kanitlamis olmasi, düsuk vergi diliminde olmasi,kaporta saglamligi tok kapi sesi ve bariz genis bagaj hacmi tercih sebebin olsun...
    Seni yorar, sanayiden çıkmazsın. Tarzı sözler çok duydum bu iş kısmet işi mi yoksa her H kasa opel de mi oluyor. Diyelim ki oluyor ama 5 arabanın 2 si opel h kasa şehirde gördüğüm. Ve kolay alınıp satılabilen bir araç. Clio da 2014 olması cezbediyor (eğer hatasızsa)
  • quote:

Orijinalden alıntı: _RaGoN_

Opellerde kullanılan 1.3 CDTi motor, Fiatlarda kullanılan 1.3 Multijet motor ile birebir aynıdır. Sağlamlığını ve uzun ömürlülüğünü kanıtlamıştır. Motoruna anahtar değmeden 500.000 bin km'yi deviren Linealar var. Astra Manuel ise satın alabilirsiniz. Otomatiklerinde vites geçişleri sarsıntılı diye duydum.
    Manuel vites.
  • onatba O kullanıcısına yanıt
    M-MT şanzımandan bahsediyorum
    Yağ eksiltmesinin neresi normal? Evet her araba eksiltir ama anormal eksilmeden bahsediyorum.
    1.4 90 BG olmasına rağmen isteksiz davranması ve yumurta gibi basmayınca 8 litrenin üstüne çıkmasından bahsediyorum.
    Bahsettiklerimi anlamadan yazmışsınız. Sıkıntılı araç arkadaş, 10.000'den 130.000'e kullanan kim? Sanayiye gidip gelen sürekli sıkıntıları çıkaranın arabası kimin?
    Japon sıkıntısız laflarına şu araçtan sonra nefret etmeye başladım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gunpower-storm -- 16 Haziran 2019; 0:58:0 >
  • O paraya o clioyu vermezler diye düşünüyorum bir bit yeniği olabilir. Binde bir de olsa bazen piyasayı bilmeyen biri galeriye götürüp soruyor dediği fiyata biraz daha ekleyip ilana koyuyor öyle olabilir. İyice baktırın çok bi sıkıntısı yoksa clio o paraya kaçmaz.

• Toyotaların dizel motorlu olanları zaten sıkıntı yağ eksiltir bu kasa corolla benzinli otomatik bulursan temiz kaçırma ama dizel corolla alınmaz

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.