Şimdi Ara

✠ UBOAT - Türkçe - (Ana Konu) - B131 ✠ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
6
Favori
8.917
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun turunun ender orneklerinden ve sabirsizlikla bekliyorum. Tabii ki eksikler var. Son videoda torpidonun okadar yakin mesafede ateslenmesi mümkün degil diye biliyorum. Zaten videonun altindaki yorumlarda bahsedilmis ve duzeltilecegi dile getirilmis. Ayrica torpidonun verdigi hasar efekti cok etkileyici degil bu haliyle ama onun da daha ihtisamli hale getirilecegine eminim zira oyunda gördüğüm kadariyla personelin hastalanmasina kadar bircok ayrinti düşünülmüş durumda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • A.J. Pacino kullanıcısına yanıt
    hasar ve batma efektleri geliştirilecek ayrıca oyun tarafımdan Türkçe'ye çevrilecek resmi olarak güzel bir oyun bizleri bekliyor
  • -Oyun ilk çıkarken, fallout shelter ın denizaltı versiyonu gibi lanse edilip kickstarter yapmıştı.
    -Asıl mesele görevi yaparken personelinizi yönetmekti. Psikoloji den bağımlılığa kadar dip ayrıntı ile oyuncuları cezbetmişti.

Şimdi ise;
    - iyice silent hunter olmaya çalışıyorlar ama o iş o kadar kolay değil video gördüğünüz gibi acemilikler ile dolu. Ben managment odaklı bir oyunda diye bağışta bulundum. Ne vadettiler ne çıkıyor. Maketten ev satan mütahit bunlar.
    -2017 başında çıkaracaklardı şimdi 2018 diyorlar.

Soğuttular iyice oyundan.

Tek güzel haber Türkçe çeviri konusu. Başarılar @ReflexAction
  • serkanay54 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, açıkcası bende management ın ağırlıklı olduğu bir oyun isterim silent hunter da bu durum çok yüzeyseldi geliştirici ekibe ileteceğim bunları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 13 Eylül 2017; 18:43:21 >
  • Yeni geliştirici günlüğü yayınlandı

• Bu videoda daha management ağırlıklı gameplay göstermişler sonunda.
    Çıkış tarihi ile ilgili bir gelişme var mı?
    Son olarak Türkçeleştirme nasıl gidiyor?
  • Projeyi ilk gördüğümde oynanışı bana fazlaca "this war of mine"ı hatırlattı ki belli bir süre sonra sıkmaya başlamıştı kendini tekrarlayan oyun sistemi nedeniyle. Umarım bunda personel yönetimi ve aksiyon arasında güzel bir denge kurabilirler, ilgiyle takip ediyorum.
  • serkanay54 kullanıcısına yanıt
    Çıkış tarihi 2.çeyrek gibi duruyor şimdilik ama net değil son olarak çeviriye henüz başlamadım ama çıkışında olacak merak etmeyin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ReflexAction -- 8 Ocak 2018; 14:54:20 >
  • Arkadaşlar oyunun adı UBOAT olarak değiştirilmiş çıkış tarihi halen belli değil

• UBOAT konusunda güzel haberlerimiz önümüzdeki aylarda duyurulabilir :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkanay54 -- 14 Eylül 2018; 16:45:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanay54

Bayıldım ya çıksın artık
  • Silent Hunter 5 ten sonra hep bi denizaltı simülasyonu bekledim. Silent Hunter hayranı olarak sabırsızlıkla bekliyorum.
  • yerimizi alalım
  • Bende 1-2 bilgi paylaşayım o zaman.

quote:

Kickstarter beta testing should by all means be ready to launch during a second week of October. It's a widely consulted estimate and seems to be as sure as you can get. Considering that we are already working with a very good QA team, we no longer feel that public testing (outside Kickstarter) will be necessary. Instead, we will release the game into Early Access on Steam by the end of this year.

Bu ayın 2. haftası bağışçılara özel Beta geliyor (Ancak bu zamana kadar hiç bir süreyi tutturamadıkları için gecikecektir )
    quote:

Our studio is just 3 people and we often can't match expectations related to dates considering the scope of this project.

Bağışçılar dışında beta yapmayı düşünmüyorlar. Bu kötü haber.

Bunun yerine, bu yılın sonunda oyunu Steam'de Erken Erişim'e açmayı planlıyorlar (bu da iyi haber).

• Evet beni mahçup etti geliştirici ekip.
    Bir önceki mesajımda gecikirler demiştim ama az önce beta key’i gönderdiler. En kısa sürede kurup deneyeceğim. NDA var malesef bir paylaşım yapamam ama yorum yapmaya çalışırım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.