Şimdi Ara

✠ UBOAT - Türkçe - (Ana Konu) - B131 ✠ (5. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
122
Cevap
6
Favori
8.921
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu uçaklar kadar sinir bozucu bir şey yok ya direk tek atıyorlar. Görür görmez dalışa geçiyorum ama fayda etmiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: CANBUYUK06

Şu uçaklar kadar sinir bozucu bir şey yok ya direk tek atıyorlar. Görür görmez dalışa geçiyorum ama fayda etmiyor
    Yüzeyde kalıp ilk saldırısından sonra indirmeniz gerekiyor başka türlü çok zor uçak işi. Anca derinde olmanız lazım.
  • Yok arkadas yok ne yaptimsa ilk bolumu gecemiyorum, egitim bolumu gecip serbest modu baslatiyorum. Ilk gorevdeki gemiyi batiriyorum sonra korvetler beni batiriyor. Kac kez oldu hele bir de torpidolarin pas gecmesi ve patlamama olayi var ki tam numunelik bu oyun kafayi yedirtir insana
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeiLi

Yok arkadas yok ne yaptimsa ilk bolumu gecemiyorum, egitim bolumu gecip serbest modu baslatiyorum. Ilk gorevdeki gemiyi batiriyorum sonra korvetler beni batiriyor. Kac kez oldu hele bir de torpidolarin pas gecmesi ve patlamama olayi var ki tam numunelik bu oyun kafayi yedirtir insana
    hocam nasıl bir yol izliyorsunuz periskop derinliğinde saldırıp kaçacaksınız
  • ReflexAction kullanıcısına yanıt
    95 metre civarindan saldiriyorum, fark edilmeyeyim diye ama bir dahakine periskop derinliginden denerim. Bir de makinist dinlemeye gidiyor filan surekli hizim dusuyor o da ayri sikinti. Tayfanin disiplin ve stres olayini cozmeleri lazim bence 10 metre iniyorsun hemen sikinti cikmaya basliyor, nasil denizalti tayfasiysa bunlar
  • quote:

95 metre civarindan saldiriyorum, fark edilmeyeyim diye ama bir dahakine periskop derinliginden denerim. Bir de makinist dinlemeye gidiyor filan surekli hizim dusuyor o da ayri sikinti. Tayfanin disiplin ve stres olayini cozmeleri lazim bence 10 metre iniyorsun hemen sikinti cikmaya basliyor, nasil denizalti tayfasiysa bunlar
    disiplin kısmında en çok eksi neyden gidiyorsa onu halledin su altında çoğu denizciyi görevden alabilirsiniz
    Gorevden alabileceklerim neler peki? Yani makinist hidrofon filan mecbur calisiyor
  • quote:

Gorevden alabileceklerim neler peki? Yani makinist hidrofon filan mecbur calisiyor
    makinistin vs yanında ben hiç tayfa koymuyorum bile sadece gözcülük yapan subaya ekliyorum birde haritacıya
    Bir daha oyle gorev verirse denerim bakalim ne olacak
  • Çok ilgimi çekiyor bu oyun kaç zamandır. Türkçe olması cezbedici. Yalnız yıllardır erken erişimde olması düşündürüyor. Optimizasyonu nasıl acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

makinistin vs yanında ben hiç tayfa koymuyorum bile sadece gözcülük yapan subaya ekliyorum birde haritacıya

Alıntıları Göster
    Ya ben su üstüne çıkamıyorum. Oksijenim bitip duruyor. Badınçtan dolayı kapağı açamıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Alıntıları Göster
    Ya ben su üstüne çıkamıyorum. Oksijenim bitip duruyor. Badınçtan dolayı kapağı açamıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: serci07

Alıntıları Göster
    bir kez dalış yapıp çıktıktan sonra denizaltının arka odasındaki hava pompasını çalıştırıp doldurmanız gerek acaba onumu yapmıyorsunuz ?
    Aynen öyleymiş. Deneme yanılma ile buldum.

• B126 güncellemesi yayında
  • B127 Yayında !

• En son silent hunter 4 ile bıraktım denizaltı olayını. Bu oyunun oynanabilitesi var mı? Manuel targeting system mevcut mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: garf33

En son silent hunter 4 ile bıraktım denizaltı olayını. Bu oyunun oynanabilitesi var mı? Manuel targeting system mevcut mu?

evet mevcut

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.