Şimdi Ara

Ubisoft'tan müthiş fırsat: Son 3 Assassin's Creed oyunu 120 TL'ye kadar düşüyor!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ubisoft'tan müthiş fırsat: Son 3 Assassin's Creed oyunu 120 TL'ye kadar düşüyor!

Oyun dünyasının popüler şirketi Ubisoft'un en popüler serisi Assassin's Creed'in oyunlarında güzel bir indirim başladı.

Son 3 Assassin's Creed Oyunu 126 TL

Geçtiğimiz saatlerde Ubiosft Store'da bir indirim başladı. İndirim Assassin's Creed oyunları için. Eski Assassin's Creed oyunlarında birçok indirim mevcut ancak en dikkat çeken indirim Assassin's Creed: Mythology Pack'te. Assassin's Creed: Mythology Pack şu anda %78 indirim ile yalnızca 158,18 TL. Ancak 100 U puan sayesinde ekstra %20 indirim daha kazanarak paketi 126 TL'ye satın alabilirsiniz.

Ayrıca Bkz.PS Plus abonelerine Mart 2022'de verilecek ücretsiz oyunlar açıklandı: 2 sürpriz oyun

Peki asıl sorumuz Assassin's Creed: Mythology Pack içerisidne hangi oyunlar mevcut. Assassin's Creed serisinin son üç ana oyunu olan Assassin's Creed Origins, Assassin's Creed Odyssey ve Assassin's Creed Valhalla bulunuyor. Kısaca paket bir hayli güzel bir indirime girmiş durumda. Paketin sayfasına buradan, indirimlerin olduğu sayfaya buradan ulaşabilirsiniz.

• Ya şu paket indirimsiz xbox store üzerinde 1500-2000₺ arası bir fiyata satılıyor.

Bele vaziyetin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manesnuc -- 23 Şubat 2022; 22:29:28 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 100 puanımız yok ki, bilsem puan veren şu oyunlardan;

For Honor
    Ghost Recon Breakpoint
    Hyper Scape
    Steep
    Tom Clancy's Rainbow Six Siege
    Tom Clancy's The Division 2

Steep kasardım biraz level atlayayım da puan kazanayım diye. 89 puancığım var.

Bir de 3 oyunda standart edition da geliyor tabi. Yine de store lar arasında uyguna geliyor diyorsanız alalım bari dursun kenarda.

• Bedava resmen.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • xbox da indirim yok mu?

• Odyssey baya güzel bir oyundu ama valhalla bende bitirme isteği uyandırmadı yarım bıraktım

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 3 oyunu da oynadım. ilk iki oyunu 2 kere bitirmişimdir, Valhalla yı zor bitirdim bir daha döneyim de bir bakayım bile istemiyorum.

• Valhala güzel oyun tavsiye ederim. Şu dlclerde düşse biraz. 3 tane dlc var halen pahalı.

• son iki seriyi iki hafta önce almıştım lanet olsun ya . neyse soda içeyim

• Öncelikle haber için teşekkürler. Sayenizde indirimden haberim oldu. Tam 5 oyun aldım. Baya kardayım.

• Odyse goldü 18tl almistm 5-6 ay önce

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.