Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

UbiSoft Snowdrop Engine Videosu Yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
40
Cevap
0
Favori
876
Tıklama
Tüm Forumlar >> Donanım / Hardware >> Dahili Bileşenler >> Ekran kartı >> UbiSoft Snowdrop Engine Videosu Yayınlandı
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    5711 Mesaj

ekran kartlarını ısıtma vakti geldi..

|
    |
    |
    |

Ekran Kartı Sevenler Ölmesin..!
  • Yüzbaşı
    969 Mesaj
    Hakikaten iştah kabartıcı ve müthiş görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rüzgar81 -- 11 Aralık 2013; 18:41:56 >
    |
    |
    |
    |

| Amd Phenom II x4 965 @3.8Ghz |Asus M4A89GTD Pro | Corsair Vengeance 4Gb 1600mhz | Asus HD5770 CUCore 1GB DDR5 | Samsung 200Gb HDD Sata2 | Ocz Fatal1ty 550w 80+ | Teneke Kasa | AOC 21.5" E2262Vw Full HD Led Monitör |
  • Yarbay
    4167 Mesaj
    Önlerden koltuk alalım.
    |
    |
    Eski Nick Jackdaniels#8482; Katılım zamanı : 5 Ekim 2005

• Yüzbaşı
    276 Mesaj
    Önden yer ayıralım.
    |
    |
    2-3 tane gtx780 ya da 290x gerekecekse bunları açmak için bir anlamı olmaz
    |
    |
    |
    |
    |
    |
    Ubisoftsa optimizasyonu unutun.Adamların çıkardığı her oyun başka bir dert.Bir tek blacklisti sıfır sorunla oynadım.Assasins black flag tam bir facia.Nvidia destekli çıkıyor ama 780 tide dahil hiç bir kart her şey açık 60 fpsyi yakalayamıyor. Konsolları görmeden bu süslü videolar kullanıcıları cezbetmekten başka bir işe yaramaz.Her ne kadar yüksek sistem istesede optimizasyonda cryengine ve frostbite 3 favorimdir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mur88 -- 11 Aralık 2013; 19:39:22 >
    ///EVGA GEFORCE GTX 1080 Tİ FTW3 11 GB//MSI Z370 GAMING M5//İNTEL CORE İ7 8700K//KINGSTON HYPERX PREDATOR 3000@3400 MHZ OC (2X8) GB DDR4//NZXT KRAKEN X62//SAMSUNG 850 EVO 250 GB//SAMSUNG 860 EVO 500 GB//SEAGATE 2 TB 7200 RPM SSHD//ASUS VG248QE 144 HZ//CORSAİR AİR 540 WHİTE EDİTİON//SEASONIC 1000W PLATINUM//LOGİTECH G810 ORION SPECTRUM RGB//LOGİTECH G502 PROTEUS CORE SPECTRUM RGB//LOGİTECH G633 ARTEMİS SPECTRUM RGB 7.1 SURROUND//WİNDOWS 10 X64 PRO///
  • Yarbay
    7639 Mesaj
    Cryengine ve Unreal tanıtımalrında da acayip görüntülerle tanıtım yaparlar. Ama yıllardır adam gibi gelişim göremedik.

Aynen katılıyorum.Demolar hep ihtişamlı olur, oyun biraz hayal kırıklığı.Gerçi adamlar napsın piyasada kaç kişide titan ayarında ekran kartı var.En çok satan piyasaya hakim karta ve donanıma göre oyun üretiyorlar.

Sanırım titan kullanıcılarını hedef almış!
    |
    |
    sadtneverdie kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Konsollara özel oyun oldugunu biliyorum bir pc kullanıcısı olarak ubisoftı kınıyorum.
    |
    |
    AMD RYZEN 1600 4.0GHZ- MSI X370 GAMING PRO CARBON -ASUS GTX 1070 STRIX 8G - NOCTUA NH-D15 SE SOGUTUCU- G.SKILL Trident Z RGB DDR4-3000Mhz C15 16GB 2X8 - Segeate 2tb baracuda - Kingston 120GB HyperX 3K 550/510MB - Corsair GS 128GB SSD 550/525MB RAID 0 - NZXT S340 White Mid-Tower - Raidmax 850watt 80plus Gold power - Monitor: MSİ OPTİX MPG27CQ - AOC 24 E2451FH - Logitech Z533 Ses sistemi - G633 Artemis Spectrum Kulaklik - LOGITECH G502 SPECTRUM GAMING MOUSE - A4 tech Bloody B418 Mekanik klavye
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Ubisoft optimizasyonuna kesinlikle guvenmiyorum.Hep bir sorunla karsilastim.Frostbite 3 favorimdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    TC The Division dört gözle bekliyorum

Orijinalden alıntı: mur88

Ubisoftsa optimizasyonu unutun.Adamların çıkardığı her oyun başka bir dert.Bir tek blacklisti sıfır sorunla oynadım.Assasins black flag tam bir facia.Nvidia destekli çıkıyor ama 780 tide dahil hiç bir kart her şey açık 60 fpsyi yakalayamıyor. Konsolları görmeden bu süslü videolar kullanıcıları cezbetmekten başka bir işe yaramaz.Her ne kadar yüksek sistem istesede optimizasyonda cryengine ve frostbite 3 favorimdir.

dostum Black Flag yine iyi yani SLI optimize etmiş en azından adamlar , önceki oyunlar çok fenaydı
    |
    |

• Yarbay
    2859 Mesaj
    yeni çıkmış konsolların arifesinde bu oyunu Pc de rahat bir şekilde sağlam bir optimizasyonda oynayabileceğimizi hiç sanmıyorum tabi yapımcı ubisoft olunca kesin . Boşuna ağzımız sulaanmasın
    |
    |
    Görsel açıdan müthiş gözüküyor ama bu oyun içerisinde görebileceğimiz bir şey mi oyun içi motoruyla mı hazırlanmış yoksa birkaç render işleminden mi geçmiş ? Ses açamadığım için dinleyemedim yani söylemişse bile.

Ayrıca oyun renk tonları açısından bana Splinter Cell Blacklist'i bayağı bir anımsattı
    |
    |
Reklamlar
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
google reklamları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,393
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.