Şimdi Ara

Ubisoft Mağazası'nda %75'e varan indirim: 240 TL'lik siparişe 160 TL'lik ekstra indirim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
2.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
18 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ubisoft Mağazası'nda %75'e varan indirim: 240 TL'lik siparişe 160 TL'lik ekstra indirim

Ubisoft kendi dijital mağazası Ubisoft Store'da yeni bir indirim başlattı. Bu indirime ek olarak bir kod sayesinde 160 TL'lik ekstra indirim kullanabiliyorsunuz.

240 TL Yerine 80 TL

Şu anda Ubisoft'un kendi mağazası üzerinde bir indirim mevcut. İndirim oranlarına baktığımızda yüzde 75'e kadar ulaştığını ve hemen hemen her oyunda bir indirim olduğunu görebiliyoruz. Son oyunlar da indirimlere dahil.

Ayrıca Bkz.Epic Games'te Mega İndirim dönemi başladı: İndirim kuponu döndü

İndirim oranlarının güzel olmasının yanı sıra Ubisotf bir güzellik daha yapmış durumda. Sepetinizi hazırlayıp sepete gittiğinizde "LEGEND22" kodunu kullanarak minimum 240TL'lik alışverişinize 160 TL'lik ekstra indirim kazanabilirsiniz. İndirimin son tarihi 31 Mayıs 2022. İndirim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

• Konunun oluşmasında @cryptdlg arkadaşın katkısı olduğu mesaj var. Kendisinin ismi en azından konu içeriğinde geçseydi.

https://forum.donanimhaber.com/epic-games-te-mega-indirim-donemi-basladi-indirim-kuponu-dondu--152815089

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi johonwayni -- 20 Mayıs 2022; 14:30:4 >
  • Bütün oyunları almışım kuponu kullanacak oyun bulamadım ki

• karatekamil K kullanıcısına yanıt
    Al benden de o kadar, girdim baktım almadığım bir şey var mı ki diye. Alınabilesi tek oyun Extraction, onu da oynamayacağım kesin diye almadım.

• Türk dostu ubisoft...

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Oyunculara katkısı olur inşallah

• Sanki Epic'ten önce burada bir arkadaş sayesinde ben gördüm. Yine aldım 4-5 tane 90 lira mı ne verdim sadece. 1000 liralık mı ne totalde indirimle almışım diye yazdı :D. İyi oluyor arada ama çok alacak oyun kalmadı orada. 26 tane olmuş zaten.

• valla ya, son kalanları da epic kuponla aldıydım. DLC lere de indirim yapmıyor çakallar ama inat ettim almıyorum bence :D
  • Ubisoft Mağazası'nda %75'e varan indirim: 240 TL'lik siparişe 160 TL'lik ekstra indirim
    Kelepir fiyata satılıyor kaçırmayın. Nasıl olsa steam e gelmeyecekler.

• johonwayni kullanıcısına yanıt
    Burası DH eski dhden eser yok korkudan ups gümrük cakalliklarin ifsalandigi konu kaldırıldı hükümetle en ufak eleştiri yap yorumun silinir bilgi hırsızlığı vs hiç birsey

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • MustafaPoo99 M kullanıcısına yanıt
    Steam e gelmeyeceğinden eminmisiniz hocam

• Ben satın alma kısmında sorun yaşıyorum kartın bana ait olduğunu kanıtlamak için ufak bir meblağ çekiyor geri vermek suretiyle bana o miktarı girmemi istiyor giriyorum ama kabul etmiyor. Benim gibi sorun yaşayan var mı?

• Neyse ki Epic’ten zamanında ihtiyacım olanları toplamışım ki alacak bir oyun bulamadım. Bi Far Cry 6 vardı, onu da Ubisoft’un sağlam kampanyası sayesinde Gold sürümünü 80 liraya aldım

• Visa kart kabul etmiyor,ödemeniz işlenemedi yazıyor

• Teşekkürler walhalla dlclerini sonunda alabildim 83 tlye geldi 😁😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MustafaPoo99 M kullanıcısına yanıt
    Ubisoft aç gözlüdür steam ı bırak imkanı olsa app store a bile getirir :)

• Bu kıtlıkta iyi fırsat, değerlendirmek lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • far cry 6 ve valhalla aldım bakalımUbisoft Mağazası'nda %75'e varan indirim: 240 TL'lik siparişe 160 TL'lik ekstra indirim 

• Kodu en fazla kaç kere kullanabiliyoruz

• devilkingcry kullanıcısına yanıt

31 mayısa kadar sınırsız kez kullanabiliyorsun ben 3 kez kullandım, sanırım daha da kullanacağım :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.