Şimdi Ara

Ubisoft Mağazası'nda %85'e varan indirimler başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
432
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ubisoft Mağazası'nda %85'e varan indirimler başladı

Birçok popüler oyunun yayıncılığını yapan Ubisoft'un kendi mağazası Ubisoft Store'da da indirimler başlamış durumda. 

Ayrıca Bkz.Popüler strateji oyunu Crusaders Kings 3'ü bu hafta ücretsiz oynayın

İndirimlere baktığımızda geçtiğimiz yıl çıkan oyunlar hariç çoğu oyunun indirime girdiğini görüyoruz. Eğer eski oyunlardan oynayamadığınız varsa güzel bir fırsat diyebiliriz. Ayrıca Ubisoft oyunları şu anda Steam'de de indirime girmiş durumda. Bu yüzden fiyatları karşılaştırmanızda fayda var. Steam'in Ubisoft indirimlerini burada bulabilirsiniz.

Ayrıca Ubisoft Mağazası'nda U Puan ile şu anda bulunan indirimlere ekstra yüzde 20 indirim kazanbileceğinizi hatırlatalım. Sayfaya girdiğinizde sağ üstten ekstra yüzde 20 indiriminizi U Puan ile alabilirsiniz.

Tüm indirimlerin bulunduğu sayfaya buradan ulaşabilirsiniz. Öne çıkan oyunları da aşağıda bulabilirsiniz.

Öne Çıkan Oyunlar

• Far Cry® 5 - 53,80 TL

• Tom Clancy’s Ghost Recon Breakpoint - 134,75 TL

• Tom Clancy’s The Division 2 - 40,50 TL

• The Crew 2 - 45,00 TL

• Tom Clancy's Rainbow Six Siege Deluxe Edition - 44,55 TL

• Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands - 67,50 TL

• Assassin’s Creed® Unity - 20,25 TL

• Ghost Recon Breakpoint - 67,25 TL

• For Honor - 33,75 TL

• Watch Dogs 2 - 53,80 TL

• Far Cry New Dawn - 49,75 TL

• Anno 1800 - 134,50 TL

• The crewi alacağım

• Çok da güzel bir indirim yok Epic Games'te kuponla beraber o fiyatları görünce insanın bu fiyatlardan oyun alası gelmiyor hiç, ayrıca Assassin's Creed oyunlarının çoğu indirime bile girmemiş, yazı beklemek daha mantıklı. Hem yazın Epic Games'in kupon vermesi çok olası. Çok acil bir oyun ihtiyacınız yoksa yazı bekleyin derim ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulduren -- 17 Mart 2021; 12:45:35 >
  • bulduren B kullanıcısına yanıt
    Allah’tan konsol oyuncusu değilsin kardeş.
  • Anno 1800 hiç düşmüyor ki oynayalım be
  • Division 2 + New York 80 TL
    Sade New York DLC yi alınca 135 TL
    Epic in 60TL indirimlerinden başkası yalan, onu anladım

• Psychotechnic kullanıcısına yanıt

gamebillet'i takip edin derim. Anno 1800 Complete Edition 124,46 TL'ye satın aldım. Bu pakette season 3 pass, City Lights pack, Amusements pack, Holiday pack dahil değildi. Ben satın aldım ardından season 3 pass'i duyurdular. (30 Kasım 2020'de)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahcey -- 18 Mart 2021; 10:2:47 >
  • Bence biraz daha bekleyin, yakın zamanda sanıyorum ki iki sene civarı bütün oyunlar bulut oyun üzerinden aylık tek bir fiyata oynanabilecek. Düşünün aylık 55 liraya bütün oyunları oynayabileceğiniz bir platform olduğunu. Ne oyun indiriyorsun ne kuruyorsun ne güncelleme ne de sistem bellek sıkıntısı. Son grafiklerle hepsini 5 saniye içinde oynuyorsun, tek ihtiyacınız olanın hızlı internet bağlantısı olduğunu. Hayal gibi ama hayaller de bir gün gerçek olması için kurulur. Bu yüzden firmalar ellerindeki oyunları birer ikişer indirim ayağına satma derdinde, onlar da biliyor gelecek bir gün gelecek bunlara kimse tek tek para verip kurmayacak.

• Su yorumlardan sunu gördüm nedense salak bi şekilde insanlar sürekli laf söyleyecek bir şey ariyo bn ubisoft storedan yeni çıkan wd legion oyununu 130 tl ye , ac valhalla oyununu ise 168 tl ye aldım bu iki oyunda bir kac ay önce çıkan oyunlar ve orijinal fiyatları ortalama 250 tl civarinda ondan sonra far cry 5 ve newdawn oyunlarını toplam 72 tl ye aldım o yüzden simdi burada kimse gelip dlc fiyatı şu oyunla beraber fiyatı su bizi kazikliyosunuz diye düz mantık hesaplarla konuşmasın adamlar bazı şeylerde indirim yapıyolar bazılarında yapmiyolar bu bi satış stratejisi seni kazıklamak için çevrilen bi dümen değil eleştiri yapacaksanız üç günlük kullanimla yapmayin

• Forumda MSI'dan bedava aldıkları AC: Valhalla kodu bile 150 TL ile 200 TL arası okutmaya çalışan refaransız üyeler mevcut. Gelecek indirimlerde oyunun 150 TL alınabilir hale geleceğini biliyorum eli kullağında...

• Assassin’s Creed Valhalla + Immortals Fenyx Rising Bundle TL321.75 % 20 iskonto club koduyla TL257.40 geliyor.
    Assassin's Creed Valhalla + Watch Dogs Legion Valhalla - Legion Pack TL321.75 % 20 iskonto club koduyla TL257.40 geliyor.

Assassin’s Creed Valhalla (Standard Edition) % 25 indirimle 201.75 TL --- % 20 club koduyla ---> 161.40TL
    Watch Dogs: Legion (Standard Edition) % 50 indirimle 134.50 TL --- % 20 club koduyla ---> 107.60TL
    Immortals Fenyx Rising (Standard Edition) % 50 indirimle 134.50 TL --- % 20 club koduyla ---> 107.60TL

İkili pakette fiyatlar hiç fena değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahcey -- 19 Mart 2021; 14:52:49 >

• CLUB-DDYD-HW4M-2CHP-ZBHE

indirim kodu ben kullanmayacağım isteyen bir kişi kullanabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.