Şimdi Ara

Ubisoft: 'Bu Yıl Yeni Assassin's Creed Çıkmayacak' (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • NFS'de aynı şeyle çıkmadı ama pek bir şey getiremedi.Aynı tas aynı hamam olacak

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • New Backwards Compatible Games for Xbox One - 11th February 2016
    • Alan Wake’s American Nightmare Arcade | Microsoft Studios | NEW
    • LEGO Batman | Games On Demand | Warner Bros. Interactive | NEW
    • Sam & Max Beyond Time & Space Arcade Microsoft Studios NEW
    • Trials HD Arcade Microsoft Studios NEW

• Dogru soylemis arkadas. Baya oldu bu bilgiyi edineli.
    quote:

Orjinalden alıntı: Deadpool1239

Niye millet bu kadar şaşırdı? Önceden sızdırılmıştı zaten Ubisoft'un bu sene ara vereceği ve önümüzdeki sene eski Mısır'da geçen bir Assassin Creed oyunu yapacağı.

• Watch dogs2 ve yeni bir ıp geliyor onun yerine ubi boş durur mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aylar önce verilmişti bu haber, hatta 2017'de çıkacak Mısır temalı oyundan bilgiler de sızmıştı. Çıkmaması çok mantıklı bir karar, biraz toparlanır seri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PlayerX -- 11 Şubat 2016; 19:56:44 >
  • Keder,yas,hüzün zor bir yıl olacak bizler için

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • pop için sunu söylemeliyim prens hiç bir zaman mutlu olamadı gitti onun için belki güzel bir pop oyunu çıkar ve son olur belki diyorum çıkma ihtimali %5 falan yani

• Iyi bir karar ortaya farkli bir is cikarmadan hic beklemiyoruz
  • Öyle demeyin bir oyunu yapıp sonra baştan aşağı downgrade yapmak çok zahmetli bir zanaat, o yüzden yetişemedikleri noktada mola veriyorlar. Division, Watch Dogs 2 vs vs kolay mı?
  • İnanamıyorum...Gökten meteorlar yağdı,dünya ikiye ayrıldı,zombi istilası oldu,Hitler mezarından çıktı, Amerika'nın yeni başkanı Kızılderili oldu,İllumunati Dünya nın yönetimini ele geçirdi,uzaylılar dünyayı isitla etti...bunların hepsinin gerçekleşeceğine inanırdım ama bir yıl olsun AC oyununun çıkmaması...RESMEN ŞOK OLDUM,herhalde bu bir kıyamet alameti olmalı,yani inanılır gibi değil....Allah senin aklını sevsin be UBİSOFT!!!!!!!!Anca mı akıllandın.......

• Bence iyi bir karar. Aynı mekaniklerle 8 yıl oynamak batmıştır.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Darısı Call of Duty'nin başına.
  • Ulan kıyamet alameti yazmaya girdim herkes yazmış bana kalmamış, ama olmazki böyle :)
    Harbiden büyük olay abi yeni AC olmaması.
  • abstract-a kullanıcısına yanıt
    Yav söylentiye kim inandı sanıyorsunuz bi siz inanmışsınız görüşüne göre.
    Ayrıca ubisoft bu, yeni AC olmaması kıyamet alameti gibi bişey tabiki şaşıracak millet, burda anormal olan biz değil sizsiniz kusura bakmayın...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi luganoguz -- 11 Şubat 2016; 20:58:39 >
  • adamlar artık her sene ac çıkarmaktan sıkıldılar heralde bi ara verdiler, 2017 de 5 tane ac ile bu senenin acısını çıkarırlar artık XD

• Aha dayıya sor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kıyamet selameti

• Şükür
  • PoP gelirse süper olur

• Tüm seride 2. oyun, Brotherhood ve 3 dışında sevdiğim AC oyunu olmadı o yüzden bu haber beni pek etkilemedi fakat Syndicate için iyi diyorlar ama o da Unity den sonra geldiği için yüksek satış rakamlarına ulaşmadı. Umarım eskimiş mekanikler elden geçer ve ilk oyunlarda güzel olan daha sonradan boş verdikleri konuyu iyi bir yere getirmeyi başarırlar. Bu arada her sene çıkarmalarına rağmen hep 4 senedir yapılıyor falan diyordu Ubisoft 1 sene ara verdiklerine göre yeni oyun için 10 senedir yapıyoruz diyebilirler.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.