Şimdi Ara

Ubisoft 2020 Mali Yılında 3-4 AAA Oyun Çıkarmayı Planlıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
281
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ubisoft finansal sonuçlarını açıkladığı konferansta, 2020 mali yılı içinde yani 1 Nisan 2019 - 31 Mart 2020 tarihleri arasında üç veya dört tane AAA oyun çıkarmayı planladığını duyurdu.

Ubisoft bu oyunlar hakkında herhangi bir açıklamada bulunmadı.

Korsan temalı açık dünya aksiyon oyunu Skull & Bones muhtemelen bu oyunlardan bir tanesi. Oyun 2019'da çıkış yapacak sadece net çıkış tarihi açıklanmadı. İkinci oyun Beyond Good and Evil 2 olabilir. Oyunun betası bu yılın sonlarında yapılacak. Ancak 31 Mart 2020'den önce çıkar mı orası kesin değil.

Bu ikisinin dışında Ubisoft'un yeni bir Splinter Cell oyunu üzerinde çalıştığına dair güçlü söylentiler var. Watch Dogs 3 söylentileri de etrafta dolanıyor ancak henüz resmi bir açıklama yok. E3 2019'daha fazla şey öğreneceğizdir.

Far Cry New Dawn ve Tom Clancy's The Division 2 oyunları 2020 mali yılı takvimine girmediği için ikisi de bu 3-4 oyundan biri olamaz. Ubisoft 2019'da "tam teşekküllü" bir Assassin's Creed oyunu çıkarmayacağız, demişti. 2020'de çıkacak olsa dahi yılın sonlarında çıkacaktır. Yani yeni Assassin's Creed oyunu da bu listeye dahil değil.

• Single Player Microtranscations,önceki oyunlarla aynı mekanikler(Far Cry 5-New Dawn,AC Origins-Odysey,Division 1-2)Açık Dünyada birbirini sürekli tekrar eden görevler...

Tabi oyun çıkartmakta üstlerine yok ama oyunları daha çok seri üretim gibi çıkarıyorlar. Adamlar çalışıyorsa bozmayın diye çıkarıyorlar. Bence oyun dünyasına şekil veren bir firma değil artık. Daha çok hangi mekaniklerle ekmek yerim derdindeler.

Yahu koca firmasın anlıyorum para ihtiyacınız var da single playerda Micro ödemelerin ne işi var?

Not:Rainbow'u saymıyorum çok iyi tutturdular bence olayı. Fakat diğer serilerde çok da ümitli değilim genelde.
  • Watch Dogs 3
  • Splinter Cell gelsin artik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hepsi far cry isminde yanına afilli bi isim daha koyup satsalar saşırmam artık ki bu 3 4 oyuna da öyle yapacaklar kesin ubi ve ea adam olmaz çünkü
  • Seviyorum seni ubi

• O çıkara dursun biz Metro akalım..
  • bu ubı yı sevıyorum ya bunlar olmasa 2-3 yılda bır anca cıddı kalıtelı oyunlar oynucaz ubı sagolsun her yıl 2 -3 tane kotu olmayıp cok ıyıde olmayan elle tutulur oyunlar oynuyoruz

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ubiyi bende seviyorum.Adamlar bu nesil en verimli geciren firma oldu denebilir.

• Ubisoft, ne Rockstar gibi 10 yılda bir oyun yapıyor nede Sony gibi sadece hikayeli oyunlar yapıyor. Tam bir oyun şirketi.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Ubisoft'tan bu sene korkmaya başladım. Adamları her ne kadar sevsem de halihazırda olan serilerle devam etmeleri beni korkutuyor. Ellerinde şu an aklımda olan 5 6 tane devam eden seri oyunları var. Yıllar geçtikçe bir oyun üzerinde çalışan insan gücü de artıyor ve "zaten kar ediyoruz abi ne gerek var böyle yeni bir fikre" demeleri olası geliyor bana. Kendi içlerinde oyunları tekrar eden bir firma olsa da şunu kabul edelim piyasadaki en özgün fikirlere sahip firma.

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Acaba ne çıkaracak halla halla : )

Far cry 34453434

assassin creed 343434

......

• Downgrade isine girmeyip insanlari keriz yerine koymasalar severdim belkide birde oyunlarinin kaliteside dustu her yil birbirinin kopyasi 3 4 oyun cikarmaya calistiklari icin. Oyunlarinin cogunu es geciyorum artik ederi 70 puanlik oyunlar yapiyor ubisoft eski pop ve splinter cell kalitesinde oyun yapsalar keske ama tek onemsedikleri sey daha fazla nasil para yapabiliriz bu.
  • Aaa acaba neler çıakcak meraklandım bak şimdi? Enteresan oyunlar gelebilir mesela çok gizli geliştirdikleri Assassin's Creed, Far Cry oyunları var çok merak ediyorum bu oyunlar nasıl olacak acaba?!!1!1!!
  • -Dark Poison- kullanıcısına yanıt
    Single Player Microtranscations,önceki oyunlarla aynı mekanikler(Far Cry 5-New Dawn,AC Origins-Odysey,Division 1-2)Açık Dünyada birbirini sürekli tekrar eden görevler...

Tabi oyun çıkartmakta üstlerine yok ama oyunları daha çok seri üretim gibi çıkarıyorlar. Adamlar çalışıyorsa bozmayın diye çıkarıyorlar. Bence oyun dünyasına şekil veren bir firma değil artık. Daha çok hangi mekaniklerle ekmek yerim derdindeler.

Yahu koca firmasın anlıyorum para ihtiyacınız var da single playerda Micro ödemelerin ne işi var?

Not:Rainbow'u saymıyorum çok iyi tutturdular bence olayı. Fakat diğer serilerde çok da ümitli değilim genelde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Return to Monke -- 15 Şubat 2019; 17:58:50 >
  • Yeni Playstation Plus Oyunları Geliyor. Hayırlı Olsun.
  • Son birkaç oyunu beğenildi ya, şimdi oyun kusar Ubisoft. Bıktırana kadar yani...
  • Valve ile Ubisoft arasında bir firma olsa ne güzel olacak. Biri oyun yapmaz diğeri suyunu çıkarır şuraya bak.
  • Hala bir umut Prince of Percia bekleyen tek insan benim sanırım.

• PoP mesajı arıyordum ki bir kişi yazmış. Demek ki bekleyenlerin nesli tükeniyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.