Şimdi Ara

Ubisoft, 2017-2018 Mali Yılı Arasında 4 AAA Oyun Çıkaracak (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu saatten sonra tek alacağım oyunları var Far CRY 5..Oda Far CRY 3'ün verdiği zevk adına..O zevki daha diğer çıkan FC oyunlarında bulamadım.Geçenlerde birileri Vahşi Batı teması gibi bişey söylüyordu,Aslında düşününce Avusturalyada geçen hem çöllük,hem ormanlık arazilere sahip bir oyun neden olmasın..Tuzlu su timsahlarından tutunda en zehirli yılanlara kadar,kangurularda cabası..Her türlü tehlikeli olacaktır..Önemli olan orda bu macerayı yaşamamız için önemli bir sebep olması..FC3'Te hayatta kalma mücadelesi hissi oyunu süper yapıyordu..Ben FC4'te anlam veremedim milletin ayak işlerini yapıyorduk ve nasıl oluyorsa karakterimiz doğuştan savaşçıydı..Bu böyle olmaz,İlk önce karakterin doğayla yüzleşerek bir gelişimi olması lazım ondan sonra önemli bir amacımız olması lazım..Ulan ben yapsam oyunu,milletin cüzdanındaki para yerine Oyunun kalitesini düşünürdüm...Ama nedense Ubisoftan hala bir umudum var birkere yapan bir daha yapabilir öyle bir oyun...

• Umarım For Honor gibi Assassin Creed moduna benzeyen, Ghost Recon gibi The Division nın arazi moduna benzeyen oyunlar değil de daha orijinal yapımlar çıkartırlar.
  • mementopolis kullanıcısına yanıt
    Sorsan kimse yapmaz diyemez çünkü Ubi olunca insanda bir aceba oluyor :D
  • Son bir kaç yıldır Ubisoft'un çıkardığı benim hatırladığım bütün oyunların hepsi açık dünya. Böyle olunca da güzel senaryosu olmayan tekrarlı yan görevleri olan sıkıcı oyunlar çıkıyor. Artık bir kaç tane de düz ilerlediğin iyi hikayeli oyunlar görelim bir sene içinde. 2016'ya baksan böyle kaç tane oyun çıkmıştır açık dünyanın yanında.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vikestas -- 11 Şubat 2017; 15:55:53 >
    < Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Settlers AAA değil ama ben yeni bir oyun bekliyorum..Settlers 7 çıkalı yıllar oldu..Yeni oyun geliştiriyorlardı ama kapalı betadan çok tepki aldıkları için oyunun başındaki Settlers ismini kaldırıp oyunu değiştirip başka bir oyun olarak sundular..Ek olarak yeni bir Anno bekliyorum lakin gelecekte değilde geçmişte geçen..

• Splinter cell

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nerede o eski splinter cell ve prince of persia gibi sağlam oyunlar UBİ bırak şu ergnleri diyecem ama ekmek oradan geliyor

• Düşün o derece beklentim yok :)

• dostlar bunlardan biri Nintendo Switch exclusive veya Timed-Exclusive Beyond Good and Evil 2 olacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Assasins Creed de soyle far cry primal gibi ilk cag oyunu yapsalar on numara olur :)
    Ya da efesi artemisi daha sonra roma donemini iceren bi oyun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zuckuss -- 10 Şubat 2017; 16:11:33 >
  • Birinin Far cry olacağını düşünüyorum. Diğerlerinden biri ise umarım Assassin's Creed olur. Seriyi özleyen tek kişi olabilirim :)
  • Bu laf da yeni moda oldu herhalde: "Ubisofta kızıyoruz ama onlar olmasa piyasada oyun olmayacak." Piyasayı biraz takip etmenizi tavsiye ederim arkadaşlar. Siz göremiyorsunuz onlarca oyunu belli ki.

• Ubisoft gayet başarılı son zamanlarda primal watch dogs 2. Üstelik bunu kısa zamanlarda çok fazla oyunda yapıyorlar gta gibi uzun sürede bir çıkmıyor.şimdi watch dogs 2 gta 5 ı 2 ye katlar buda basarisi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gamermn -- 10 Şubat 2017; 18:58:6 >
  • The Crew 2 yok mu?

• quote:

Orijinalden alıntı: arkham92

Ubisoft artık içi boş gereksiz multi oyunlar yerine eskisi gibi kaliteli hikayeli single odaklı oyunlara dönüp çıkarmalı.Kaliteli hikayesi güzel yeni AC, Splinter cell yada Prens of Persia çıkarsınlar artık.

Watch dogs 2 mesela kalitesiz mi?

R6 siege kalitesiz mi?

• ubisoft her çeşitten oyunu olan , başarılı bir firma.. ubisoft olmasa oyun oynıyamıyıcagız diye birşey yok.. ama rainbow six siege i çıktıgından beri oynuyorum..ki bu nesilde çıkmış en iyi fps .. for honoru beklıyorum.. bütün ac serisini bitirdim.. far cry ları oynadım.. açıkçası adamlar goty yapmıyor belki ama oyunlarını seviyorum

• Allah rızası için bir tane düzgün Warrior Within tadında Prince of Persia oyunu yapın bu kadar mı zor yani.

• Prince of Persia olsun Allah için kaç sene oldu.
  • bu firma nasıl bu duruma geldi kafam almıyor. splinter cell ilk oyunları pop üçlemesi, ac nin ilk oyunları rainbow six serisi daha bisürü başyapıt ve ona yakın oyunlar.. şimdi kalitesizlik diyince aklıma gelen ilk 3 firmadan birisi. nasıl bunu başardılar acaba
  • quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

bu firma nasıl bu duruma geldi kafam almıyor. splinter cell ilk oyunları pop üçlemesi, ac nin ilk oyunları rainbow six serisi daha bisürü başyapıt ve ona yakın oyunlar.. şimdi kalitesizlik diyince aklıma gelen ilk 3 firmadan birisi. nasıl bunu başardılar acaba

Sizin gibi aç gözlü oyuncuların sürekli yeni oyun istemesiyle. Sonra yeni oyun çıkarınca da beğenmiyorsunuz. Hem aç gözlülük hem de nankörlük hat safhada.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.