Şimdi Ara

UBİQUİTİ WİRELESS AĞ ÇÖZÜMLERİ ! KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR !!! | BUGÜNE ÖZEL İNDİRİM !!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
5
Favori
16.325
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: BrKcN_1903

Eveett Arkadaşlar Air Router sadece BUGÜNE ÖZEL SADECE KDV DAHİL 75 TL.

UBNT Air Router İndoor AP

UBİQUİTİ WİRELESS AĞ ÇÖZÜMLERİ ! KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR !!! | BUGÜNE ÖZEL İNDİRİM !!!

cahilliğimi bağışlayın, çok da inceleyemedim.
    bu cihaz ne işe yarar?

evde en uç odadan uydunet geliyor, kablosuz modem var,
    evin diğer ucunda ise bilgisayarım var, fakat kablosuz aparatım olmadığı için modeme bağlanamıyorum,
    kablosuz aparatım olsa bile uydunetin modemlerinin menzili çok az, yine de bağlanamazdım.

acaba bu cihazı alıp benim bilgisayarımın yanına koysam,
    kablosuz internetimi benim bilgisayarıma getirir mi?

teşekkürler.

• Merhabalar;

Bizim cihazlarımız station olarak çalısabiliyor sıkıntı cıkmıyor fakat her modemde wds desteği yok eğer sizin modeminiz de wds desteği varsa baglanabilirsiniz.
  • MERHABA ARKADAŞLAR BUGUN SİZİN İÇİN ÖZEL İNDİRİMLİ OLAN ÜRÜNÜMÜZ UBNT Nano Station Loco M5

UBİQUİTİ WİRELESS AĞ ÇÖZÜMLERİ ! KAÇIRILMAYACAK FIRSATLAR !!! | BUGÜNE ÖZEL İNDİRİM !!!

Fiyatı KDV dahil: 199.42TL

Fakat siz değerli üyelerimize Kdv dahil 125 TL.Ama Sadece bugüne özel bilginize...
  • Bu fırsat kaçmaz arkadaşlar...
  • Kardeşim açık alan 1.7 Km uzaklıkta şirketin modemi mevcut neyi önerirsin ?
  • günün fırsatı diye mesaj atıyorsunuz,
    soru soruyoruz, ona göre alıcam,
    ona bile 3 gün sonra öylesine cevap veriyorsunuz.

herhangi bir çözüm veya farklı bir ürün bile önermiyorsunuz.

fırsat diye belirttiğiniz ürünlerin link'ini koymaya üşeniyorsunuz,
    ürünler hakkında bilgi vermiyorsunuz.

bıraktığınız izlenim bu şekilde, bilginize.
  • quote:

Orijinalden alıntı: naneliseker

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: naneliseker

quote:

Arkadaşlar konuyu güncellemeye devam ediyorum 3'lü paket olanıda şimdi ekliyorum.

1km civarına wirelles yayın yapmak istiyorum bana dönüş yapabilirmisin.

2.4 GHz mi? 5 GHz mi ?

Bide kaç derece de yayın yapmak istiyorsunuz onuda öğrenebilirsem yardımcı olabilirim ?

hocam 8mbit interneti ortak kullanmak istiyoruz 2,4 ghz işimizi görür resimdeki gibi alana yayın yapmka istiyoruz.ağaçllar var biraz etrafımızda bina falan yok sayılır.

Dağıtım alanımız resimdeki gibi

Biraz daha uğraşsan bu cihazı icat edebilirmişsin kardeş

• bullet 2hp gibi hatta ondan daha güçlü wifi alıcı var mı?
  • Evim son katta ve 200 metre ilerde yine son katta oturan bir arkadaşım var. Aramızda sadece bir bizim binamızla aynı yükseklikte bir bina var. Arkadaşımınevindeairties RT206 mormal bir modem var. Benim onun internetini kullanabilmem için hangi cihaza ihtiyacımız var. Sadece benim outdoor bir cihaz alıp çatıya koymam işi halledermi? Yoksa her iki tarafada dihaz mı almamız gerekiyor?
  • Bu soruma dürüstçe cevap vermenizi Rica edeceğim sizden bizim evde modem birçok yerde full çekiyor ama hız aşırı düşüyor güya fiber internet kullanıyorum superonline bunu kablosuz bağlantıya atıyor neymiş kablosuzda düşük olması normalmiş satarken iyi ama bir ürün var mı ki kablosuzda hız kaybı olmadan kablolu performansı versin?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kusura bakmayın işlerim dolayısıyla sürekli bilgisayar başında değilim ama pm den iletişime geçerseniz tekrardan elimden geleni yaparım.
  • celalcaner2 : ne için kullanıcaksınız pmden bana anlatın bende size daha iyi yardımcı olabilirim.
  • l.a.c.i.w.e.r.t

Merhaba:

2 seçeneginiz var.

1: 1 tane usb wireless dungle ile deneyin öyle bağlanamıyorsanız,
    2:Loco station var ürünümüz 2 tane ondan alıp birini sizin eve digerini arkadasınızı evine baglayarak çözüm sağlayabilirsiniz.
  • In Time: Merhaba;

Wireless cok bilinmeyen bir denklemdir bulundugunuz ortama,etrafdaki sinyal kirliligine,wireless sinyalinin çarptıgı yüzeylere bağlı olarak bir sinyalin kalitesi ortaya cıkar.
    Donanım olarak endüstriyel tarzda güçlü donanımlar kullanmaktayız.Dolayısıyla bizim ürünümüzle elde edemeyeceginiz kaliteyi başka üründe zaten elde edemeyeceksiniz.
    Sizdeki problem kanal kirliliğide olabilir.Önce wifi kanalınızı değiştirip deneyin boşa masraf olmasın diye eğer oda çözüm olmuyorsa bana pm'den ulaşırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: In Time

Bu soruma dürüstçe cevap vermenizi Rica edeceğim sizden bizim evde modem birçok yerde full çekiyor ama hız aşırı düşüyor güya fiber internet kullanıyorum superonline bunu kablosuz bağlantıya atıyor neymiş kablosuzda düşük olması normalmiş satarken iyi ama bir ürün var mı ki kablosuzda hız kaybı olmadan kablolu performansı versin?

Eğer laptop modemin dibinde olursa istediğiniz hızı alabiliyor musunuz, yoksa yine hız sorunu var mı ?

Ben uydunet kullanıyorum, modemim Netmaster 383Z4 ve Docsis 3.0. Ancak kablosuz bağlantı performansı çok çok zayıf. Belki benim evim biraz büyük ama, aynı oda içinde bile bir türlü stabilite yakalayamıyordum. Adsl kullanırken de kablosuz performansı nispeten daha iyi Tp-Link 8961 ile de kablosuz bağlantıda uzun süreli stabil bağlantı elde edemiyordum. Bir nedenle kablosuz bağlantı çok kötüleşiyordu ve ancak modeme reset atınca düzeliyordu.

Sonunda uydunet'e döndüm, Netmaster modemin kablosuz özelliğini devre dışı bıraktım ve Unify AP LR kullanmaya başladım. POE olmasının avantajı ile Unify cihazını evin ortasına koydum ve ethernet kablosu ile Netmaster modeme bağladım. O gün bugündür kablosuz bağlantıda en ufak bir sorun yaşamadım ve ağ üzerinden kablosuz olarak 1080p film dahi izleyebiliyorum.

Benim durumumda evin büyük olması, aynı anda 8-10 cihaz bağlanması gibi normal modemlerin kablosuz performansını düşürecek etkenler var, ancak Unify'dan o kadar memnunum ki, imkanı olan ve kablosuz bağlantı sorunu yaşamak istemeyen herkese tavsiye ederim. Bu arada Unify AP LR modeline tekli kullanımda pek ihtiyaç yok, normal güçteki Unify AP modeli yeterli olur. Zira AP LR modelinin gücünü arttırıp 20 dBm'den 28 dBm'ye çıkardığımda kablosuz sinyal gücünde önemli artış olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi signore -- 19 Nisan 2013; 21:20:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: signore

quote:

Orijinalden alıntı: In Time

Bu soruma dürüstçe cevap vermenizi Rica edeceğim sizden bizim evde modem birçok yerde full çekiyor ama hız aşırı düşüyor güya fiber internet kullanıyorum superonline bunu kablosuz bağlantıya atıyor neymiş kablosuzda düşük olması normalmiş satarken iyi ama bir ürün var mı ki kablosuzda hız kaybı olmadan kablolu performansı versin?

Eğer laptop modemin dibinde olursa istediğiniz hızı alabiliyor musunuz, yoksa yine hız sorunu var mı ?

Ben uydunet kullanıyorum, modemim Netmaster 383Z4 ve Docsis 3.0. Ancak kablosuz bağlantı performansı çok çok zayıf. Belki benim evim biraz büyük ama, aynı oda içinde bile bir türlü stabilite yakalayamıyordum. Adsl kullanırken de kablosuz performansı nispeten daha iyi Tp-Link 8961 ile de kablosuz bağlantıda uzun süreli stabil bağlantı elde edemiyordum. Bir nedenle kablosuz bağlantı çok kötüleşiyordu ve ancak modeme reset atınca düzeliyordu.

Sonunda uydunet'e döndüm, Netmaster modemin kablosuz özelliğini devre dışı bıraktım ve Unify AP LR kullanmaya başladım. POE olmasının avantajı ile Unify cihazını evin ortasına koydum ve ethernet kablosu ile Netmaster modeme bağladım. O gün bugündür kablosuz bağlantıda en ufak bir sorun yaşamadım ve ağ üzerinden kablosuz olarak 1080p film dahi izleyebiliyorum.

Benim durumumda evin büyük olması, aynı anda 8-10 cihaz bağlanması gibi normal modemlerin kablosuz performansını düşürecek etkenler var, ancak Unify'dan o kadar memnunum ki, imkanı olan ve kablosuz bağlantı sorunu yaşamak istemeyen herkese tavsiye ederim. Bu arada Unify AP LR modeline tekli kullanımda pek ihtiyaç yok, normal güçteki Unify AP modeli yeterli olur. Zira AP LR modelinin gücünü arttırıp 20 dBm'den 28 dBm'ye çıkardığımda kablosuz sinyal gücünde önemli artış olmuyor.

Modemin dibindeyken dahi sonuç hüsran...

Bu arada yorumlarınız için teşekkür ederim deneyeceğim kanal değişimini Huawei marka modem kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Açıkcası ben evimde de unifi ap lr kullanıyorum yani sitede oturuyorum ve 4.kattayım ve binamıngirişinde çardak var ordan full baglantı alıyorum telefonumdan yani o kadar iyi ve performansı yüksek bir ürün.

Eğer kablosuz olarak geniş sinyal kapasitesi istiyorsanız kullanabileceginiz en iyi cihaz (Ev kullanıcısı için) uniFi AP LR modelidir.

Saygılar...
  • quote:

Açıkcası ben evimde de unifi ap lr kullanıyorum yani sitede oturuyorum ve 4.kattayım ve binamıngirişinde çardak var ordan full baglantı alıyorum telefonumdan yani o kadar iyi ve performansı yüksek bir ürün.

Eğer kablosuz olarak geniş sinyal kapasitesi istiyorsanız kullanabileceginiz en iyi cihaz (Ev kullanıcısı için) uniFi AP LR modelidir.

Saygılar...

Benim derdim sinyal kapasitesi değil yalnız derdim internet hızı.
  • Söyledigim son post'da belirtmiştim yani hız düşmesi yok evimde de kullanıyorum diye
  • Konuyu açan arkadaşım, naçizane bir uyarı, ürün fiyatlarındaki KDV'li KDV'siz ibaralerini derhal kaldır. Aklına benden yana bir şey gelmesin lütfen. Zira maliyeden yana bir problem yaşarsan "demişti" dersin ona göre
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.