Şimdi Ara

Ubiquit ve Tplink Ürünler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
4
Favori
2.929
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1 Adet Sıfır Açılmamış kutusunda TL-PA4010P Powerline 650 TL

1 Adet Sıfır Açılmamış UBIQUITI (UBNT) 1300mbps UniFi UAP-AC-IW-PRO 2.4ghz/5ghz+ Sıfır Poe Adaptoru 3500 TL

1 Adet Ubıquıtı (150Mbps Airrouter 2.4Ghz 4Port Access Point Router Az kullnilmis 200 tl

1 Adet Tplink Cpe 510 sifir kutusunda 700 tl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi social -- 1 Mart 2022; 20:47:11 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Merhaba Hayırlı satışlar fiyat konusunda indirim söz konusu mu acaba ...
  • Hocam iyi geceler loco m2yi almak istiyorum ama önce kurulum için size danışmak istedim. Anne babamın evine internet kuracağım eskiden alt komşumuzdan kullanıyorlardı ancak karşı daireye taşınınca çekmemeye başladı.
    Xiaomi wifi pro alıp kurdum ancak sağlıklı bir bağlantı olmadı sürekli kopuyor zaten bağlansalarda .50kbps ile falan bağlanıyorlar.

Mesafe yaklaşık 15-20 metre. Apartman eski. Duvarlar kalın. Telefon ve laptop hiç çekmiyor, xiaomi wifi pro extender RSSI -90 ile çalışıyor.
    Delmesi gereken 4 duvar var.
    Bridge olarak ayarlayıp, eski 16mbit modem ile kablosuz aldığımı yine kablosuz dağıtabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MeMETH_ kullanıcısına yanıt
    Pm i cevapladim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 2 Adet Çok az kullandıgım Mikrotik RBCAPGI-5ACD2ND Cap Ac 2.4 Ghz + 5 Ghz 2x2 ,l4,2.5dbi,tavana Montaj 802.11B/G/N Gigabit Verici / Ap ----- Adet 350TL

fiyatınız son ne olur. 1 tanesini almak isterim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.